TTNet İŞYERİM - Sık Sorulan Sorular

TTNET İŞYERİM Paketleri
TTNET İŞYERİM paketleri nedir?


TTNET İŞYERİM, küçük işletmeleri teknoloji ile tanıştıran ve işyeri sahiplerinin teknolojiyi kullanarak işlerini büyütmelerine ve kurumsallaşmalarına olanak sağlayan 4 farklı paketten oluşur: İnternete yeni başlayanlar için Esnaf ve Esnaf Ekstra , interneti profesyonelce kullananlar için Profesyonel ve Profesyonel Ekstra paketi.


Neden TTNET ADSL yerine TTNET İŞYERİM almalıyım? Bu paketlerin faydaları nelerdir?


TTNET İŞYERİM paketleri; sadece hızlı internet erişiminden çok daha fazlasını sunar;

Kendi web sitenizi kolayca oluşturarak müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırır ve işinizi büyütürsünüz. İnternet güvenlik paketi sayesinde güvenle interneti kullanabilir, istemediğiniz e-postaları almak zorunda kalmaz ve önemli dosyalarınızı yedeklersiniz. Kurumsal e-posta hizmeti ile çalışanlarınıza işyeriniz uzantılı e-posta adresleri oluşturabilir, müşteri ve tedarikçilerinize kurumsal imaj sergilersiniz.


TTNET İŞYERİM paketlerinden kimler faydalanabilir?

İsteyen herkes TTNET İŞYERİM paketlerinden faydalanabilir.


Bu paketlerden faydalanmak için kurumsal abone mi olmalıyım?


Hayır. Bu paketlerden faydalanmak için bireysel ya da kurumsal abone olma şartı bulunmamaktadır.

Mevcutta TTNET müşterisiyim. Bu paketlerden nasıl faydalanabilir miyim?


Mevcut müşterilerimiz, halihazırda devam eden kontratları yoksa, istedikleri pakete 444 0 375'i arayarak üye olabilirler. Mevcutta devam eden bir kontratı bulunan müşterilerimiz, fiyatı mevcut taahhütlerinin üstünde olan paketlere geçiş yapabilirler ancak İşyerim paketleri kapsamındaki 3 ay boyunca %50 indirimden, ücretsiz modem ve yerinde kurulum-eğitim hizmetinden faydalanamazlar. Bu durumda eski kontratlarının geçerlilik süresi değişmez.


Paketlerden 24 ay abonelik yapmadan da faydalanabilir miyim?

Evet, isterseniz 24 ay abone olmadan da paketlerden faydalanabilirsiniz. Paketler siz iptal edinceye kadar geçerli olacaktır.

Paketlere 24 ay abonelik yapmadan modem hediyesi alabilir miyim?

Hayır, modem hediyesi, ücretsiz kurulum, eğitim ve ilk 3 aylık indirim kampanyasından sadece 24 aylık abonelik imzalayan müşteriler faydalanabilmektedir.

Bir pakete üye olduktan sonra paket değişikliği yapabilir miyim?


Evet, eğer 24 aylık aboneliğiniz varsa üye olduğunuz paketin üst paketlerinden faydalanabilir, mevcutta devam eden bir taahüdünüz yoksa istediğiniz pakete geçiş yapabilirsiniz.

Paketlere üye olduktan sonra istediğim zaman iptal edebilir miyim?

Evet. Taahhütlü paketlerden faydalanan müşterilerimiz taahhüt süresinin bitiminden önce iptal ederse 300 YTL modem, kurulum ve eğitimi kapsayan ceza ücreti yansıtılmaktadır. Taahhütsüz aboneliklerin iptalinde herhangi bir ceza uygulanmamaktadır.

Verilen modemin özellikleri nelerdir?

24 Aylık abonelik karşılığı verilen modemler 4 portlu ve kablosuzdur. Aynı anda 4 adet kablolu veya 10 adet kablosuz bağlantıyı desteklemektedir. Verilen modemlerin markaları Zyxel ya da Airties'dır.

Paket fiyatlarına tüm vergiler dahil mi?

Evet, tüm vergiler dahildir.

Paketler kapsamındaki ürünlerin özellikleri nelerdir?


TTNET WEBİM ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın

TTNET GÜVENLİK ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın


TTNET İŞYERİM paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın