Lig TV Kampanyaları


Lig TV Kampanya Paketleri

Digiturk'ten yeni Lig TV paketleri ile sadece tuttuğunuz takımlarını maçlarını izleyebiliyorsunuz. Özel üyelik paketleri ile tüm Lig TV maçlarını seyredebileceğiniz gibi sadece bir takımın maçlarını da izleyebiliyorsunuz. 4 Farklı Lig TV paketinden istediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu paketler:

Süper Lig Paketi

Ayda 36 maç yayınını bu paket ile izleyebiliyorsunuz. Süper Lig'de oynanan maçaların tümünü bu paket ile izleyebilirsiniz.

Şampiyonlar Paketi

Lig TV Şampiyonlar paketi ile Süper Lig'deki 5 büyük takımın maçlarını izleyebiliyorsunuz. Bunlar: Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor takımlarından oluşmaktadır.

Taraftar Paketi

Lig TV Taraftar paketi ile sadece tuttuğunuz takımın maçlarını izleyebiliyorsunuz. Seçmeniz gereken takımlar: Ankaragücü, Antalyaspor, Eskişehirspor, Gaziantepspor, Gençlerbirliği, İstanbul BŞB, Karabükspor, Kayserispor, Manisaspor, Mersin İdman Yurdu, Orduspor, Samsunspor, Sivasspor oluşmaktadır.

Şampiyon Anadolu Paketi

Anadolu şampiyon takımları maçlarını izleyebilirsiniz.


Lig TV kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.Konu: Lig TV Kampanyaları, Lig TV Paketleri, Lig TV Kanalları, Lig TV Fiyatları, Digiturk Lig TV Paket Ücretleri, Lig TV İzle, Lig TV Maç Satın Alma