ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Duyurular > Genel ve Güncel Duyurular > Genel Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

Tarife değişikliği ücretlendirmeleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
carnage86 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı carnage86 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Tarife değişikliği ücretlendirmeleri
    Gönderim Zamanı: 06-Haziran-12 Saat 21:22

İyi günler. Ben TTNET'in ana sayfasında arama yapmama rağmen tarife değişikliğinin nasıl hesaplandığına dair resmi bir kaynak göremedim. Müşteri hizmetlerindeki görevliler sürekli olarak çelişkili bilgiler veriyorlar. Sormak istediklerim:

1/Tarife değişikliğinin aktifleşmesi için modemi açıp kapatmam mı gerekiyor? Müşteri hizmetlerindeki hiçbir görevli bunla ilgili bana bilgi vermedi. Ayın 28'inde online işlem merkezi aracılığıyla net12'den netlimitsize geçtim ve bana kalan 3 günde limitsiz kullanabilirsiniz dediler ama modemi açıp kapama ile ilgili bir şey demediler. Tam bir gün boyunca bilgisayarı ve modemi açıp kapatmadan yüklü miktada download yaptım. Bu tarifeme nasıl yansıyacak?

2/şu anda netlimitsiz paketindeyim ve haziran sonunda ya da temmuz başında tekrar net12'ye dönmek istiyorum. diyelim ki 29 temmuzda net12'ye geçtim ve netlimitsizde yüklü miktarda download yaptım. ttnet son 2 günkü kullanımıma göre mi kota aşıp aşmadığıma bakacak?yoksa sen 30-40 gb kullanmışsın diyerek kota aştığımı mı iddia edecekler? Çünkü biraz önce müşteri hizmetlerindeki bir hanım aynen böyle söyledi. daha önce başka bir görevli daha farklı bilgi verdi

3/ttnet'in sitesindetarife değişikliği ve ücretlendirmeler hakkında bu sorduğum sorulara cevap olabilecek bir kaynak var mı? varsa linki nedir? Sizin bu konuda bilgileriniz nelerdir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 457
  Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Tarife değişikliği ücretlendirmeleri
    Gönderim Zamanı: 31-Ocak-13 Saat 00:19
2013 internet tarife ücretleri değişmiş bunun için web sitemizden güncel Fiyatlar hakkında bilgi al malisiniz
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,110 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama