Vodafone Süpernet Fatura ve Borç Sorgulama

 

Vodafone Süpernet Fatura ve Borç bilgilerinizi aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Sisteme kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıp fatura ve borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Vodafone NET Fatura Takibi


Vodafone Süpernet Faturalandırma ile ilgili bilgiler:

Vodafone NET internet & telefon hizmetini kullanırken Türk Telekom’dan fatura gelmeye devam edecek mi?

Aldığınız internet hizmetleri ve Vodafone Süpernet Telefon hizmeti kullanımı karşılığı faturanız Koç.net tarafından gönderilecektir. Ancak Türk Telekom’dan kullanmış olduğunuz sabit hat ücretine ilişkin faturanız gelmeye devam edecektir.

Vodafone Süpernet internet hizmetine ilk abonelikte, Koç.net’ten gelecek ilk faturamın tarihi, içeriği ve detayı nedir?

"İlk" Vodafone Süpernet internet faturanız, 2 ayrı faturadan oluşmaktadır. Bu faturalardan birincisi aboneliğinizin başlangıç tarihinden o ayın sonuna kadar olan kullanım bedeliniz ile ilk abonelikte alınacak ücretleri içerecek; diğer fatura ise bir sonraki ayın kullanım bedelini içerecektir.
İlk hizmet faturanız aktivasyon tarihinden ay sonuna kadarki dönemi ve takip eden ayın hizmet tutarını kapsayacaktır. Bir kereye mahsus olmak üzere aktivasyon ücreti (26,81TL) ve eğer modem kurulumu talep ettiyseniz (20TL) faturanıza eklenecektir.tıklayınız.


Kampanyalarda belirtilen indirimli dönemler hangi ayları kapsar ve faturama nasıl yansıtılır?

Abonelere sunulan indirimli kullanım hakkı, abonenin aktivasyon tarihi (kurulum istemeyen aboneler için modemin teslim tarihi, kurulum isteyen aboneler için ise kurulumun yapıldığı tarih) itibariyle geçerli olacaktır. Kredi kartı ve diğer ödeme şekillerinin tercih edilmesine göre ilgili kampanya dahilinde farklı indirim süreleri sunulmaktadır. Güncel bilgi için https://www.vodafone.com.tr/Net/fibermax-anahtar-teslim-tarifeler.php sayfalarını ziyaret ediniz. Ayrıca tüm abonelerin, abonelik başlangıç tarihlerinden bağımsız olarak indirimden yararlanacağı aylar, yine aktivasyon tarihi itibariyle gün bazında hesaplanarak faturalarına yanısıtılmakta ve abonelerin kampanyanın avantajlarından gün ve ay bazında eksiksiz olarak yararlanması sağlanmaktadır.

Vodafone Süpernet faturalarımın gönderimi nasıl yapılmaktadır?

Vodafone Süpernet faturanız her ay düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. Şayet ilk abonelikte Vodafone Süpernet faturanızın, her ay düzenli olarak e-posta adresinize gönderilmesini talep ettiyseniz, faturalarınız aynı zamanda belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize de gönderilecektir. Ayrıca Vodafone Süpernet fatura ve kullanım bilgilerinizi, aktivasyon işlemlerinizin Koç.net tarafından tamamlanmasını takiben e-posta ile size gönderilecek olan özel kullanıcı adı ve şifrenizle www.jetfatura.com adresine girerek istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Vodafone Süpernet internet hizmetini kullanarak internete bağlandığımda, telefon faturama herhangi bir ücret yansır mı?

Vodafone Süpernet ile internete bağlandığınızda mevcut telefon faturanıza internet (ADSL) kullanımından kaynaklanan herhangi bir ücret yansımayacaktır. Vodafone Süpernet internet hizmetinin kullanım bedeli ile varsa Vodafone Süpernet konuş-öde telefon hizmeti kullanımlarınızdan doğan bedel, size Koç.net tarafından her ay düzenli olarak ayrıca faturalanacaktır.

Vodafone Süpernet Konuş-Öde telefon görüşmelerim nasıl ücretlendirilir ve faturama nasıl yansıtılır?

Vodafone Süpernet telefon hizmeti kapsamında yaptığınız telefon görüşmelerinin ücretleri www.vodafonesupernet.com.tr adresinde belirtilen güncel Vodafone Süpernet Telefon tarifeleri üzerinden abonenin faturasına ayrıca yansıtılacaktır.

Vodafone Süpernet faturamda yer alan KDV, ÖİV ve Damga Vergisi nedir?

Mevcut Vodafone Süpernet internet paketinizin tarife ücretine dahil olan %5 ÖİV ve %18 KDV vergisi ile Vodafone Süpernet telefon hizmeti kullanımızdan kaynaklanan %15 ÖİV ve %18 KDV vergisi her ay faturanız üzerinden kesilerek sizin adınıza devlete ödenmektedir. Sözleşmeden doğan damga vergisi ilk hizmet faturanızda bir kereye mahsus olmak üzere tarafınıza yansıtılacaktır.


Kota aşımında faturalandırılacak en yüksek ücret nedir?

Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin %25 fazlasını aşamaz.

Vodafone Süpernet faturalarımı nasıl ödeyebilirim?

Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen abonelerimiz için Vodafone Süpernet faturalarınızın ödemesi, ilk abonelikte belirttiğiniz ya da 0216 5561010 numaralı Faturahat’ını arayarak sisteme tanıtacağınız kredi kartınızdan her ay düzenli olarak otomatik olarak çekilecektir. Kredi kartı dışında, faturanızın arka yüzünde ve belirtilen noktalardan ya da aktivasyon işlemlerinizin tamamlanmasını takiben e-posta ile size gönderilecek olan özel kullanıcı adı ve şifrenizle www.jetfatura.com adresine giriş yaparak faturanızı ödeyebilirsiniz.