TTNET VİTAMİN - www.ttnetvitamin.com.tr

TTNet Vitamin

TTNET' ten Öğrencilere ve Öğretmenlerine Müjde!


İnternet'te Vitamin Var!


TTNET VİTAMİN eğitim destek hizmeti, ilköğretim ve lise sınıfta okuyan öğrenciler ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini kullanarak Milli Eğitim Müfredatına uygun interaktif eğitimden İnternet üzerinden faydalanmalarını sağlıyor.


TTNET VİTAMİN'le artık çocuklar evlerinde eğlenerek, hiç sıkılmadan okuldaki derslerini bilgisayar başında tekrar edebilecekler. TTNET VİTAMİN'in içerisinde öğrencilerin dersleri kolayca anlamasına yardımcı olan, onların derse olan ilgisini arttıran sesli konu anlatımları bulunuyor. Çocukların öğrenme motivasyonunu arttıran görsel canlandırmalar ve dikkatini canlı tutan interaktif etkinlikler ile ders anlatımları çok daha eğlenceli hale geliyor.


TTNET VİTAMİN'de hem sınıfta uygulanabilen hem de öğrencilerin daha iyi anlayarak kendilerinin de yapabileceği deneyler ve etkinlikler bulunuyor.

Öğrenciler ödevlerini yaparken TTNET VİTAMİN'den yararlanabilir, ihtiyaç duydukları konularda B'inde yer alan İnternet linkleri ile faydalı sitelere ulaşabilirler.


Tertemiz İnternet için TTNET'in sizlere ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ ile, dilerseniz çocuklarınız sadece TTNET VİTAMİN'i kullanabilir dilerseniz sizin belirleyeceğiniz zaman ve sınırlar içinde, sakıncalı sitelere girmeden, İnternet'ten de faydalanabilir.


Peki ya Öğretmenlerimiz TTNET VİTAMİN ile neler yapabilecek?


TTNET VİTAMİN ile öğretmenler, sesli konu anlatımları, görsel canlandırmalar, deney ve alıştırmalar, derslere hazırlanmasını kolaylaştıran sınıf etkinlikleri, çözümlü örnekler ve testler sayesinde ders anlatımlarını daha kolay ve eğlenceli bir hale getirecek ve böylece öğrencilerin derslerine motivasyonunu arttırarak başarılarındaki yükselişi sağlayabilecekler.


Öğretmenler, derslerini doğrudan TTNET VİTAMİN üzerinden işleyebilir, ister doğrudan bilgisayar ekranından isterlerse de projektörle duvara ya da tahtaya yansıtarak derslerini daha verimli ve eğlenceli hale getirebilirler.

TTNet Vitamin ile ilgili sık sorulan sorular için buraya tıklayınız.


TTNET VİTAMİN Paketleri

TTNET VİTAMİN Paketlerini aylık ya da yıllık abonelik şeklinde TTNET VİTAMİN paketlerinden birini seçerek satın alabilirsiniz.

Birden fazla çocuğunuz varsa, 2 ya da 3 kullanıcı lisanslı TTNET VİTAMİN Paketlerinden dilediğinizi seçerek, tek bir TTNET ADSL aboneliği ile onların da TTNET VİTAMİN’den faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

TTNet Vitamin Lise

 TTNet Vitamin Lise Paketi  

TTNet Vitamin İlköğretim

 TTNet Vitamin İlköğretim Paketi

TTNet Vitamin web sitesine gitmek için tıklayınız.

 

 

Kategori: TTNet Servisleri

Konu: TTNet Vitamin, www.ttnetvitamin.com.tr, TTNet Vitamin Lise, TTNet Vitamin İlköğretim