Turknet Adsl

Turknet firmasının kampanyaları, tarife ve diğer tüm hizmetleri:

Turknet Adsl Kampanyaları Turknet Adsl Hız testi
Turknet Adsl Kampanyaları... Turknet Adsl Hız testi...
Turknet Adsl Fatura Turknet Adsl Kota
Turknet Adsl Fatura ve Borç Sorgulama Turknet Adsl Kota Sorgulama
   
Neden Turknet Adsl? Sık Sorulan Sorular
Neden Turknet Adsl? Sık Sorulan Sorular
   
Telefon Hizmeti Online İşlem Merkezi
Sabit Telefon Hizmeti Online İşlem Merkezi
   
TurkNet Fatura Ödeme Noktaları Müşteri Hizmetleri
TurkNet Fatura Ödeme Noktaları TurkNET Müşteri Hizmetleri
   
TurkNet Web Posta TurkNet ADSL Başvuru
TurkNet Web Posta TurkNet Abonelik Başvurusu
   
Bayilik Talebi  
Adsl Satış Bayiliği  

Turknet Adsl Hakkında


TurkNet İletişim, Ses (telefon) ve Internet (data) hizmetleri sunan, Türkiye’de pazar lideri bir telekom şirketidir. TurkNet'in, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgası Türkiye'nin her bölgesinde en son teknolojileri kullanan altyapısı ve bağlantıları müşterilerine yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikli hizmetleri verebilmek için tasarlanmış ve gerçekleştirilmiştir. TurkNet yerel, ulusal ve uluslararası bağlantıları için fiber optik kablo tesis yatırımlarını sürdürmektedir.

TurkNet’in bireysel ve kurumsal müşterileri, TurkNet’in diğer telekom operatörlerine verdiği kurumsal ses, internet, barındırma, VPN, ve “carrier” hizmetlerinin getirdiği tüm avantajlardan doğrudan yararlanabilmektedirler.

Netone Telekom olarak 1996’da faaliyetine başlayan TurkNet, kurumsal telekom hizmetleri piyasasında liderliğini ıspatlamış olarak 2007 yılında Turk.Net ADSL, 1095 telefon, ve Turk.Net Hosting hizmetleriyle bireysel ve KOBİ pazarlarına da girmiştir.

Kurumsal Ses ve Data Çözümleri :

TurkNet, güvenilir ve yüksek performanslı ses ve Internet hizmetlerine gereksinim duyan kişi ve kuruluşlara en yüksek kalitede elektronik iletişim hizmetleri sunarken, sağladığı profesyonel çözümler, ses ve Internet teknolojisi sayesinde işletmelerdeki verimliliğin ve kârlılığın artmasına olanak tanımakta, sunduğu çeşitli ve ölçeklenebilir çözümler aracılığı ile kuruluşların gelişen tüm ses ve erişim ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Güvenilir bağlantı noktaları, güçlü altyapı ve en son teknoloji makina parkının bulunduğu network operasyon merkezleri, data merkezleri ve ülke geneline yayılmış olan erişim noktalarına sahip olan TurkNet, uzman danışman ve teknik kadrosu sayesinde farklı büyüklükteki kurumların ihtiyaçlarına uygun yüksek performanslı, güvenilir kurumsal Internet ve elektronik iletişim hizmetleri sunmaktadır.

Turknet Adsl Kampanyaları, Turknet Teknik Servis Talebi, Turknet Adsl Kota Takibi, Turknet Adsl Başvurusu, Turknet Adsl Fatura ve Borç sorgulama, Turknet Fatura ödeme Noktaları