ADSL
 
TTNET ADSL
TTNET
  Ana Sayfa  
  Servisler
  Adsl Yardım ve Servisler
  İnternet Güvenliği
  ADSL Kota
  ADSL Fatura Sorgulama
  Duyurular
  Adsl İlk Yardım
  ADSL FORUM
  E-Fatura
  ADSL Modemler
  ADSL Modemler
  ADSL Firmaları
  İletişim

 
ADSL Kota

ADSL Hız - Speed Testi

ADSL Yardım ve Destek Forumu


Özel AramaADSL Yardım


» Airties Modem Yardım  
» Pikatel Modem Yardım
» Zyxel Modem Yardım
» Exper Modem Yardım
» Adsl Modemler
» ONLINE İŞLEMLER
» TTNET Oyun
» ADSL
» ADSL Bayileri
» Sık Sorulan Sorular
» Adsl Kota Hesaplama
» Adsl Fiyat Karşılaştırma
» Adsl Fatura Sorgulama
» TTNET Ödeme Noktaları
» Adsl Tarife Değişikliği
» Adsl Reklam Filmleri
» İl Alan Kodları
» Adsl Hizmet No Öğrenme
» TTNET Müzik
» TTNET Servisleri
» TTNET Vitamin
» Adsl Taşıma
» TTNET Blackberry PlayBook
» TTNET Reklam Filmleri
» TTNET Online İşlem Merkezi


   Adsl İlk YardımADSL
 

GİZLİLİK POLİTİKASI


İnternet Sitesi Hakkında Sorumluluklar

Bu internet sitesinde yer alan bilgi ve malzemelerin, ürünlere ait olan görsel logo ve benzeri düzenlemelerin telif hakkı aksi belirtilmedikçe Türk Telekom A.Ş. ve TTNet A.Ş.'ye ait olup, diğer sunuş, logo, banner ve dizayn unsurlarının telif hakkı; Bu portalın sahibi olan kişi ve firmaya aittir.
Söz konusu ürünlere ait olan logo ve benzeri unsurlar; Türk Telekom A.Ş. ve TTNet A.Ş.'nin izni olmaksızın, kullanılamaz. Sitenin reklam, ürün tanıtım, dizayn, text ve banner vb. gibi unsurları ise site yönetiminin iznine tabidir.


Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Söz konusu site bu bilgileri bayisi olduğu Türk Telekom A.Ş. ve TTNet A.Ş.'nin kendisine gönderdiği prosedürler, kampanya bilgi kart ve formları, broşürler, eğitim kitapçıklar ve çeşitli yazılı ve görsel materyallerden almaktadır. Dolayısıyla bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle TTNET üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, site yönetimi ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Firma bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri ve görsel unsurları; Türk Telekom A.Ş. ve TTNet A.Ş.'nin istek ve talepleri durumunda müşterilere önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir.

Gizlilik ve Güvenlik

Bu metin bilgi güvenliği konusunda müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz gibi ve dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde, herhangi bir kampanya veya ürün talebinde bulunduğunuz taktirde sizden temin edilebilmekte olup, bunu bu sitede yer alan başvuru formları vasıtasıyla tarafımıza göndermektesiniz. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz tarafımızdan aktivasyon işleminin bitimine kadar korunmakta, ardından kayıtlarınız tamamen silinmektedir. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere kesinlikle verilmeyecektir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin bilgilerinizin herhangi bir kimseyle paylaşmamanızın gerekliliğini bilerek, bu konuda çok hassas olduğumuzu vurgulamak isteriz. Ayrıca bu sitede herhangi bir parasal talep ve ticaret olmadığından ve hizmet taleplerinin ön başvuru mahiyetinde olduğundan dolayı sizlerden ticari banka ve kredi kart bilgilerini asla istememekteyiz. Kişisel bilgileriniz ise istediğiniz hizmet aktivasyonu sağlanana kadar geniş güvenlik önlemleriyle saklanıp, kısa bir süre sonra imha edilmektedir..
 
Daha detaylı bilgi için:

Telefon: 0216 469 93 93


 
 
REKLAMLAR VE DUYURULAR

 

 

  

D-Smart Smile Adsl Kampanyası

E-Fatura Hizmeti
ADSL Faturalarınızı internet üzerinden takip edebilir, faturalarınızın aylık olarak E-Posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz..
TTNET ADSL E-Fatura
Adsl Yardım ve Destek Forumu
Adsl ile ilgili merak ettikleriniz ve tüm teknik problemleriniz için bize forum bölümümüzden yazabilirsiniz...
ADSL Forum
 
   
E-Bülten Aboneliği

ADSL Dünyasından kampanya ve servis fırsatlarından herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız, ADSL e-bülten kayıt formunu doldurmanız yeterli.

E-Posta:
 
   
REKLAM 

Casio SaatSite Tasarımlarımız:  Kota | Telefon Başvuru | Telefon Başvurusu | Türk Telekom | imei sorgulama | Firma Ekle |  Digitürk | Adsl |
 
 
Adsl | Adsl ve Modem Yardım | Servisler | Adsl Destek Forumu | Kullanım Koşulları | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim