D-Smart


D-Smart firması ile ilgili kampanyalar, tarifeler, paketler, kanallar ve diğer hizmetler:
D-Smart Paketleri D-Smart Kampanyaları
D-Smart Paketleri ve tarifeler... D-Smart Kamapanyaları...

D-Smart Hakkında Bilgiler

D-Smart, Doğan Holding dünyasında faaliyet göstermektedir. D-Smart 2007 yılında kurulmuştur. D-Smart platform hizmetlerinin yanında Smile Adsl firması ile birlikte internet hizmeti sunmaktadır. Smile Adsl markasının D-Smart NET olarak değişmesi ile birlikte bir çok avantajlı abonelik seçenekleri ve kampanyalar sunulmaya başlandı.  D-Smart, en yeni hizmeti olarak D-Smart Blu online içerik hizmeti ile de sektöründe yerini almıştır. D-Smart’ın zengin içeriğinden özgür bir şekilde faydalanmak isteyen çağdaş kentliyi hedefleyen D-Smart Blu, program akışına bağlı kalmak istemeyen izleyiciye geniş bir seçme özgürlüğü tanıyor.

D-Smart Uydu Alıcıları

D-smart platformunda yayınlana içerikleri izleyebilmek için birkaç uydu alıcısı seçeneğiniz bulunmaktadır. D-Smart SD özellikli uydu alıcısı ile yayınları normal görüntü kalitesinde isleyebiliyorsunuz. D-Smart HD alıcı ile D-Smart yayınlarını HD(Yüksek görüntü kalitesi) olarak izleyebiliyorsunuz. D-Smart HD Plus ile HD olarak yayınları izlerken kayıt özelliğini kullanabiliyorsunuz. D-Smart'ın yeni vermeye başladığı hizmet olan D-smart BLU ile Plus kullanıcıları uydu alıcılarını adsl modemlerine bağlayarak D-smart arşivinden filme yayınları indirim izleyebiliyorlar.

D-Smart Faturaları

D-Smart fatura tutarlarınız internetten Online işlem merkezinden, telefon ile müşteri hizmetlerinden öğrenip ödeyebilirsiniz. Online işlem merkezinden veya D-Smart müşteri hizmetlerinden kredi kartınız ile fatura ödeyip, otomatik ödeme talimatı verebiliyorsunuz. Ayrıca D-smart anlaşmalı bankalardan D-smart faturalarını ödeyip, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. D-Smart faturalarını üyelik numaranız ile ödeyebiliyorsunuz. Üye numaranızı bilmiyorsanız öğrenmek için "UYENO" boşluk smart kart numaranızı yazıp 2850'ye mesaj gönderebilirsiniz. Üyelik numaranız kısa mesaj ile size iletilecektir.

D-Smart Paketleri

D-Smart abonesi olabilmek için 4 farklı paket arasından seçim yapabiliyorsunuz. Temel paket olan Giriş paketi en düşük paket olup aylık 9,99TL'den abone olabiliyorsunuz. Giriş paket ile SD ve HD olmak üzere bir çok kanalı izleyebiliyorsunuz. Bunlar: belgesel kanalları, spor kanalları, ulusal kanallar ve uluslar arası kanallardan oluşmaktadır. D-Smart aboneleri ayrıca Türksat uydusundaki tüm kanalları, ikinci bir çanak antenleri varsa yabancı uydulardaki kanalları ücretsiz olarak izleyebiliyorlar.

D-Smart Servisleri
D-Smart servislerinden bir tanesi olan dergisi servisi ile D-Smart platformundan haberleri, yayın akışı vb. bilgilere ulaşabilirsiniz. Çeşitli kampanyalarla D-Smart dergi abonesi olabiliyorsunuz. D-Smart BLU servisi ile uydu alıcınız ile internet üzerinden D-Smart arşivine erişebiliyorsunuz. TV Guide ile D-smart yayın akışı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Mobil kontrol ile akıllı telefonunuzdan D-Smart plus cihazınıza yayınları kaydedebiliyorsunuz.

D-Smart ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


D-Smart Kampanyaları, D-Smart Paketleri, D-Smart Fatura ve Borç Sorgulama, D-Smart Servisleri