TTNET Fiber İnternet

TTNET'ten Fiber İnternet 24 ay Avantaj Kampanyası

2 yıl süresince ayda yalnızca 33,90 TL'ye Fiber İnternet sahibi olmak istermisiiz?
TTNET Fibernet


 


TTNET Fibernet Nedir?
TTNET FİBERNET paketleri ile Fiber altyapı üzerinden veri iletişimi ile internet hizmeti sağlanmaktadır.

Bulunduğum bölgedeki Fiber İnternet Varmı?
Başvuru esnasında adresinizin FİBERNET için servis verilebilirliği kontrol edilerek bilgi verilebilmektedir.


TTNET Fiber İnternet Kampanyalı Tarifeler:

 

TTNET Fibernet Tarifeleri

Fibernet fiyatlarına % 18 KDV ve % 5 ÖİV dahildir. TTNET; paket, fiyat ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Kampanyadan altyapısı ve teknik donanımı yeterli olan uygun yeni bireysel ve kurumsal müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.TTNET FİBER İnternet paketlerinde abone internet hattının bulunduğu yerdeki, Fibernet paket adı altında belirtilen hıza kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. TTNET Fibernet abonelerinin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 1 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip edilen aya girildiğinde, TTNET Fiber İnternet abonesi internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde belirtilen adil kullanım noktasının aşılmam TTNET Fibernet paketlerine ait adil kullanım noktaları aşağıda belirtilmiştir;

Kampanya Detayları:

Kampanyadan altyapı ve teknik donanım ve imkanlarının yeterli olduğu uygun, TTNET Fibernet İnternet abonesi olacak yeni bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilecektir. Kampanya bilgilendirme sunumunda yer alan paket fiyatları dahilinde TTNET FİBERNET Paketleri ile modem ve bağlantı ücreti alınmayacaktır.

33,90 TL kampanyadaki TTNET FİBERNET6 paketinin 24 ay boyunca modem dahil indirimli fiyatıdır. Kampanyaya Yalın internet paketleri de dahildir. Yalın internet hizmeti’nden yararlanmak isteyen müşterilerden Yalın internet aylık erişim ücreti (28 TL) alınır. Müşterinin sabit telefon aboneliği de yoksa Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (8 TL) de alınacaktır.