SADECE İNTERNET


Turknet Yalin İnternet

Neden Sadece İnternet ?

Sadece internet hizmeti, diğer bir adı ile Yalın adsl, telefonsuz sadece internet hizmeti almak isteyen müşteriler için kurgulanmış, sabit telefon hattı sahibi olma koşulunu ortadan kaldıran bir hizmettir.

Sadece internet hizmeti, etkin bir şekilde kullanmadıkları halde ödemekte oldukları aylık sabit telefon ücretleri ( vergiler dahil yaklaşık 20 TL ) ödemek zorunda kalmadan internet hizmeti alabilirler.

Kısaca sadece internet hizmeti, sadece internet hizmeti satın almanın en sade ve hesaplı yoludur.

Turknet Sade İnternet

Tüm fiyatlar TL cinsindendir.
Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Statik IP ücreti, vergiler dahil 2,78 TL'dir.
Kampanyalarımız 31 Mayıs 2011 tarihine kadar geçerlidir.
Limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalanacaktır. Faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin %25'den fazlasını aşamaz.
Limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalanacaktır. Faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin %25'den fazlasını aşamaz.
Hizmet başlangıcında 26,99 TL aktivasyon ücreti bir defaya mahsus alınır. İsteğe bağlı olarak peşin veya ayda 2,25 TL olarak 12 ay boyunca faturaya yansıtılır.
Önceden adsl aboneliği olmayan müşteriler için yalın adsl erişimi devre hazırlama ücreti vergiler dahil 7 TL olup bir defaya mahsus alınır. Önceden adsl aboneliği olan müşteriler için yalın adsl dönüşümü ücreti vergiler dahil 7 TL olup, bir defaya mahsus alınır.
Modem ücretleri 12 ay taksitlendirilecektir. Kablolu Modem bedeli 3TL (kdv dahil), Kablosuz Modem bedeli 5TL(kdv dahil) olarak 12 ay boyunca faturaya yansıtılacaktır.
Modemsiz kampanyalarda modem temini, modemli kampanyalarda modem kurulumu abonenin sorumluluğundadır.
Kampanya şartları 24 aylık abonelik taahhüdü ile geçerlidir.
Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlanması durumunda, hat tesis ücreti olarak 150 TL abonelerden tahsil edilecek olup, modemli aboneliklerde kablolu modem 60 TL + KDV, kablosuz modem 100 TL + KDV olarak ücretlendirilecektir.
Ödenmemiş fatura nedeniyle durdurulmuş olan hizmetin, abonenin talebi ile tekrar başlatılması durumunda hizmet açma ücreti olarak 26,99 TL bir sonraki faturaya yansıtılır.
Kotalı paketlerde Limit aşım ücreti 4 GB sınırlı paketlerde 0,009248 TL/Mb,6 GB sınırlı paketlerde 0,008323 TL/Mb'dır. 8 Mb’ e kadar olan bağlantılarda alınacak hız garanti edilmemekte olup hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 8 Mb' e kadar alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet alabilirsiniz. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince ayda 25 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 1Mbit/sn ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
TurkNet modem, marka ve tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Bu kampanya yeni abone olacak kullanıcılar için geçerlidir.
İlk abone olduğunuzda, gönderilecek olan ilk fatura, varsa aktivasyon bedeli, aboneliğinizi başlattığınız günden ilk fatura dönemine kadar olan kullanımınızı ve bir sonraki ayın kullanımını içerecek şekilde hesaplanır ve ilk fatura döneminizde gönderilir. Bir kampanyadan yararlanıyorsanız bu ücretler kampanyaya göre değişmektedir. Kampanyanın avantajlarından gün ve ay bazında eksiksiz olarak yararlanabilmeniz için kampanya süresi aktivasyon tarihi itibariyle gün bazında hesaplanarak faturaya yansıtılır. Bu sebeple ilk ay faturanız ve indirimli dönem sonundaki faturanız her iki ayıda içerecek şekilde düzenlenir. TurkNet ADSL ön ödemeli bir hizmettir.

Turknet Adsl ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.