D-Smart Net


D-smart Net firması ile ilgili kampanyalar, tarifeler ve diğer hizmetler:
D-Smart Net Tarifeleri D-Smart Net Kampanyaları
D-Smart Adsl tarifeleri... D-Smart Adsl, bilgisayar, fiber internet kampanyaları...
D-Smart Net Fatura D-Smart Net Kota
D-Smart Adsl Fatura ve Borç Sorgulama D-SmartAdsl Kota Sorgulama

D-Smart Net Hakkında

D-Smart Bireysel ve kurumsal müşterilerine 19 Ekim 2016 tarihinden beri internet erişimi alanlarında hizmet vermektedir. Kendi altyapı sistemleri üzerinden kullanıcılarına hizmet sunmayı amaçlayan Smile Adsl, kullanıcıları ile birebir ilişki kuran güler yüzlü yönetimi, kapsamlı güvenlik paketleri, limitsiz ya da limitli internet erişimi ve telefon görüşmelerini yarı yarıya indirme imkânı ile Smile Adsl ailesinin her üyesini kucaklıyor. smile ADSL’in hedefi bireysel pazarda sadece internet erişimi iletmekle sınırlı kalmayıp; geniş bant üzerinden erişim, ses ve görüntü hizmetlerinin tek bir elden sunulduğu bir dijital platform yaratmaya çalışmaktır. Smile Adsl D-Smart firması ile birleşmesinden sonra D-Smart NET adını almıştır.Smile Adsl firmasından internet erişimi dışında çeşitli servislerden ve hizmetlerden da yararlanabiliyorsunuz. D-Smart hizmetleri ile birlikte Smile adsl internet erişiminden faydalanabiliyorsunuz. D-Smart ile birlikte sunulan hizmetler abonelere çeşitli indirimlerle sunulduğu için hem D-Smart dünyasındaki TV kanalarını izleyebilir hem de internet erişim hizmeti sağlayabilirsiniz. 24 ay abonelik şartı ile üye olduğunuz zaman D-Smart ile Smile Adsl'yi internet fiyatına satın alabiliyorsunuz. D-Smart'ın çıkardığı BLU hizmeti ile internet bağlatınız üzerinden D-Smart platformunda sunulan yüzlerce yayına, programa ve filme erişip bunları seyredebiliyorsunuz. Televizyonda istediğiniz programların yayın saatlerini beklemenize gerek kalmadan istediğiniz filmi istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz. Yine D-Smart tarafından sunulan D-Smart Plus hizmeti ile yayınları yüksek görüntü kalitesi ile izlerken, istediğiniz yayını kaydedebiliyor veya durdurup geri alabiliyorsunuz. Evde bulunmadığınız zamanlarda D-Smart Plus cihazınızı programlayarak kayıt özelliğini kullanabiliyorsunuz.

Smile Adsl(D-Smart NET) tarafından yapılan çeşitli kampanyalar ile internet erişim hizmetini çok ucuza alabiliyorsunuz. 24 ay abonelik garantisi vererek indirimli fiyatlar üzerinden internet erişim hizmeti satın alabiliyorsunuz veya D-Smart ile birlikte oldukça uygun fiyatlardan her iki hizmeti satın alabiliyorsunuz.

Smile Adsl(D-smart NET) firmasından ADSL dışında yeni uygulamaya başlanan fiber internet hizmeti de alabiliyorsunuz. Belirli bölgelerde sunulmaya başlanan bu hizmet ile 20MB'e kadar hızlarda internet erişimi gerçekleştirebiliyorsunuz. Fiber internet hizmet henüz tüm abonelere sunulamamaktadır. Türk Telekom'un fiber internet altyapısının bulunduğu bölgelerde bu hizmetten yararlanabilmeniz mümkün. Fiber internet hizmetinin ADSL hizmetinde farkı ise hız ve güvenliktir. Fiber internet erişim hizmeti ADSL’ye oranla oldukça hızlıdır ve bilgi güvenliği açısından en güvenilir iletişim yöntemidir

D-Smart Net ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Smile Adsl Kampanyaları, Smile Teknik Servis Talebi, Smile Adsl Kota Takibi, Smile Adsl Başvurusu, Smile Adsl Fatura ve Borç sorgulama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.