TTNET ADSL Aile Koruma Şifresi

 Aile Koruma Şifresi

Türkiye'de tertemiz internet dönemini başlatacak olan TTNET, Aile koruma şifresi sayesinde çocuklarınızın sizin belirleyeceğiniz zaman ve sınırlar içerisinde, yanlış sitelere girmeden internetten faydalanıyor olacak.Aile Koruma Şifresi ile neler yapabilirsiniz?


+ İçerik filtreleme

Çocuklarınızın sakıncalı sitelere ulaşmasını ve sakıncalı kişilerle iletişime geçme olasılığını engelleyebilirsiniz


+ Zaman kontrolü


Günlük internet kullanım süresini belirleyebilir; böylece çocuklarınızın derslerinden ya da sosyal hayattan geri kalmamasını sağlarsınız.+ Kişiye özel şifreleme


Zaman kontrolü ve içerik filtreleme işlemlerini, evde yaşayan her yaş grubuna hatta her çocuğa özel yapabilir, dilediğiniz zaman kendiniz için bu şifreleri kaldırabilirsiniz."Aile Koruma Şifresi" tüm TTNET abonelerine ücretsiz.

Kurulumu ve kullanımı çok kolay.Aile Koruma Şifresi Hakkında

TTNET yenilikler devrini açıyor ve Türkiye'de tertemiz İnternet dönemini başlatıyor. TTNET'in ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ ile, çocuklarınız artık sizin belirleyeceğiniz zaman ve sınırlar içinde, sakıncalı sitelere girmeden İnternetten faydalanıyor. İçiniz rahat olsun.


TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ ile neler yapabilirsiniz?


1.İçerik filtreleme özelliği


Çocuklarınızın sakıncalı sitelere ulaşmasını ve sakıncalı kişilerle iletişime geçme olasılığını engelleyebilirsiniz. Filtreleme işlemini, ürünün içinde önceden tanımlanmış olan kategorilere göre kolayca yapabilirsiniz. Üstelik TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ'ni bilgisayarınıza kurduğunuzda, dilerseniz herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan, önceden tanımlanmış "standart ayarlar" ile hemen kullanmaya başlayabilir, dilerseniz ailenize özel ayarlamaları yaparak kolaylıkla kullanabilirsiniz. TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ ile:

Çocuklarınızın İnternetteki zararlı içeriklere erişimini engelleyebilirsiniz.
Çocuğunuz engellenen bir siteye erişmeyi denediğinde size e-posta ile haber verilir.
İçeriği sakıncalı olmadığı halde yanlışlıkla yasakladığınız siteler olursa, çocuğunuz bu sitelere erişmek istediğinde bir uyarı mesajıyla karşılaşır ve sadece bir butonla sizden erişim izni isteyebilir.
Filtreleme özelliğini, çocuğunuzun İnternette erişebileceği veya çocuğunuzun erişimini engellemek istediğiniz kategorileri seçerek kullanabilirsiniz.
Dilediğiniz siteler için istisna yaparak kategorisini değiştirebilir ve çocuğunuzun bu sitelere erişimine izin verebilir ya da engelleyebilirsiniz.
Dilerseniz, Anlık Mesajlaşma uygulamalarını da kontrol edebilir, sohbet içeriklerini denetleyebilirsiniz.
TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ isterseniz engelleme dışında, uyarı modunda da çalışabilir. Bu modda iken erişim engellenmez, sadece bir uyarı pencresi açılır; böylelikle çocuğunuzun yanlışlıkla girebileceği bir siteden kendi iradesi doğrultusunda korunmasını sağlayabilir ve aynı zamanda İnternet erişimini kısıtlamamış olursunuz.2.Zaman kontrolü özelliği


Günlük İnternet kullanım süresini belirleyebilir; böylece çocuklarınızın derslerinden ya da sosyal hayattan geri kalmamasını sağlayabilirsiniz. TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ ile:

Çocuğunuzun İnternet erişimini dilerseniz haftanın her günü için ayrı ayrı, istediğiniz zaman aralığında yine sizin tanımlayacağınız süre ile belirleyebilirsiniz.
Ayrıca arzu ederseniz haftalık veya günlük olarak çocuğunuzun İnternete erişeceği toplam süreyi belirleyebilirsiniz, böylece çocuğunuz dilediği saatte fakat sizin belirlediğiniz süreyi aşmayacak şekilde İnternete erişebilir.


3.Kişiye özel şifreleme özelliğiZaman kontrolü ve içerik filtreleme işlemlerini, evde yaşayan her yaş grubuna hatta her çocuğa özel yapabilir, dilediğiniz zaman kendiniz için bu şifreleri kaldırabilirsiniz. İsterseniz oluşturduğunuz farklı profilleri, bilgisayarınızın kullanıcı oturum isimleriyle de eşleştirebilirsiniz.
TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ'ne nasıl sahip olacaksınız?


TTNET ADSL abonesiyseniz buraya tıklayın, ADSL kullanıcı adı ve şifrenizi girerek TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ'ni ücretsiz indirin. Abone değilseniz hemen TTNET'e başvurun; siz de AİLE KORUMA ŞİFRESİ'ne sahip olun. Tamamı Türkçe olan TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ'ni kolayca kurarak tertemiz İnternetten faydalanmaya hemen başlayın. Dilerseniz buraya tıklayarak TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ Kullanım Kılavuzuna erişebilirsiniz.


*TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ programınız yalnızca bir bilgisayarda kullanım içindir. Başka bir bilgisayara yüklemek istediğinizde, programı önceki kurduğunuz bilgisayardan kaldırmanız gerekmektedir.Yazılımın etkin biçimde kullanımı ve bu kullanımın tüm sonuçları, kullanıcının sorumluluğunda olup, TTNET, yazılımın kendisinden beklenen sonuçlarının tam olmaması ya da eksik veya amaca uygun olmamasından ve bu sebeplerle ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.TTNet aile Koruma Şifresi Sık Sorulan Sorular


TTNet aile Koruma Şifresi