ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl ve Internet Servis Sağlayıcıları > D-Smart NET
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

Smile Adsl Kota Bilgileri Öğrenme.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Freak Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2568
  Alıntı Freak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Smile Adsl Kota Bilgileri Öğrenme.
    Gönderim Zamanı: 12-Mart-08 Saat 13:45

Smile Adsl kota bilgileri sorgulaması bir çok abone tarafından bilinsede bazı kullanıcılar bilmemektedir. Aşağıdaki yöntemlerle adım adım kota bilgilerinize erişebilirsiniz..

Buraya tıklayarak "Kullanım Bilgileri Penceresini" açınız.
Kullanıcı ismi bölümüne kullanıcı isminizi yazdıktan hemen sonra @smileadsl.com ekliyoruz.. Mesela kullanıcı isminiz ali ise ; [email protected] olarak kullanıcı adımızı giriyiroruz..
Şifre paneline şifremizi giriyoruz. (şifremizi bilmiyorsak www.limitsizinternet.com adresinden veya 444 33 75 numaralı telefondan öğrenebiliriz)

Resimde gördüğümüz kodu aynı şekilde boş olan bölüme yazıyoruz ve giriş butonuna tıklıyoruz..

Açılan ekranda "Yıl, Ay Toplam Upload Toplam Download" bölümlerini görebilir, kotanızı buradan takip edebilirsiniz..
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 457
  Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Smile Adsl Kota Bilgileri Öğrenme.
    Gönderim Zamanı: 05-Nisan-12 Saat 13:46
Orjinalini yazan: Freak

Smile Adsl kota bilgileri sorgulaması bir çok abone tarafından bilinsede bazı kullanıcılar bilmemektedir. Aşağıdaki yöntemlerle adım adım kota bilgilerinize erişebilirsiniz..

Buraya tıklayarak "Kullanım Bilgileri Penceresini" açınız.
Kullanıcı ismi bölümüne kullanıcı isminizi yazdıktan hemen sonra @smileadsl.com ekliyoruz.. Mesela kullanıcı isminiz ali ise ; [email protected] olarak kullanıcı adımızı giriyiroruz..
Şifre paneline şifremizi giriyoruz. (şifremizi bilmiyorsak www.limitsizinternet.com adresinden veya 444 33 75 numaralı telefondan öğrenebiliriz)

Resimde gördüğümüz kodu aynı şekilde boş olan bölüme yazıyoruz ve giriş butonuna tıklıyoruz..

Açılan ekranda "Yıl, Ay Toplam Upload Toplam Download" bölümlerini görebilir, kotanızı buradan takip edebilirsiniz..
dsmart yenikampanyasi 29 tl ye heminternet hem dsmart seyrede biliyorsunuz

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama