NeTTe Çocuk Var

Şimdi Nette Çocuk Var servisi ile çocuklarınız İnternetten güvenle faydalanıyor.
Nette Çocuk Var Hizmeti, zararlı siteleri filtreleyerek ailenizin ve çocuklarınızın internete güvenle bağlanmasını sağlar.

TTNET müşterilerine özel ayda yalnızca 3 TL.
Kurulum veyahut ayarlama yapmanıza gerek kalmadan kullanıma başlayabilirsiniz.
İnternetteki uygunsuz içerikler sizin için önceden belirlenmiş katagorilere göre kolayca filtreleyin.
Eğer evinizde internet erişimini aynı ADSL hattı üzerinden birden fazla bilgisayarda kullanıyorsanız, içerik filtreleme özelliği bilgisayarların hepsine ayrı bir kurulum yapmaksızın otomatik olarak uygulansın.

 

 

 

Nette Çocuk Var Hizmeti Nasıl Çalışır?
ADSL Hattınız üzerinden filtrelenmesi gereken bir web sitesine erişilmek istendiğinde Nette Çocuk Var Hizmeti özelleştirilmiş bir engelleme sayfası ile kullanıcıyı bilgilendirecek ve onu sitenin olumsuz etkilerinden korumuş olacaktır. Bu serviste kullanılan içerik filtreleme kuralları Türk Telekom tarafından belirlenmekte ve sıklıkla güncellenmektedir, böylece Nette Çocuk Var hizmetinden yararlanan kullanıcılar güncel bir şekilde korunmaktadır.


NeTTe Çocuk Var Hizmeti'nden Nasıl Faydalanırım?
TTNET'in sunduğu NeTTe Çocuk Var Hizmeti yardımıyla herhangi bir kurulum yapmadan, evinizdeki ADSL ve VDSL2 hattı üzerinden sakıncalı sitelere ulaşımı engelleyerek internetten daha güvenli bir biçimde faydalanılmasını sağlayabilirsiniz.


NeTTe Çocuk Var Hizmeti'ne Nasıl Sahip Olabilirim?


NeTTE Çocuk Var Hizmeti, 3 TL / ay bedelli olarak satılmaktadır

 TTNET, bildirilen sitelerin engelleme durumunun değiştirileceğine dair herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu konuda bildirimde bulunan kullanıcılara bildirdikleri siteye dair sonuç ne olursa olsun herhangi bir şekilde dönüş yapılmayacaktır.TTNET bu hizmetteki kategorileri ve web sitelerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Bu servisi kullanabilmek için ADSL hattınıza bir statik IP atanması gerekmektedir. Atanan bu statik IP için sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Mevcut bir statik IP'niz olsa dahi size yeni bir statik IP sağlanacaktır. Değişen bu Statik IP için de sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
Servis aboneliği öncesinde bir statik IP sahibi olan kullanıcılarımız, gerekli olan durumlarda varolan yazılım ve donanımlarında alacakları bu yeni IP'e göre güncelleme yapmak durumundadır.

 

 

 Konu: NeTTe Çocuk Var, TTNet NeTTe Çocuk Var, Turk Telekom NeTTe Çocuk Var