ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Bilgisayar Yazılım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

IE ve Firefox için mükemmel bir eklenti

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 345
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: IE ve Firefox için mükemmel bir eklenti
    Gönderim Zamanı: 06-Nisan-08 Saat 15:09
Arkadaşlar Az önce süper bir eklenti keşfettim. resimleri Cover flow gibi gormek ıstermısınız bunu sadece tarayıxına ekleyecegınız bır eklentı ıle yapabılırsınız. Tam bir gosel şölen. Google image aramalarını bu eklentıyı kullanarak yaptıgınızda cok farklı şeyler göreceksınız. Bana güvenin benim ağzım acık kaldı
donwload linki
http://www.piclens.com/demo/#
MAC kullanıcıları unutulmamış program MAC'e de destek veriyor

Eklentıyı ındırdıkten sonra
Buraya Tıklayın tıklayın f0toların yanında belıren play tusuna basın ve gorsel şölene hazır olun

Artık neredeyse hepimiz hergün bilgi
sayar ve dolayısıyla internet başına geçiyoruz, hatta büyük çoğunluğumuz günün büyük bölümünü bu şekilde geçiriyoruz. İnternet dediğimiz koskocaman bir dünya… hep daha kısa sürede daha çok bilgilenmenin, iş bitirmenin, eğlenmenin, fırsatlar yakalamanın peşindeyiz. Web’de bu iş için en büyük yardımcılarımız Internet Explorer, Firefox, Safari gibi internet tarayıcıları ve bunları kişiselleştirmemize yardım eden eklentiler. PicLens, destekleyen/desteklenen web sitelerinde ki resimleri etkileyici ve kolay kullanımlı bir görsel sunumla karşımıza getiren bir eklenti. PicLens şu an yukarıda saydığımız tüm tarayıcılar için farklı versiyonlar halinde sunulmakta ancak Firefox versiyonunda diğerlerinden farklı olarak resimleri 3 boyutlu interaktif duvar şeklinde görüntülemek mümkün. Bunu anlatması zor ama PicLens (özellikle de Firefox versiyonu) denemenize değecek kadar çarpıcı.
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 5,234 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama <