TTNET ADSL


TTNET firması ile ilgili kampanyalar, tarifeler ve diğer hizmetler:

TTNET Tarifeleri TTNET Kampanyaları
TTNET Adsl tarifeleri... TTNET Adsl, bilgisayar, fiber internet kampanyaları...
TTNET Fatura Sorgulama TTNET Kota
TTNET Fatura ve Borç Sorgulama TTNET Adsl Kota Sorgulama
   
TTNET Servisleri TTNET Hız Testi
TTNET Müzik, TTNET Oyun, TTNET Video... TTNET Adsl Hız Testi
   


TTNET Hakkında

2006 yılından beri faaliyet gösteren TTNET firması bireysel ve kurumsal müşterilerine internet erişimi, tv ve telefon hizmeti konusunda hizmet vermektedir. TTNET adsl, fiber, metro ethernet, 3G ve mobil internet gibi telekomünikasyon hizmetleri vermektedir. TTNET yeni hizmetlerinden bir tanesi de fiber internet erişimidir. Fiber internet altyapısının bulunduğu bölgelerde 100MB'e kadar hızlarda internet erişimi almak artık mümkün olmaktadır. TTNET Mobil hizmeti ile TTNET, müşterilerine AVEA Altyapısı üzerinden 3G internet erişim hizmeti de sunmaya başlamıştır. Sanal operatör olarak faaliyet gösteren TTNET cep telefonu görüşme hizmeti de vermektedir. Yeni çıkan TTNET hizmetlerinden bir tanesi de IPTV hizmetidir. Televizyonunuza bağladığınız bir Set Top Box'ı adsl modeminize bağlıyorsunuz ve internet bağlantınız üzerinden TV yayınlarını izleyebiliyorsunuz. TiviBu markası ile sunulan bu hizmetten evdeki televizyonunuzdan ve bilgisayarınızdan yararlanabiliyorsunuz. TTNET müşterilerine sunulan bu hizmet çeşitli paketler ile birlikte alındığı zaman çok uygun fiyatlarla kullanılabiliyor. TTNET internet erişimi dışında birçok servisi de müşterilerine sunmaktadır. TTNET tarafından sunulan TTNET Müzik hizmeti TTNET müzik portaline kayıtlı yüzbinlerce yerli ve yabancı şarkıyı dinleyebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca radyo dinleyebilir ve mobil müzik uygulaması ile cep telefonunuzdan TTNET müzik portaline erişebilirsiniz. TTNET'in müşterilerine sunduğu diğer bir hizmet olan TTNET Oyun ile TTNET oyun portalinden bir çok yeni ve güncel oyuna erişebilir, oyun satın alabilirsiniz. TTNET Oyun mağazalarında Aksiyon, FPS, Yarış, Spor, Strateji, Simülasyon, RPG, MMO kategorilerinde oyun satın alınabilmektedir.

TTNET tarafından sunulan TTNET Güvenlik uygulaması ile internet güvenliğine yönelik anti virüs uygulamaları kullanabiliyorsunuz. TTNET Güvenlik uygulaması ile MCAFEE anti virüs programı verilmekte olup aylık faturasına ek bir ücretle kullanabilmektesiniz. TTNET Güvenlik uygulaması limitsiz internet abonelerine ücretsiz olarak verilmektedir.

TTNET'in Wifi hizmeti ile Türkiye'deki binlerce noktadan kablosuz internet erişimi hizmeti alabiliyorsunuz. Hava alanları, kafeler ve restoranlar gibi çeşitli noktalardan bu hizmeti alabiliyorsunuz. TTNET müşterilerine aylık belirli dakikalarda Wifi internet erişimi ücretsiz olarak sunulmaktadır.

TTNET internet erişimi hizmetlerinden bir tanesi de Yalın internet erişimidir. Yalın internet erişimi ile sabit telefon hattı almak istemeyen aboneler sadece internet erişimine sahip olabiliyorlar. Diğer internet tariflerine göre yaklaşık 15TL daha fazla olan yalın internet paketleri ile telefon faturası ödemeden internet erişim hizmeti alabiliyorsunuz.

TTNET aboneleri aylık faturalarına taksitli olarak çeşitli cihaz kampanyalarından da yaralanabiliyor. Bilgisayar, cep telefonu, tablet PC, Netbook, akıllı telefon gibi kampanyalar ile taksitli olarak cihaz alabiliyorlar.


TTNET Bağlantı Ücretleri

TTNET Bağlantı Ücretleri

TTNet Adsl Kampanyaları, TTNet Teknik Servis Talebi, TTNet Adsl Kota Takibi, TTNet Adsl Başvurusu, TTNet Adsl Fatura ve Borç sorgulama, TTNet Fatura ödeme Noktaları, Adsl Kampanyaları