Digiturk ve Lig TV Fatura ve Borç Bilgisi Öğrenme


Digiturk Fatura

 

Digiturk Faturanızı ve borç bilginizi sorgulamak için tıklayınızDIGIWEB Üyelik İşlemleri ile internete ulaşabildiğiniz heryerden üyeliğiniz ile ilgili işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

DIGIWEB'e üyelik numaranızla veya daha önce kaydettirdiğiniz DIGIMOBIL telefonunuzla giriş yapabilirsiniz.

DIGIWEB'e ilk girişte Digital Kart numaranızın son beş hanesi şifre olarak kullanılmaktadır.

Paket Upgrade
DIGIWEB Üyelik İşlemleri ÜYELİK İŞLEMLERİ menüsünün Paketler bölümünden Paket Alışı İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm paket seçeneklerimizin yer aldığı bu menüden dilediğiniz paketi seçip işleminizi kolayca yapabilir, tüm paketlerimizle ilgili fiyat ve içerik bilgilerine de ulaşabilirsiniz .

Servis Ekleme
DIGIWEB Üyelik İşlemleri ÜYELİK İŞLEMLERİ menüsünün Servisler bölümünden Servis Satın alma İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Erotik Servisler, Oyun Parkı ve Dergi gibi tüm servis seçeneklerimizin yer aldığı bu menüden dilediğiniz servisi seçip işleminizi kolayca yapabilir, tüm servislerle ilgili fiyat ve içerik bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Artı Puan İşlemleri
DIGIWEB Üyelik İşlemleri +Puan menüsünden tüm Artı Puan İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Artı Puan menüsü altından nasıl Artı Puan kazanabileceğiniz, Puan Miktarınızın ne olduğu , hediye kataloğundan neler seçebileceğiniz bilgilerine ulaşabilir; isterseniz hediye talebinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.Fatura İşlemleri
DIGIWEB Üyelik İşlemleri Fatura İşlemleri menüsü altından tüm DIGITURK Fatura İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura İşlemleri Menüsüne girerek, şimdiye kadar çıkmış tüm faturalarınızı inceleyebilir, son dönem fatura tutarınızı ve detaylarını öğrenebilirsiniz. Ödenmemiş faturalarınızı listeleyip Kredi Kartınız ile Ödeme Yapabilir veya Otomatik Ödeme Talimatı Verebilirsiniz.


Salondan Film Siparişi
DIGIWEB Üyelik İşlemleri ÜYELİK İŞLEMLERİ menüsünün Salonlar bölümünden Film ve Maç Siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Filmler, Maçlar ve Erotik Kanallar olmak üzere Salonlardan yayınlanan tüm seçeneklerimizin yer aldığı bu menüden dilediğiniz etkinliği seçip işleminizi rahatça yapabilirsiniz.


Üyelik Bilgileri Görüntüleme ve Güncelleme
DIGIWEB Üyelik İşlemleri Üyelik Bilgileri menüsünden Üyeliğinizle İlgili tüm bilgilerinizi görüntüleyebilir,tuttuğunuz takım, meslek, adres ve telefon numaralarınızı güncelleyebilirsiniz.

Kişisel Bilgiler menüsü içerisinde Ad, Soyad, Ev, İş ve Cep Telefonları ,Faks , tuttuğunuz takım, meslek, Fatura Adresi gibi üyeliğinizle ilgili birçok bilgiye ulaşılabilmektedir.Yetkili Teknik Servis Bilgisi Öğrenme
DIGIWEB Üyelik İşlemleri Üyelik Bilgileri menüsü Teknik Servis bölümünden Teknik Servisinize ait e-posta, telefon, faks ve adres bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.PIN Kodu Sıfırlama
DIGIWEB Üyelik İşlemleri DİĞER İŞLEMLER menüsü altından TV PIN KODU Sıfırlama Ekranına ulaşabilirsiniz. İşlem tamamlandığı zaman PIN KODUNUZ yeniden 0000 olarak değiştirilecektir.


İkinci Üyelik
Ücretsiz kurulum ve DIGIPAKET avantajlarından yararlanarak evinize İkinci DIGITURK kurulumunuzu yaptırmak çok kolay.

DIGIWEB Üyelik İşlemleri; ÜYELİK İŞLEMLERİ menüsünün İkinci Üyelik bölümünden talebinizi iletebilirsiniz.

Yetkili Teknik Servisimiz en kısa zamanda yeni üyeliğinizin kurulumunu yapmak üzere sizinle iletişime geçecektir.
Konu: Digiturk Fatura sorgulama, Digiturk Borç Sorgulama, Lig TV Sorgulama, Lig TV, Digiturk, Digiturk, Lig TV