TTMail - TTNet Mail Hizmeti

TTMail Hakkında

TTNET'in e-posta servisi TTMail şimdi daha da zengin!1 e-posta kullanımına son! 1 yerine tam 4 e-posta hesabı sahibi olabilirsiniz.

E-posta kutunuza erişmek için tıklayın.TTMail servisi, her biri 1GB alana sahip 4 adet e-posta kutusu, POP3 desteği, takvim, adres defteri, kişisel klasör oluşturabilme gibi zenginleşen özellikleri ile artık sizin ve yakınlarınızın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Üstelik TTNET ADSL ve TTNET DIAL-UP müşterilerine ücretsiz(*).


TTMail 'ini her biri 1GB alana sahip 4 farklı e-posta kutusu, POP3 desteği, takvim, adres defteri, kişisel klasör, oluşturabilme gibi zengin ile binlerce e-postayı, posta kutunuzdan silmeden dilediğiniz sürece saklayabileceksiniz. TTNET ADSL müşterileri artık 4 farklı e-posta hesabı oluşturma imkanına sahip oluyor. Böylece ister kendi kullanımınız için, ister aileniz içindeki farklı kullanıcılar için 4 farklı e-posta hesabı oluşturup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!


Ayrıca Microsoft Exchange Server altyapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan TTMail ile kişisel adres defteri, kişisel takvim ve kişisel klasör gibi pek çok özelliği de etkin biçimde kullanabileceksiniz.


TTMail hakkında detaylı sorularınıza cevaplar Sıkça Sorulan Sorular bölümünde. Hemen ulaşmak için tıklayın.


(*) TTNET DIAL-UP müşterileri 1 adet 1GB TTMail e-posta hesabına sahip olacaktır.

Kategori: TTNET Servisleri > TTNET E-Posta

Konu: TTNET E-Posta hizmeti, TTNET E-Posta Giriş