Superonline Adsl Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Superonline Adsl Kota Sorgulama

 

Superonline Adsl Fatura ve Borç bilgilerinizi aşağıdaki linke tıklayarak ödeyebilir ve öğrenebilirsiniz. Üyelik gerektiren web işlem merkezinden fatura sorgulama, kota sorgulama ve hız kota değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Superonline Adsl Fatura Ödeme


Superonline Adsl Kampanyaları

Turkcell Superonline Fatura ve ödemeler ile ilgili sık sorulan sorular:

Ödenmemiş fatura tutarımı nasıl öğrenebilirim?
Ödenmemiş fatura tutarınızı öğrenmek için;
Web sitemiz www.superonline.net üzerinden Online İşlem Merkezi’ne girebilir,
FATURA bir boşluk müşteri numaranızı (veya varsa hizmet aldığınız telefon numaranızı) yazarak, Turkcell hatlarından 2000 numarasına , diğer operatör hatlarından 0 532 752 2000 numarasına kısa mesaj gönderebilir,
0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayarak Sesli Yanıt Sistemi’mize müşteri numaranızı (veya varsa hizmet aldığınız telefon numaranızı) tuşlayarak ödenmemiş fatura tutarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fatura adresimi nasıl değiştirebilirim ?
Fatura adresi değişikliği için;
www.superonline.net üzerinden ulaşabileceğiniz Online İşlem Merkezi’nden fatura adresinizi görüntüleyebilir, adres değişikliği yapmak için talepte bulunabilirsiniz.
Ayrıca Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalarımı kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
Web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz Online İşlem Merkezi’nden veya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Fatura ödemelerim için kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı vermem mümkün mü?
Bunun için kredi kartıyla otomatik talimatı alan bankalara başvurabilirsiniz.

Faturamı posta çeki ile ödeyebilir miyim? Ödeme için EFT hesabınız var mı?
Fatura ödemeleri için posta çeki ve EFT uygulamaları kullanılmamaktadır. Lütfen tüm ödeme kanallarını görmek için tıklayınız.

Son ödeme tarihi geçmiş faturalarımı nasıl ödeyebilirim ?
Son ödeme tarihi geçmiş faturalarınızı anlaşmalı olduğumuz bankalardan, kredi kartı ile Online İşlem Merkezi’nden veya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden ödeyebilirsiniz. Ödeme noktalarımızda görünmeyen borçlarınız için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.

Geçmiş aylara ait kullanım detaylarıma nereden ulaşabilirim?
Turkcell Superonline web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz Online İşlem Merkezi’nden, geçmiş aylara ait kullanım detaylarınızı ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Faturalarımın e-posta adresime de gönderilebilmesi mümkün mü?
Faturalarınızın e-posta adresinize gönderilmesi için ayrıca talepte bulunmanıza gerek yoktur.Turkcell Superonline faturalarınız her ay düzenli olarak sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize gönderilmektedir.

E-posta adresinizi Online İşlem Merkezi’nden görüntüleyebilir veya istiyorsanız değiştirebilirsiniz.

Her ay fatura tutarımın kısa mesaj yoluyla bildirmeniz mümkün mü?
Turkcell Superonline faturalarınız her ay düzenli olarak sistemimizde kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilebilmektedir. Bu işlem ile ilgili ayrıca talep açılmasına gerek yoktur.

Cep telefonu numaranızı Online İşlem Merkezi’nden görüntüleyebilir ve istiyorsanız değiştirebilirsiniz.

Son ödeme tarihimi değiştirebilir miyim?
Turkcell Superonline müşterilerinin fatura kesim tarihi her ayın son günü olup fatura kesim tarihi ve son ödeme tarihi ile ilgili değişiklik yapılamamaktadır.