Teledünya Kampanyaları


Teledünya Kablosuz Modem ve HD Kampanyası

Teledünya'nın sunduğu bu kampanyada internet aboneliği ile birlikte Teledünya HD aboneliği sağlayabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında kablosuz Uydunet modem ve Teledünya HD kutu ücretsiz olarak veriliyor.

Bahar Kampanyası

Bahar kampanyası da Teledünya aboneliği ile Uydunet aboneliğinin birlikte verildiği kampanyadır. Kampanya kapsamında kablosuz modem ücretsiz olarak veriliyor ve HD kutu yarı fiyatına veriliyor.

Teledünya Paketleri

Teledünya platformunda 4 farkı paket seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan birincisi Temel pakettir. Aylık 12,50TL'ye abone olabileceğiniz bu pakette Teledünya kanallarında temel kanalları izleyebiliyorsunuz. İkinci paket Teledünya üst pakettir. Bu paket Teledünya temel kanalları yanı sıra Fox Hd, Animal Planet, Discovery World gibi kanalları izleyebiliyorsunuz. Diğer bir Teledünya paketi ise Kablo TV'dir, Televizyonunuza bir kutu bağlamadan izleyebileceğiniz kablo tv kanallarından oluşmaktadır ve aylık fiyatı 9TL'dir. Teledünya paketlerinize ek olarak alabileceğiniz paketlerden bir tanesi de Sinema paketidir. Sinema TV paketinde Sinema TV kanallarını izleyebiliyorsunuz.

Konu: Teledünya Kampanyaları, Türksat Kablo TV Teledünya Kampanyası, Teledünya Uydunet Kampanyası, Uydunet Kampanyaları, Kablo Tv Kampanyaları