Smile Adsl(D-Smart Net) Kampanyaları


D-Smart ile birlikte İnternet Aboneliği

 

D-Smart TV platform hizmeti ile birlikte adsl aboneliği yapabileceğiniz kampanyadır. Bu kampanyada fiber internet aboneliği de yapabiliyorsunuz. Fiber internet ise her bölgeye verilemiyor. Eğer altyapınız destekliyorsa yararlanabiliyorsunuz. 24 ay abonelik şartı istenen kampanyada aylık 29TL'den hem adsl abonesi oluyorsunuz, hemde D-Smart giriş paketi kanallarını izleyebiliyorsunuz. Kampanyada Üst D-Smart paketlerini isteyenler veya D-smart HD uydu alıcısı seçeneklerini isteyen aboneler de ekstra ücret ödeyerek kampanyadan yaralanabiliyor. Diğer internet firmalarında aboneliği olan adsl aboneleri isterlerse aboneliklerini Smile Adsl firmasına taşıyabiliyorlar.

 

D-Smart NET Fiber İnternet Kampanyası

 

Yeni başlayan D-Smart Fiber internet kampanyasında 24 ay abonelik taahhüdü vererek 24 ay boyunca indirimli sabit fiyat üzerinden abone olabiliyorsunuz. Kampanyada  24 MB limitsiz internet aylık 59TL üzerinden veriliyor.

 

Smile Adsl Yazlık Kısa Süreli İnternet Kampanyası

 

Bu kampanya kısa süreli adsl abonesi olmak isteyen aboneler için düzenleniyor. 2-3-6 aylık sürelerde adsl aboneliği isteyen abonelerin yararlanabilecekleri kampanyadır. 2 aylık paket 69TL'den veriliyor.

 

Arkadaşını Getir Kampanyası

 

Arkadaşını getir kampanyasında herhangi bir arkadaşını Smile adsl abonesi yaptığınızda 1 ay ücretsiz internet erişim kazanıyorsunuz.

 

Engellilere Özel D-Smart NET Kampanyası

 

Engellilere özel olarak düzenlenen bu kampanyada 1MB internet paketine aylık 16TL'den abone olunabiliyor.


Smile Adsl kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Konu: Smile ADSL Kampanyaları, Smile Fiber İnternet Kampanyaları, Smile Kampanyaları, Smile Fiber İnternet Kampanyaları, D-Smart Net Kampanyaları