Digiturk


Digiturk firması ile ilgili kampanyalar, tarifeler, paketler, kanallar ve diğer hizmetler:
Digiturk Paketleri Digiturk Kampanyaları
Digiturk ve Lig TV Paketleri ve tarifeler... Digiturk Kamapanyaları...
Lig TV Kampanyaları Digiturk Fatura Sorgulama
Lig TV Kampanyaları ve paketler... Digiturk fatura ve borç sorgulama, Digiturk Online İşlemler...
   
   
   


Digiturk Hakkında Bilgiler

1999 yılında kurulan Digiturk firması 2000 yılından beri hizmet veriyor. Digiturk, Avrupa2daki sayılı TV platformları arasından yer almaktadır.
 

Digiturk Aboneliği

Digiturk aboneliğinizi Türksat ve Eutelsat üzerinden alabilirsiniz. Türksat üzerinden alınan aboneliklerde Lig TV maçlarını izleyebiliyorsunuz. Eutelsat üzerinden alınan aboneliklerde Digiturk'un diğer kanallarını ve paketlerini izleyebilirsiniz.


Digiturk Uydu Alıcıları

Digiturk aboneliği yaparken bir kaç farkı model uydu alıcısı arasından seçim yapabilirsiniz. Digiturk yayınlarını normal görüntü kalitesinden izleyebilmenizi sağlayan normal uydu alıcı bunlardan bir tanesidir. Diğer bir uydu alıcısı seçeneği Digiturk HD uydu alıcısıdır. HD uydu alıcısı ile Digiturk yayınlarını HD görüntü kalitesi ile seyredebiliyorsunuz. Digiturk HD Plus uydu alıcısı ile HD görüntü kalitesi ile yayınları seyrederken kayıt özelliğini kullanabiliyorsunuz. Digiturk Plus uydu alıcılarda bulunan sabit özelliği ile televizyon izlerken istediğiniz yayını kaydedebiliyorsunuz. Programlanmış kayıt oluşturabiliyorsunuz.


Digiturk Paketleri

Digiturk üyesi olabilmek için çeşitli temalara göre ayrılmış paketlerden seçim yapabiliyorsunuz. Yeni paket yapısı ile istediğiniz paketi kendiniz oluşturabilmektesiniz. Belgesel paketi, dizi paketi, film paketi, süper lig paketi gibi paketlerde oluşan bu paketleri Digitürk giriş paketine ek olarak ekleyebiliyorsunuz. Yeni Lig TV paketleri ile sadece kendi tuttuğunuz takımın maçlarını da izleyebiliyorsunuz.

Digiturk Servisleri

Digiturk platformunda bulunan bir çok servis aboneline sunulmaktadır. Digiturk dergi servisi ile Digiturk dünyası ile ilgili haberler ve yayın akışı bilgilerine ulaşılabiliyor. Digiturk E-dergi uygulaması ile iPad kullanıcılar Digiturk dergisini internet üzerinden ücretsiz olarak izleyebiliyor. Digiturk tarafından sunulan servislerde bir tanesi de Digiturk Play'dır. Digiturk'un bu servisi ile internet üzerinden Digiturk yayınlarını ve Lig TV maçlarını canlı olarak izlenebiliyor. Digiturk aboneleri dışındakilerinde üye olup yayın satın alabileceği bir portaldir. Süper Lig'de yayınlanan tüm maçlarını satın alıp canlı olarak bilgisayarınızdan izleyebiliyorsunuz.

Digiturk Fatura ile İlgili bilgiler

Digiturk faturalarını öğrenmek için bir kaç seçenek mevcuttur. Digiturk online işlem merkezi üzerinden, müşteri hizmetlerinde veya cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Digiturk faturalandırma dönemi ise ayın 3'ünden 3'üne kadar olan dönemi kapsar ve faturaların son ödeme tarihleri ayın 16'sıdır. Bu tarihin hafta sonuna veya resmi tatillere denk gelmesi durumunda bir kaç günlük oynamalar olabilmektedir. Faturanızın sol üst köşesinden son ödeme tarihi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Digiturk Ek Servisler

Digiturk aboneleri çeşitli ek servislerden de faydalanabiliyor. İzle-öde maç ile Lig TV maçlarını satın alabiliyorsunuz. Lig TV paketiniz bulunmasa da tek maç satın alıp isleyebiliyorsunuz. İzle-öde salon ile Digiturk Salon kanallarından film satın alabiliyorsunuz. DVD Digi ile Digiturk Plus uydcu alıcısı aboneleri birçok filmden oluşan içeriği uydu alcıları ile istedikleri zaman seyredebiliyorlar.

Digiturk IQ Uydu alıcısı

Digiturk'un yeni çıkardığı bu uydu alıcısını internet modeminize bağlıyorsunuz. İnternet üzerinden Digiturk'un zengin yayın arşivine ulaşım istediğiniz yayınları indirip izleyebiliyorsunuz.


Digiturk ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Digiturk Kampanyaları, Digiturk Paketleri, Digiturk Fatura ve Borç Sorgulama, Digiturk Servisleri, Lig TV Paketleri, Lig TV Kampanyaları

 

Digiturk Başvurusu için buraya tıklayınız.