ZYXEL ADSL MODEM YARDIM

ZYXEL P-660RU adsl modem kullanıyorsanız bu modem ile ilgili gerekli programlara ve kurulum kılavuzlarına erişebilirsiniz. Videolu kurulum sayfasıda bulunmaktadır.
ZYXEL P-660RU  

 

 

ZYXEL P-660RU

 

Programlar ve sürücüler  
USB Sürücüsü İndirmek için Tıklayınız
Dökümanlar  
Kullanım Kılavuzu İndirmek için tıklayınız
Port Yönlendirme Ayarlar için tıklayınız
Modem Kurulum Videosu İzlemek için tıklayınız

Zyxel ADSL Modem kilidi kaldırma yazılımı için buraya tıklayınız.

Modem Bilgileri:

ZyXEL P-660RU, ADSL2 ve ADSL2+ ile çok daha yüksek hızlarda destek sağlamanız münkündür. 12 Mbps(ADSL) veya 24Mbps(ADSL2+) e kadar hızlarla yüksek data transfer hızı sağlar. ZyXEL P-660RU ile kullanıcılar yüksek kalitede multimedia  ve online oyun, video konferans gibi gerçek zamanlı uygulamalardan  en üstün hizmeti alabilirler.

USB ve Ethernet ikili arayüz özelliği sayesinde 660RU internete erişimde esnek yollar sunar. Zero Configuration Technology (Sıfır Kurulum Teknolojisi) gibi ek özellikler çabuk ve kolay kurulum sağlayıp servis sağlayıcıların teknik destek masraflarını düşürmeye yardımcı olur.

Faydaları:

Yüksek Hızda Internet Bağlantısı

12Mbps(ADSL2) veya 24Mbps(ADSL2+)'e çıkan hızlarla, P-660RU klasik ADSL gatewaylerden daha yüksek veri transfer oranları ve daha iyi bandwith sunar. Kullanıcılar internete her zamankinden çok daha hızlı bağlanabilir ve 660RU+ADSL 2/2 bağlantı birleşimi sayesinde çok daha keyifli bir erişim yaşayabilirler.

İkili Arayüz
Ethernet ve USB portlarının birarada sunulduğu P660RU, kullanıcıların internete en uygun şart ve koşullarda bağlanmasına olanak tanır.

Sıfır Kurulum
ZyXEL'e özgü Sıfır Kurulum Teknolojisi sayesinde hızlı ve kolay kurulum, kullanıcıların DSL'e birkaç dakika içinde bağlanmalarını sağlar.

UPnP Desteği
P-660RU, UPnP ve UPnP NAT'ı destekler.Standart TCP/IP protokolünü kullanan P660RU, dinamik olarak bir ağa bağlanır, IP adresi alır ve ağın imkanlarını kullanabilir.

Küçük Boyut
P-660R, küçük boyutları sayesinde pek çok avantaj sunuyor. Küçük, sessiz, taşınabilir özellikleri fonksiyonelliği ile birleşince mükemmeliyeti sağlıyor.

 

ZYXEL Adsl modemlerin şifrelerini öğrenmek için buraya tıklayınız.