TTNET WİFİ

TTNet Wi-Fi Türk Telekom

Türk Telekom TTNET WiFi Kablosuz İnternet Servisi nedir?

TTNET WiFi, TTNET'in hızlı ve güvenli kablosuz internet erişim hizmetidir. TTNET WiFi ile havaalanları, oteller, alışveriş merkezleri, konferans merkezleri, marinalar, kafeler, fuar alanları gibi yerlerde taşınabilir bilgisayarınız (dizüstü bilgisayar, el bilgisayarı-PDA), veya WiFi uyumlu cep telefonunuz* üzerinden internete bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom TTNET WiFi servis noktalarında, kredi kartınızla ödeme yaparak kablosuz özgür İnternetin keyfini çıkarabilirsiniz.

* Telefon ve bilgisayarlarınızın WiFi özelliği olup olmadığını, cihaz satış temsilcinize danışabilirsiniz.

Türk Telekom WiFi kullanımı için gerekenler,

Dizüstü, avuç içi bilgisayar, ya da WiFi özellikli cep telefonu
IEEE802.11b/g ve WiFi uyumlu WLAN kartı (wlan özellikli bilgisayalarda bu karta ihtiyaç duyulmaktadır)
Kullanıcı adı ve şifre (TTNET WiFi Servis Noktasında açılan karşılama sayfası üzerinden kredi kartınızla ödeme yaparak alabilirsiniz).


Türk Telekom WiFi kullanımı


TTNET WiFi logosu göreceğiniz erişim noktalarında, taşınabilir bilgisayarınızın veya WiFi uyumlu cep telefonunuzun WiFi özelliğini açın,

Kablosuz ağlardan (SSID) TTNET WiFi'ı seçin,

Bilgisayarınızda yüklü olan İnternet tarayıcınızı (Internet Explorer, Netscape Navigator, Firefox vb.) açtığınızda karşınıza gelen sayfada (herhangi bir sayfaya girmeye çalıştığınızda otomatik olarak TTNET WiFi karşılama sayfasına yönlendirileceksiniz) '' kullanıcı adı'' ve ''şifre'' girerek İnternete bağlanın.

Kullanıcı adı ve şifrenizi nasıl temin edebilirsiniz?
Kullanıcı adı ve şifrenizi Türk Telekom WiFi Servis Noktasındayken web tarayıcınızı açtığınızda karşınıza çıkan TTNET WiFi karşılama sayfasından kredi kartınızla ödeme yaparak alabilirsiniz.

TTNET WiFi şimdi TTNET İŞYERİM müşterilerine ücretsiz!

TTNET İŞYERİM abonesiyseniz, TTNET WiFi'dan paketinize özel sunulan dakikalarla ücretsiz yararlanabilirsiniz.* Bunun için TTNET WiFi Servis Noktalarında, ADSL Hizmet Numarası, ADSL kullanıcı adı ve ADSL şifrenizi girmeniz yeterli.

Türk Telekom WiFi'da güvenlik

Türk Telekom WiFi şebekesi diğer internet bağlantıları kadar güvenlidir. Kullanılan cihazdan WiFi sistemine kadar bilgiler şifreli bir şekilde güvenle taşınır.