ALO GIDA Hattı - 174

ALO GIDA Telefon Numarası: Alo 174


174 ALO Gıda Hattı

7 gün 24 saat hizmet veren ve kaliteli Çağrı Merkezine sahip 174 ALO Gıda Hattı Türkiye'nin 81 ilinden ulaşılabilir bir iletişim merkezine sahiptir. Böylelikle vatandaşın Gıda ile ilgili tüm şikayet ve talepleri tek bir numaradan ilgili makamlara kolay bir şekilde iletilmekte ve sonucu takip edilmektedir.

174 ALO Gıda hattı kullandığı yazılım sayesinde talepleri eş zamanlı olarak anında işleme almakta ve en kısa sürede gelen tüm talepleri sonuçlandırmaktadır.

174 ALO Gıda Hattına gelen tüm çağrıları Çağrı Merkezine yönlendirilmekte ve ALO Gıda yazılımları ile Operatörler tarfından
incelenerek kayıt altına alınmaktadır.

Kaydedilen başvurular ilgili il müdürlüklerine iletilmektedir. Bakanlık Merkez Teşkilatında veya Türkiye genelinde Taşra Teşkilatında görev yapan "Çözümleyiciler" mevcut sisteme internet üzerinden erişerek kendilerine yönlendirilmiş görevleri inceleyebilmekte ve bu görevler hakkında gerekli işlemleri yaparak sonuçlarını sistem üzerinden raporlamaktadırlar.

Aynı  zamanda "Yöneticiler" sisteme gelen başvuruları ve bu başvurulara uygulanan işlemleri eş zamanları olarak sistemde takip edebilmektedir.


Türk Telekom Özel numaralar servisi, Acil ve önemli numaralar

Kategori: Önemli Numaralar, Acil Numaralar