ADSL
 
TTNET ADSL
TTNET
  Ana Sayfa  
  ADSL Başvurusu
  Servisler
  Adsl Yardım ve Servisler
  İnternet Güvenliği
  ADSL Kota
  ADSL Fatura Sorgulama
  Duyurular
  Adsl İlk Yardım
  ADSL FORUM
  E-Fatura
  ADSL Modemler
  Modem Şifreleri
  İletişim

 
ADSL Kota

ADSL Hız - Speed Testi

ADSL Yardım ve Destek Forumu


Özel AramaADSL Yardım


» Airties Modem Yardım  
» Pikatel Modem Yardım
» Zyxel Modem Yardım
» Exper Modem Yardım
» Adsl Modemler
» ONLINE İŞLEMLER
» TTNET Oyun
» ADSL
» ADSL Bayileri
» Sık Sorulan Sorular
» Adsl Kota Hesaplama
» Adsl Fiyat Karşılaştırma
» Adsl Fatura Sorgulama
» TTNET Ödeme Noktaları
» Adsl Tarife Değişikliği
» Adsl Reklam Filmleri
» İl Alan Kodları
» Adsl Hizmet No Öğrenme
» TTNET Müzik
» TTNET Servisleri
» TTNET Vitamin
» Adsl Taşıma
» TTNET Reklam Filmleri
» TTNET Online İşlem Merkezi


   Adsl İlk YardımADSL
 

AİRTİES Air 5450 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem

Airties Logo

Air 5450 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem

ADSL modem kampanyası

186TL + KDV
Peşin Fiyatına 12 Taksit

 Hemen Satınal

 

Ürün Bilgisi

Son sürat kablosuz bağlantı ile duvarları aşmanın “N-Hızlı” çözümü


Air 5450 ve sahip olduğu 802.11n teknolojisi ile 300 Mbps’ye varan hızlarda kablosuz veri taşıyın, video izleyin ve resimlerinizi İnternet’e yükleyin. Kablosuz 802.11b/g cihazlar ile geri dönük uyumlu olarak çalışabilen Air 5450, eski teknolojilere kıyasla 6 kata varan hızda kablosuz iletişim sağlar. MIMO (Multiple Input Multiple Output) teknolojisi ve 802.11n standardının getirdiği gelişmiş hata düzeltme sistemleri ile kablosuz ağınızdaki bağlantı problemleri ve paket kayıpları tarihe karışır.

AirTouch teknolojisi, tek düğmeye basarak tam bir kablosuz ağ kurulumu ve yapılandırması sunuyor: Uzman olmayan pek çok kullanıcı için kablosuz güvenlik yapılandırması zor bir işlemdir. AirTouch, bu karmaşık işlemlerin herkes tarafından bir düğmeye dokunuşla gerçekleştirilebilmesini mümkün kılıyor. AirTies cihazı üzerindeki “KUR” düğmesine basmanız, cihaza fiziksel olarak ulaşabilmenizi sağlamakta ve ayrıca güvenilir bir kullanıcı olduğunuzu cihaza bildirmektedir. Bu düğmeye bastığınızda AirTouch bağlantısı başlar ve Erişim Noktaları arasındaki güvenlik ayarları otomatik olarak yapılandırılır.

AirTouch teknolojisi ile ayrıca tek bir düğmeye dokunuşla bir Mesh ağı kurarak kablosuz ağınızın kapsamını genişletmeniz mümkün. Mesh ağı üzerinde yalnızca kablosuz ağınızın kapsamını istediğiniz kadar genişletmekle kalmaz, aynı zamanda en yeni kablosuz güvenlik protokolü olan WPA2’yi (Wi-Fi Korumalı Erişim – 2) kullanırsınız.


AirTies Mesh Teknolojisi ile betonarme duvarlara takılmayın!AirTies Mesh Teknolojisi çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu çözer. Kapsama alanını genişletmek için AirTies Air 5450 ve Air 5450’ye Mesh protokolü ile bağlanan AirTies kablosuz tekrarlayıcı cihazlarını kullanmak yeterlidir. Mesh Teknolojisi sayesinde uzun mesafelere ya da betonarme engellere bağlı olarak yaşanan sinyal zayıflaması önlenir. Ayrıca kablosuz kapsama alanı dilediğiniz kadar genişletilebilir.

USB TAK ve PAYLAŞ (Plug and Share) Air 5450, USB Host özelliği sayesinde, tek bir noktadan tüm ağınıza yazıcı ve dosya paylaşımı yapmanıza olanak sağlar. Böylelikle, USB bağlantı noktası ile bilgisayarınıza bağlayıp kullanabildiğiniz her türlü yazıcı ve depolama aygıtını (USB hard disk, Flash Disk vb.) sadece tek bir bilgisayara bağlamak yerine Air 5450’ye bağlayarak tüm ağınıza paylaştırabilirsiniz. Bu şekilde standart bir USB yazıcıyı ya da depolama aygıtını, tıpkı bir ağ paylaşımlı cihaz gibi kullanabilirsiniz.


Her zaman güncel kalın!!!
AirTies ADSL Hizmet Programı, modeminizin Firmware’inde bir güncelleme olduğunda sizi bilgilendirir ve istemeniz halinde modeminizin Firmware’ini otomatik olarak günceller. Güncel Firmware’i yüklemek, modeminizden yüksek performansı almak ve en yeni teknolojilerden yararlanabilmek için gereklidir


Teknik Özellikler

ADSL özellikleri: G.992.1 Annex A (G.DMT), G.992.2 (G.Lite), G.992.3 (ADSL2), G992.4 (G.Lite.bis), G.992.5 (ADSL2+),Rate Adaptive DSL (RADSL), READSL, Traffic shaping UBR/CBR, OAM (I.610)
Bağlantı protokolleri: PPPoE, PPPoA, RFC1483 Bridging, RFC1483 Routing, ATM üzerinden klasik IP, PAP/CHAP, RFC 2364 PPP over AAL5, RFC2366 Multicast over ATM
Kablosuz çıkış gücü: Max 16 dBm EIRP
Kablosuz güvenlik özellikleri: WPA, WPA2, WEP, kablosuz MAC adresi filtreleme, SSID gizleme
Frekans: ETSI 2400 MHz'den 2483.5 MHz'e kadar (3'ü örtüşmeyen 13 kanal), 20/40MHz kanal band genişliği
Router ve Firewall: Anti-DoS SPI firewall; IP ve MAC adresi filtreleme; URL filtreleme; Port yönlendirme; DMZ; Statik Routing, RIPv1, RIPv2 yönlendirme; DNS Proxy; DHCP sunucu ve aktarıcı; NAT/NAPT; PPP (PAP/CHAP/MSCHAP), IGMPv1/v2*
UPnP Tak&Çalıştır özelliği
Reset butonu ile fabrika ayarlarına dönüş imkanı
Çalışma voltajı: 100V AC ile 240V AC arası
Kablolama: RJ-45 (Ethernet), RJ-11 (ADSL)
Portlar: ADSL, Power (15V DC), 4 x 10/100 Ethernet(RJ-45, auto MDI/MDIX), 1xUSB Host
LED'ler: Güç, Internet, ADSL, Ethernet 1-4, USB, Wireless
Sertifikalar: CE

 

Hemen Satınal

 
 Casio Saat 
 
REKLAMLAR VE DUYURULAR

 

 

  

D-Smart Smile Adsl Kampanyası

E-Fatura Hizmeti
ADSL Faturalarınızı internet üzerinden takip edebilir, faturalarınızın aylık olarak E-Posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz..
TTNET ADSL E-Fatura
Adsl Yardım ve Destek Forumu
Adsl ile ilgili merak ettikleriniz ve tüm teknik problemleriniz için bize forum bölümümüzden yazabilirsiniz...
ADSL Forum
 
   
E-Bülten Aboneliği

ADSL Dünyasından kampanya ve servis fırsatlarından herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız, ADSL e-bülten kayıt formunu doldurmanız yeterli.

E-Posta:
 
   
REKLAM 

Casio SaatSite Tasarımlarımız:  Kota | Telefon Başvuru | Telefon Başvurusu | Türk Telekom | imei sorgulama | Firma Ekle |  Digitürk | Adsl |
 
 
Adsl | Adsl ve Modem Yardım | Servisler | Adsl Destek Forumu | Kullanım Koşulları | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim