BORUSAN TELEKOM FATURA SORGULAMA


 

Borusan Telekom Faturanızı sorgulama için tıklayınız


Borusan Telekom fatura ile ilgili bilgiler:

Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, HSBCING Bank, İş Bankası, Şekerbank, TEB, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, PTT Kolay Vezne, Yöm

Borusan Telekom hakkında:

2004 yılında A Tipi Lisansı alarak Uzak Mesafe Telefon Hizmetleri sunmaya başlayan Borusan Telekom, kaliteli ve uygun telekom çözümlerini rekabetçi fiyatlarla sunarak, 2006 yılında hem sabit telefon hem de ihracat gelirine göre 1 numaralı alternatif telekom operatörü oldu!

Borusan Telekom, 1996 yılında - o dönemde Bnet - adıyla kurumlara yönelik ilk Internet Servis Sağlayıcılardan biri olarak kuruldu.

Borusan Telekom Teknoloji ve Bnet iş ortaklığı kuruldu.
B-net, Comnet'i satın aldı.


B-net, 2003'te Equant'ın yerel omurgasını satın alarak altyapısını güçlendirdi ve Türkiye çapında yaygın karasal omurgasında MPLS teknolojisini kullanarak ses, görüntü ve veriyi aynı ağda birleştirdi.

B-net, global operatörlerle stratejik ortaklık kurarak, kurumların yurtiçi ve yurtdışındaki tüm noktaları arasında tek elden data, ses ve görüntü taşıma imkanı sağlayan Global Data Servislerini sunmaya başladı.


Borusan Telekom'un kurulması ile B-net hizmetlerini Borusan Telekom adı altında sunmaya başladı.

Telekomünikasyon hizmetlerinin serbestleşmesi çerçevesinde altyapı yatırımlarını tamamlayan Borusan Telekom, 2004 yılında A Tipi Lisansını alarak ses hizmetleri vermeye başladı.


Borusan Telekom, Uzak Mesafe Telefon Hizmetlerinin (UMTH) ADSL altyapısı üzerinden yapılmasını sağlayan AloDSL hizmetini sunmaya başladı.


Borusan Telekom, uzak mesafe telefon aramalarını kendi omurgasına yönlendirerek daha ucuza görüşme imkanı sağlayan AloPratik hizmetini sunmaya başladı.

Borusan Telekom, sabit telefon ve ihracat gelirlerine göre 1 numaralı alternatif telekom operatörü oldu*.


Borusan Telekom, Altyapı İşletmeciliği Lisansını aldı.

2007 yılında Türkiye'nin en büyük 500 şirketinden** 167'si Borusan Telekom ile çalışmayı tercih etti.

"Kaliteli hizmet - uygun fiyat" anlayışıyla kurumlara özel iletişim hizmetleri sunmakta olan Borusan Telekom, internet erişimi, data center, MPLS VPN gibi veri hizmetlerini vermeye devam etmenin yanı sıra müşterilerinin telekomünikasyon ihtiyaçlarını karşılayan bir iş ortağı olma misyonunu da üstlenmektedir.

Türkiye genelinde 52, Frankfurt ve Viyana olmak üzere yurtdışında da 3 POP (Point of Presence) noktası; İstanbul, Ankara ve Bursa'da bulunan ofisleri ve uzman kadrosu ile Borusan Telekom, kurumların tüm iletişim ihtiyaçlarına tek elden, özel çözümlerle yanıt vermektedir.

Borusan Telekom, 2002 - 2007 yılları arasındaki %1559 büyüme oranı ile Avrupa'nın en prestijli ödüllerinden "2007 Deloitte Technology Fast50 / En Hızlı Büyüyen 2. Teknoloji Şirketi" ödülünü aldı.Borusan Telekom Yerel Ağın Paylaşımı (YAPA) ve Veri Akış Erişimi (VAE) sözleşmelerini imzaladı.

Borusan Telekom fiber altyapı çalışmalarına başladı.


Şehir içi ses hizmetlerinin serbestleşmesi ile uzak mesafe telefon hizmetlerinin ( şehirler arası, uluslararası ve GSM) yanı sıra şehir içi ses hizmetleri de sunmaya başladı.

Borusan Telekom fiber altyapısını yaygınlaştırmak amacıyla altyapı yatırımlarına hız verdi.

Borusan Telekom dünyanın en prestijli şirketler sıralamasının Türkiye ayağı olan "Fortune 500" sıralamasında en büyük şirketler arasında yer aldı.


* Interpromedya tarafından yapılan Bilişim 500 araştırmasının sonuçlarına göre
** Capital Dergisi tarafından yapılan Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi araştırmasının sonuçlarına göre
Konu: Borusan Telekom Fatura sorgulama, Borusan Telekom Borç Sorgulama, Fatura Sorgulama,