Airties WAV-275 Kablosuz ADSL2+ VoIP Modem (1 Hat, 2 Telefon, 4 Ethernet Portu, 1 USB Host)


Airties WAV-275 Kablosuz ADSL2+ VoIP Modem (1 Hat, 2 Telefon, 4 Ethernet Portu, 1 USB Host)

Ürün Bilgisi

 

WAV-275, ADSL2+ Modem, Router, Ses Ag Geçidi (VoIP Gateway), Firewall ve Kablosuz Erisim Noktasi (Access Point) fonksiyonlarini tek basina yerine getirir. 4 Ethernet portu ile 4 kablolu Ethernet baglantisi yapilabilir, portlardan biri WAN olarak kullanilabilir ve ADSL yerine Ethernet WAN olarak Internet baglantisi yapilabilir, ve USB Host portu sayesinde dosya veya yazici paylasimina olanak saglar.


ADSL2+, 24 Mbps veri alma (download) ve 4 Mbps veri gönderme (upload) hizlarini destekler. Ethernet arayüzü 100 Mbps full dublex özelligine sahiptir. Kablosuz baglantisi, 802.11g standardinda 54 Mbps'lik hizlara ulasabilirken, 802.11b/g kablosuz iletisim kartlariyla da "geriye dönük uyumlu" çalisir.

AirTies WAV-275 dis mekanlarda 400 metre,iç mekanlarda 100 metreye ulasan erisim mesafesi saglar. AirTies Mesh NetworkTeknolojisi® (WDS destegi ile de AirTies kablosuz erisim noktasi cihazlari kullanarak kapsama alanini ve kablosuz aginizi genisletme olanagi sunar.

Gelismis Anti-Dos SPI Firewall sayesinde en üst seviyede veri güvenligi saglanir. Ayrica yerel kullanicilarinizin Internet erisimini URL, IP ve MAC adresi bazinda kisitlayabilirsiniz.

ADSL Sayaci ile aylik bazda indirdiginiz/gönderdiginiz veri miktarini ve anlik veri indirme hizini görebilir, limitli ADSL hattina sahipseniz masrafinizi kontrol edebilirsiniz.

AirTies ADSL Hizmet Programi otomatik yazilim güncelleme özelligi ile modeminizin yaziliminin yeni bir sürümü çiktiginda sizi bilgilendirir ve istediginiz takdirde modeminizin yazimlini her yeni sürümü çiktiginda otomatik olarak günceller. Güncel yazilimi yükleyerek hem en yeni teknolojilerden yararlanir hem de modeminizin performansini yükseltebilirsiniz. Ayrica kolay kullanim için cihazinizin arayüzü Türkçe ve Ingilizce olarak çift dilde tasarlanmistir.

QoS (Quality of Service) özelligi sayesinde ses paketlerine diger paketlere göre Internet erisiminde öncelik taninabilir. Ses uygulamalari (VoIP) için bu tanim fabrika ayari olarak yapilmistir; bunun için cihaziniz azami ses kalitesi saglar.

VPN geçisi (pass-through) ve VPN IPSec sonlandirma (termination) özellikleri sayesinde iki uçta da WAV-275 kullanarak noktadan noktaya VPN tüneli açabilir, VPN geçisi ile isyerinizdeki aginiza uzaktan baglanabilirsiniz.

WAV-275'e baglanacak bir telefon cihazi ya da santral araciligiyla ADSL baglantiniz üzerinden VoIP (Internet üzerinden ses iletimi) görüsme yapmak mümkündür. Ayni zamanda ayni telefonlar ya da santral üzerinden sabit hattinizdan da arama yapmak mümkündür. WAV-275 ayni anda iki VoIP aramasi yapmaniza olanak saglar. ADSL veya elektrik kesintisi, SIP servis saglayicisina baglanamama durumlarinda tüm aramalariniz otomatik olarak sabit hattiniza yönlenir. Böylelikle modeminizin baglantilarinda herhangi bir degisiklik yapmadan telefonlarinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. WAV-275, VoIP ve PSTN çagrilarini farkli çevir sesi ve tonlar sayesinde ayirt edebilme imkani saglar.

AirTies WAV-275'in tipik ev içi kullanimi asagidaki diyagramda gösterilmistir:

Destek

Airties Kablosuz Adsl modemler sayfasına geri dön.

 

Adsl modemlerin şifrelerini öğrenmek için buraya tıklayınız.