TTNET VİDEO

TTNET VİDEO Hakkında
 
İşte TTNET'ten yine bir yenilik : TTNET VİDEO!TTNET'in en yeni servisi TTNET VİDEO, TTNET ADSL kullanıcılarına, çok geniş bir arşiv dahilinde haber, spor, eğlence, yaşam, eğitim, dizi, sinema ve otomobil alanlarındaki video içeriklerini yasal bir platformda izleme hakkı sağlayan, görsel iletişim dünyasındaki gelişmeleri takip edebilmeleri amacıyla çeşitli haberler ve etkinlikler hakkında bilgiler, fragmanlar ve videolar sunan bir video portalidir.
TTNET VİDEO'da sunulan çok çeşitli konulardaki videoları hızlı, kesintisiz ve yüksek görüntü kalitesiyle seyretmenin keyfini yaşayacaksınız. Başka bir yerden ulaşamayacağınız görüntü kalitesi yüksek ve çeşitli videoları seyredebilecek, sadece TTNET VİDEO üyelerine özel süprizlerle, birçok içeriğe herkesten önce ulaşabileceksiniz.


En popüler dizi filmler, video klipler, fragmanlar, spor karşılaşmaları ve görüntüleri, en güncel haberler ve hayata dair herşey ile ilgili en müthiş videolar, hepsi TTNET VİDEO'da!


Tek yapmanız gereken TTNET ADSL müşterisi olarak TTNET VİDEO'ya üye olmanız ve giriş yapmanız. Eğer daha önce TTNET MÜZİK servisine üyeliğiniz varsa, aynı kullanıcı adı ve şifreyi TTNET VİDEO'da da kulanabilirsiniz.


TTNET VİDEO'da sunulan tüm videolar, telif hakları ödenmiş ve yasal olarak DRM (Digital Rights Management - Dijital Haklar Yönetimi) sistemi dahilinde korumaya alınmış içeriklerdir. Bu sayede tamamen gönül rahatlığıyla, yasal platformda video izlemenin keyfini yaşabilirsiniz.


Her gün güncellenen ve genişleyen arşiviyle TTNET VİDEO, en güncel, kaliteli ve yasal video içeriklerine ulaşmanın en kolay yolu.Üstellik TTNET VİDEO, tüm TTNET ADSL müşterilerine açık! TTNET ADSL paketi ne olursa olsun tüm TTNET ADSL müşterileri, TTNET VİDEO'da sunulan içeriklere ulaşabiliyor.


Siz de hemen şimdi www.ttnetvideo.com'u ziyaret edin ve farkı kendi gözlerinizle görün.


TTNET VİDEO hakkında detaylı sorularınıza cevaplar Sıkça Sorulan Sorular bölümünde. Hemen ulaşmak için tıklayın.