ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl ve Internet Servis Sağlayıcıları > Vodafone Süpernet
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

VODAFONE NET fatura ödeyemiyorum

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
snapy Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı snapy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: VODAFONE NET fatura ödeyemiyorum
    Gönderim Zamanı: 27-Nisan-09 Saat 16:46
Evet ödeyemiyorum. Ne interaktif ne de bireysel...

Bana en yakın 3 banka şubesine gittim faturalarımı yatırmak için  fakat hepsi biri adsl faturası almıyoruz dedi. bu nedir ya? bu gün son gün ve gereksiz yere fazladan ödeyeceğim!

Banka vezneleri veya postaneler almıyo madem gidip internetten ödiyim dedim ama İşbankın internet sitesinde TURKNET diye bir şey var, SMİLE var ama "BİRİ ADSL" yok? Nasıl olacak bu olay? Acil yardım bekliyorum. ( hiç geleceğini de sanmıyorum 5 günden evvel..) gelir de beni şaşırtır inşallah.
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 1238
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: VODAFONE NET fatura ödeyemiyorum
    Gönderim Zamanı: 28-Nisan-12 Saat 15:01
biri internet ads artık vodofone  internet oldu birde  o sekilde deneyin ayrica faturalar  hakkında bilgi ala bileceğiniz sitesi www.faturasorgulamax.com
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 545
  Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: VODAFONE NET fatura ödeyemiyorum
    Gönderim Zamanı: 30-Aralık-15 Saat 11:47
VODAFONE NET  olarak marka değişti artık vodafone adsl ve internet olarak ödeme yapılıyor
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama