TTNet Dünyasına Giriş Kampanyası - SSS

TTNET Dünyasına Giriş Kampanyası

Kampanyanın kapsamı nedir?
Bu kampanya ile modemsiz ve kablolu modem ile beraber TTNET ADSL'e abone olduğunuz taktirde indirimli aylık kullanım fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz taktirde bu kampanya sayesinde ücretsiz kablolu veya kablosuz modem sahibi olmanı mümkündür. Bu kampanya 1 Şubat 2009 - 31 Mart 2009 tarihleri sırasında geçerlidir.


Kampanyadan kimler yararlanabilir?
Kampanyadan, yeni abone olacak tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz 24 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir. Kampanya duyurusunun yapıldığı 31 Ocak 2009 tarihinden sonra TTNET ADSL Aboneliğini iptal ettiren müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyada uygulanacak indirimli ücretler nelerdir?
Kampanya kapsamında uygulanacak indirimli ücretleri aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
İnternet Paketleri Kampanya TarifesiÜcretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kampanya kapsamında bağlantı ücreti ödeyecek miyim?
İlk bağlantı ücreti 26,81TL yeni aboneliklerde bir kereye mahsus alınır ve dilerseniz 12 ay boyunca aylık 2,78 TL olarak taksitlendirilir.

Kampanya kapsamında hangi hız/pakette ADSL hizmeti alabilirim?
Kampanya kapsamında, tarifedeki tüm hız ve paketlerde ADSL hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında seçtiğim ADSL paketi ile yararlanabileceğim katma değerli servisler nelerdir?
TTNET ADSL ile TTNET MÜZİK, TTNET VİDEO, TTNET OYUN, TTNET WiFi, TTNET Aile Koruma Şifresi ve TTMail gibi pek çok Katma Değerli Hizmeti kullanabilirsiniz. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?
İndirim süresi boyunca tarife hız/paketlerinde değişiklik yapılamayacaktır. İndirim süresinin bitiminden 24 aylık abonelik taahhütü sonuna kadar, indirimli sürede kullandığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Limitli tarifeyi seçersem kampanya sonuna kadar herhangi bir limit aşım ücreti ödeyecek miyim?
Limitli tarifeleri seçen müşterilerimizden, kotalarını aşmaları halinde yürürlükteki tarifeye göre limit aşım ücreti alınacaktır. Limit aşım ücretlerine herhangi bir indirim uygulanmayacaktır.

Kampanya bittikten sonra ne kadar ücret ödeyeceğim?
İndirim süresinin bitiminden itibaren yürürlükteki ADSL tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Kampanyada hediye edilecek modemler ve özellikleri nelerdir?
Kampanya kapsamında hediye edilecek kablolu modemler; ADSL2+ destekli 1 adet USB 1 adet ethernet portlu combo modemlerdir (Airties, Exper, Pikatel ya da Zyxel). Kablosuz modemler ise, tek portlu ADSL2+ destekli Airties, Exper ve Pikatel kablosuz modemlerdir. Kampanya başvurunuz esnasında satış noktalarımızda mevcut modemlerden herhangi biri size hediye edilecektir.

Modem kurulumunu nasıl gerçekleştireceğim?
Hediye edilen modeminizi size verilecek olan Türkçe sesli interaktif kolay kurulum CD' si ile kendiniz kolaylıkla kurabilirsiniz. Gerektiğinde TTNET Müşteri Hizmetleri'nden kurulum desteği alabilirsiniz.

Hediye edilen modem çalışmazsa ne yapmalıyım?
Modeminiz arızalı ise; ADSL hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 3 iş günü içerisinde Türk Telekom Ofislerine başvurmanız halinde modeminiz yenisi ile değiştirilecektir. Ancak bu süreden sonra ortaya çıkacak arızalardan modem üreticisi firma sorumludur ve garanti kapsamında üretici firma tarafından arıza giderilecektir. Arıza yaşamanız durumunda, öncelikle TTNET Müşteri Hizmetlerimizi arayarak destek alabilirsiniz. Gerekli kontrollerin yapılması ve modem arızasının tespit edilmesi durumunda ilgili firma servisine yönlendirileceksiniz.

24 aylık taahhüt süresi dolmadan ADSL hattımı iptal ettirmek istersem ne yapmalıyım?
Taahhüt süresi dolmadan ADSL hattınızı iptal ettirmek isterseniz, modem ve indirim seçeneğinden yararlanan müşterilerimizden yapılan indirimler ve modem ücreti (kablolu modem için 50 TL ve kablosuz modem için 125 TL), modem almadan indirimlerden faydalanan müşterilerimizden ise sadece indirimli kullanım ücretleri geri alınacaktır.Ayrıca, varsa ödenmemiş bağlantı ücreti veya taksitleri tahsil edilecektir.