ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Modem Sürücüleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

ttnet zte zxv10 w 300 series modem sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
emre1717 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı emre1717 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ttnet zte zxv10 w 300 series modem sorunu
    Gönderim Zamanı: 07-Aralık-09 Saat 21:15
Yukarı Dön
egeli35 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı egeli35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ttnet zte zxv10 w 300 series modem sorunu
    Gönderim Zamanı: 25-Aralık-09 Saat 12:28
Benim oğlana aynı adsl'den aldım ama arızalı çıktı (sentim) servise gönderdim,bakalım ne diyecekler sonucu merakla bekliyorum.
Yukarı Dön
egeli35 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı egeli35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ttnet zte zxv10 w 300 series modem sorunu
    Gönderim Zamanı: 25-Aralık-09 Saat 16:15
Bu sabah yazdığım mesajdan sonra  kargo geldi, modemin yenisini hemen göndermişler.Üç günde sorunum çözüldü.Sentim'e teşekkürler.
Yukarı Dön
cemalbey Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı cemalbey Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ttnet zte zxv10 w 300 series modem sorunu
    Gönderim Zamanı: 27-Aralık-09 Saat 23:20
SİZİ TEBRİK EDERİM SENTİME ULAŞA BİLDİ İSENİZ. BİR HAFTADIR TLF ULAŞAMADIM. MESAJLARADA MESAJ SORULARI YOLLAMAKTALAR. BÖYLE KALİTESİZ BİR ÜRÜNEDE TTNET ALET OLDUKLARI İÇİN, BU ÜRÜNÜ TTNETE ÖNERENLERİ KINIYORUM.
YENİ MODEM ALACAKLARADA KESİNLİKLE ZTE MODELİNDEN  UZAK DURUN DERİM.

Yukarı Dön
nickelcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı nickelcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ttnet zte zxv10 w 300 series modem sorunu
    Gönderim Zamanı: 07-Ocak-10 Saat 10:59
emre1717, fabrikasyon olarak kullanıcı adı ve şifre admin, ttnet 'dir. eğer bununlar giremiyorsan modemi resetlemelisin bu durumda da giremiyorsan başka tarayıcı kullan (firefox gibi)
Yukarı Dön
egeli35 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 07-Ocak-10 Saat 13:02
Türkiye de malesef bunları beraberce yaşıyoruz ama benimde ümidim yoktu bu kadar kısa zamanda hizmet vereceklerine, bende şaşırdım malasef kendimi şanslı hissediyorum.Sorunların çözümü zaman alıyor bunu biliyorum fakat ben nihayi tüketiciyim bana kimse farklı uygulama yapmadı.Herkesin hakkına ve hukuk'una saygı duyarım.Saygılar.
Yukarı Dön
cemalbey Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cemalbey Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ttnet zte zxv10 w 300 series modem sorunu
    Gönderim Zamanı: 12-Ocak-10 Saat 15:58
Telefonla ulaşamadığım sentime mesaj yolu ile ulaştım. Beni aradılar arızalı ürünü gönderdim bir  hafta içinde yenisini gönderdiler. ilgililere bu konuda teşekkür ederim.
Yukarı Dön
Axes Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Axes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ttnet zte zxv10 w 300 series modem sorunu
    Gönderim Zamanı: 23-Aralık-11 Saat 10:49
Merhaba,
TTNet'den alınmış modemi ihtiyaca binaen başka bir yerde kullanacağım ancak ne kullanucu adı ve şifreyi değiştirebiliyorum nede modemi resetleyebiliiyorum. Reset düğmesi olmadı. Modem arayüzünden olmadı. Kullanıcı adını değiştirdim olmadı. Ne yaptıysam yapayım modem açıldığında eski şifrem duruyor. Şimdi firmware atmayı deneyeceğim.
Uydu konusundaki sorunlarınızda web sitemize bekleriz. Uydualemi.net
Yukarı Dön
kardo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı kardo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ttnet zte zxv10 w 300 series modem sorunu
    Gönderim Zamanı: 21-Ağustos-15 Saat 17:40
bilgisayardan internete girebiliyorum ama telefon vb. şeylerle modeme bağlanamıyorum. bi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşşekürler..
xcxc
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digitürk | Maliye Borç Sorgulama