ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  123 5>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 347
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 15-Nisan-08 Saat 00:08
Bu durumda hiç vakit kaybetmeden 444 0 375'i arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz!!! Thumbs%20Up
Yukarı Dön
v_carter_ali Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı v_carter_ali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 11-Temmuz-08 Saat 12:47
Orjinalini yazan: c.alkan

Bu durumda hiç vakit kaybetmeden 444 0 375'i arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz!!! Thumbs%20Up

ordan nasıl yardımcı olacaklar ki bi problem varsa düzeltebilirler mi??
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 11-Temmuz-08 Saat 23:53
hayır... hata varsa Türk Telekom müdürlüğüne gitmeniz gerekecek...

onlar faturada yazanların ne olduğunu söylerler..
Yukarı Dön
cagdas Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı cagdas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 23-Temmuz-08 Saat 19:30
selamlar benim  kota sorgulama sayfasında haziran ayına ait kullanım bilgilerim soyle: toplam upload 549,835 MB ve toplam download 2,669 GB ve faturamda hazıran ayında kotayı 958 mb aşılmıs gorunuyor ben 4 gb limitli tarıfe kullanıyorum yardımcı olursanız sevınırım.
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 23-Temmuz-08 Saat 23:32
yoğunluktan dolayı bazen adsl kota sayfalarına giriş yapılamıyor ya da griş yapılıyor ama kotanız güncellenemeyebiliyor.. bundan kaynaklı bir sorun olsa gerek...
Yukarı Dön
qont Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı qont Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 01-Ağustos-08 Saat 00:52
sizlere tek bir sorum olacak we tek ve kesin bir cevap bekliyorum:
ben 16 haziranda abone oldum.
Kota her ayın 16tısında mı döner
yoksa 16sından 1temmuz a kadar bi dönem sonra ay ay mı dönüyor?
benim sorunum bu lütfen cevabınzdan eminseniz yazın etrafımdaki herkes farklı bişe söylüyor nedir bunun açıklaması  kafayı yicem...
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 01-Ağustos-08 Saat 12:32
ARKADAŞIM KOTA HER AYIN 1'inde SIFIRLANIR!!!!!!

biraz araştırın ve öyle msj yazın artık!!!
Yukarı Dön
qont Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı qont Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 01-Ağustos-08 Saat 12:53
eminsiniz yani kesin birinde dimi, peki ilk ay nasıl oluyor_ 16 haziranda birine mi?

Yukarı Dön
qont Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 01-Ağustos-08 Saat 12:55
eminsiniz yani kesin birinde dimi, peki ilk ay nasıl oluyor,  16 haziranda 1 temmuza sonra ay ay?
 bunu şu nedenle sordum ttnetteki ler bana bağlattıgın tarihten itibaren 1 ay sonra döncek dediler ama işte kota sorgulama sayfasında ay ay ayırdığından kafam karışmıştı. cwp içinde teşekkürler
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 02-Ağustos-08 Saat 14:04
sen TT'dekilerin dediğini bırak.. tüm kotalar her ayın birinde sıfırlanır..
Yukarı Dön
qont Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 02-Ağustos-08 Saat 14:08
teşekkürler...
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 02-Ağustos-08 Saat 14:12
rica.. Thumbs%20Up
Yukarı Dön
wendabum Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı wendabum Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 05-Ağustos-08 Saat 14:29
ben 4 gb 256/1024 adsl kullanıcısıyım ben modemimi iki gün boyunca kapalı tuttum ve kotam 600 mb idi.2 gün sonra kotama baktığımda kotam 2.511  mb oldu.444 0375  i  aradım türktelekomla görüşün dedi.telekomla görüştüğümde ise tam bilgi vermediler.ne yapabilirm yardım edin
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 05-Ağustos-08 Saat 23:49
modemin wireless mı? wireless ise WPA şifren var mı?
Yukarı Dön
julanmark Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı julanmark Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 11-Ağustos-08 Saat 15:56

Ben limitli 1024 4gb kullanmaktayım.Temmuz ayı kotayı aşmamama ragmen 40 ytl fatura geldi 444 0 375 aradım ama gerekli şekilde yardımcı olmadılar lütfen yardımcı olun

Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 11-Ağustos-08 Saat 22:18
walla onlar yardımcı olamıyorlarsa biz hiç yardımcı olamayız.. çünkü faturayı kesen TTNET ve ekstra yazdıkları her şeyden haberleri olmaları ve ona göre cevap vermeleri gerekmekte...
Yukarı Dön
mertoglu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mertoglu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 25-Ağustos-08 Saat 11:16
son 2 aydir bilgisayarimdan internet kullanmiyorum Agustos ayi kotasi 21.08.2008 tarihinde 2 MB iken 24.08.2008 tarihinde 1.500 MB olmus. Sorun neyden kaynaklaniyor? Normal modem kullaniyorum.. kablosuz wireless degildir!! döküman görme şansımız var mı ne indirmişim kotamı nasıl doldurmuşum merak ediyorum..

Yukarı Dön
harmus Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı harmus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 25-Ağustos-08 Saat 12:22
Benim 4 Gb sınırlı ve 1024 Mhz hızlı aboneliğim var. Temmuz ayında kota aşımı nedeni ile faturam yüksek olarak 82,25 YTL geldi. Ancak, sözleşme şartlarına göre en fazla 61,25 YTL gelmesi gerekmez mi?
Çünkü, tarifelerle ilgili sözleşme şartlarında diyor ki: "Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 1024 Kbps 4 GB ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 YTL'yi geçemez.

Daha öncede başıma gelen bu duruma karşı ben bu fazladan gelen fatura tutarıma nasıl itiraz edebilirim?

Teşekkürler.

Yukarı Dön
gamzekaras Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı gamzekaras Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-08 Saat 16:06
sınırlı kotadayım 4gb yani 31.25 den fazla gelmiyodu. ama 2008 temmuz ayı faturası 61.25 geldi kotam 2.700 gb olmasına rağmen. aşmadığıma da eminim. ne yapmam lazım 
Yukarı Dön
erdemc Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı erdemc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 26-Eylül-08 Saat 21:44
Merhaba,
4Gb kotalı 1024mb internet abonesiyim kampanya dahilinde ilk 2 ay 16,99 YTL ve kablosuz modem hediyeli kampanya dahilinde modem aldım.
Bana gelen ilk faturada (Ağustos 2008) kotayı 837 MB aştığıma dair bir fatura geldi ve toplam 45 YTL fatura edilmiş. ADSL kota sorgulama sayfasında toplam download ettiğim veri 3.598.083.517 (3,351 GB) olarak görünüyor. Ben kullandığım sürece kota bilgilerie hep baktım ve maksimum kotam olan 4GB yi aşmadığım halde nasıl olup da bana 45 YTL'lik fatura geldi anlamış değilim. Üstelik ilk iki ay kampayalı tarifeden yani 16,99 YTL gelmesi gerekirken.
Henüz Ttnet'in telefonla yardım servisini aramadan önce sormak istedim.
Bu konuda beni bilgi verebilecek bir yetkili var mı. Tatmin edici bir cevap verirseniz sevinirim.

Not: Bilgisayarınızda virüs v.s gibi veya kablosuz modeminizden başka biri yararlamış gibi bir cevap olmasın lütfen. Çünkü 12 yıldır bilgisayar kullanan biriyim ve bu konuları gayet iyi bilen biriyim.

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,250 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama