Yalın İnternet


Sadece internet hizmeti, diğer bir adı ile Yalın adsl, telefonsuz sadece internet hizmeti almak isteyen müşteriler için kurgulanmış, sabit telefon hattı sahibi olma koşulunu ortadan kaldıran bir hizmettir. Sadece internet hizmeti, etkin bir şekilde kullanmadıkları halde ödemekte oldukları aylık sabit telefon ücretleri ( vergiler dahil yaklaşık 20 TL ) ödemek zorunda kalmadan internet hizmeti alabilirler. Kısaca sadece internet hizmeti, sadece internet hizmeti satın almanın en sade ve hesaplı yoludur.

TurkNet Yalın İnternet Kampanyası
Yalın İnternet Kampanya Şartları

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Statik IP ücreti, vergiler dahil 5 TL'dir.
Limitli paketlerde kota aşım ücreti ayrıca faturalanacaktır. Limitli paketlerde kota aşım ücreti 0,011719 TL/Mb'dır. Faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti) maksimum 99 TL’dir.
Hizmet başlangıcında 30 TL aktivasyon ücreti bir defaya mahsus alınır. İsteğe bağlı olarak peşin veya ayda 2,5 TL olarak 12 ay boyunca faturaya yansıtılır.
Kampanya kapsamında abonelere piyasa fiyatına göre indirimli vergiler dahil 36 TL’ye sunulmakta olan kablolu modem ücretinin piyasa fiyatı 60 TL + KDV’dir.
Kampanya kapsamında abonelere piyasa fiyatına göre indirimli vergiler dahil 60 TL’ye sunulmakta olan kablosuz modem ücretinin piyasa fiyatı 100 TL + KDV’dir.
Önceden adsl aboneliği olmayan müşteriler için yalın adsl erişimi devre hazırlama ücreti vergiler dahil 7 TL olup bir defaya mahsus alınır. Önceden adsl aboneliği olan müşteriler için yalın adsl dönüşümü ücreti vergiler dahil 7 TL olup, bir defaya mahsus alınır.
Modem ücretleri 12 ay taksitlendirilecektir. Kablolu Modem bedeli 3TL (kdv dahil), Kablosuz Modem bedeli 5TL(kdv dahil) olarak 12 ay boyunca faturaya yansıtılacaktır.
Modemsiz kampanyalarda modem temini, modemli kampanyalarda modem kurulumu abonenin sorumluluğundadır.
Kampanya şartları 24 aylık abonelik taahhüdü ile geçerlidir.
24 ay taahhüt döneminin sonunda, o dönem yürürlükteki tarife üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Güncel tarife bilgilerine buradan ulaşılabilir.Turknet Adsl ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.