ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > TTNET Adsl > TTNET Vitamin
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

TTNET Vitamin

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1266
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Vitamin
    Gönderim Zamanı: 11-Nisan-12 Saat 09:58
TTNET Vitamin ile ilgili detaylı bilgi için:

ADSL Başvuru
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 569
  Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Vitamin
    Gönderim Zamanı: 21-Nisan-12 Saat 17:12

TTNET VİTAMİN NEDİR?TTNET VİTAMİN İLE İLGİLİ BİLGİLER
TTNET VİTAMİN, Millî Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak geliştirilmiş ve internet üzerinden kullanılan bir eğitim destek aracıdır. TTNET VİTAMİN, İlköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrenci ve öğretmenlerinin eğitim hayatını kolaylaştırmak için hazırlanmıştır.

TTNET VİTAMİN’le artık çocuklar evden eğlenerek, sıkılmadan okuldaki derslerini bilgisayar başında tekrar edebilecekler. Böylece öğrencilerin hem ailelerine ayıracak zamanları olacak hem de öğretmenleri ertesi gün onları sınıfta derslerine hazırlanmış olarak bulacak.

TTNET VİTAMİN Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Sosyal Bilgiler derslerini içerir.

TTNET VİTAMİN’in içinde öğrencilerin dersleri kolayca anlamasına yardım eden, öğrencilerin derse olan ilgisini arttıran sesli konu anlatımları bulunmaktadır. Çocukların öğrenme motivasyonunu arttıran canlandırmalar ve dikkatini canlı tutan interaktif etkinlikler ile ders anlatımları eğlenceli hale getirilmiştir. TTNET VİTAMİN içerisinde ayrıca hem sınıfta uygulanabilen hem de öğrencilerin anlayarak yapabileceği deneyler ve etkinlikler bulunmaktadır.

TTNET VİTAMİN’in faydaları saymakla bitmez. Aşağıda yer alan tanıtım videosunu seyredin, derslerinizdeki en büyük yardımcınızı yakından tanıyın

TTNet Vitamin Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?
İnternet ve Network içinde TTNet Vitamin Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? konusu , TTNet Vitamin Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatına Göre Geliştirilmiş ve internet üzerinden kullanılan bir eğitim destek aracıdır. TTNet Vitamin İle Okuldaki Derslerinizi Takip Edebilir ve Çocuklarınıza Eğitimi Eğlenceli Bir Hale Getirebilirsiniz.Böylece ...

TTNET Vitamin Nedir?
Ttnet vitamin, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin, kullanıcı ismi ve şifreleriyle İnternet bağlantısı bulunan heryerden rahatlıkla erişebileceği, öğretim programına istinaden, derslere yardımcı olarak hazırlanmış, pc destekli eğitim etkinlikleridir. Ttnet vitamin, 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıflardaki türkçe, matematik, sosyal veriler, fen ve teknoloji derslerini kapsamaktadır. Ttnet vitamin, sınıfta anlamakta zorlanılan ve pekiştirmek istenilen konuları, eğlenceli bir biçimde, görsel ve işitsel olarak zenginleştirilmiş ifade ediş tarzı ile öğrencilere yardımcı olmaktadır. Buna ek olarak ttnet vitamini öğrenciler dışında, öğretmen ve veliler kullanabilmektedir.
TTNET Vitamin’e nasıl üye olunur?
Ttnet’in taktim ettiği Meb Vitamin ilk başlarda ücretli olmasına rağmen şuan 2 gündür ücretsiz oldu. Milli Eğitim müfredatına münasip güzel hizmetten yararlanmak için üye olmak gerekmektedir.
Çoğu öğrencimiz ve öğretmenler üye olmada sıkıntı yaşıyorlar. İşte bu aşamada sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.
- Vitamin Öğretmen’e üye olabilmek için şu işlemleri yapmanız yeterlidir. Kamuya bağlı okullarda çalışan Öğretmenlerimizin, Mebbis kullanıcı ismi ve şifreleri ile girmeleri gerekmektedir.
- Özel okullarda görevli olan Öğretmenlerimizin ise, kendi okul yöneticileri vasıtasıyla Sebit’e başvurarak alınan Vitamin şifreleri ile giriş yapmaları kafidir.

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digitürk | Maliye Borç Sorgulama