Digiturk Paketleri


Yeni Digiturk paket yapısı ile artık kendi Digiturk paketinizi oluşturabiliyorsunuz. Çeşitli temalara göre ayrılmış bu paketler arasından seçim yapabiliyorsunuz. Digiturk Paketleri ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Digiturk Giriş Paketi


Digiturk temel paketi olup bu paketi seçmeniz zorunludur. Aylık fiyatı 11,99TL olan giriş paketinde ulusal kanallar, belgesel kanalları, spor kanalları gibi kanallar bulunmaktadır. Yaklaşık 100 adet kanalı bu paket ile izleyebiliyorsunuz.


Digiturk Keyif Paketleri

Sporsever paketi, Belgesel paketi, Çocuk paketi, Haber paketi ve Müzik paketi olarak ayrılmış kategorilerden seçin yapabiliyorsunuz. Her paketin ücreti aylık 4TL'dir.

Digiturk Platin Paketler

Digiturk Platin paketler; Film paketi, Dizi paketi, Süper Lig paketi, Şampiyonlar paketi, Taraftar paketi, Anadolu taraftar paketi, Anadolu şampiyon paketi şeklinde paketlerden oluşmaktadır. Film paketi ile Moviemax Premier kanallarını izleyebiliyorsunuz. Film paketi kanalına aylık 14TL ücretle abone olabiliyorsunuz.

Avantaj Paketi

Digiturk Avantaj paketi ile tüm salon filmlerini izleyebiliyorsunuz ve dergi aboneliği hizmeti alıyorsunuz.

Avantaj Yetişkin Paketi

Avantaj Yetişkin Paketi ile hem Digiturk salon filmlerini izlerken hem de yetişkin kanallarını izleyebiliyorsunuz.

Yetişkin Paketi

Aylık 13,99TL'ye abone olabileceğiniz Digiturk Yetişkin paketi ile yetişkinlere yönelik kanalları seyredebiliyorsunuz.

Digiturk Dergi

Aylık 3,50TL'ye Digiturk dergi üyeliğini paketinize ekleyebiliyorsunuz.Digiturk yayınlarını izleyebilmek için çeşitli uydu alıcısı seçenekleri bulunmaktadır. Digiturk uydu alıcısı ile normal görüntü kalitesinde yayınları izleyebilirsiniz. Digiturk HD uydu alıcısı ile Digiturk yayınlarını yüksek görüntü kalitesi ile isleyebilirsiniz. Digiturk Plus uydu alıcısı ile yayınları yüksek görüntü kalitesi ile izlerken kanalları kayıt edebiliyorsunuz. Digiturk IQ uydu alıcısı ile internet üzerinden Digiturk tarafından sağlanan içeriğe erişip film, yayın indirip televizyonunuzdan izleyebiliyorsunuz.

Digiturk paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Konu: Digiturk Paketleri, Lig TV Paketleri, Digiturk Kanalları, Lig TV Paketleri, Digiturk Paket Ücretleri, Digiturk Kampanyaları