ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Millenicom(Doping) İnternet > Millenicom(Doping) Adsl Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

Doping ADSL kota yardım..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
bahri38 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı bahri38 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Doping ADSL kota yardım..
    Gönderim Zamanı: 01-Mayıs-10 Saat 19:50
selam ben 1 ay önce doping adsl +2 başvurdum ilk 12 ay 10 tl daha fatura falan gelmedi.kota bilgilerinde nisan ayı böle..
mayıs ayı:
şimdi ben kotayı geçdimmi geçmedimmi
mayıs ayında 1 gün geçti birşey indirmedim ama kotama bakın..mayıs ayı dowland miktarı!!!
yardım!!Cry
Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 436
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Doping ADSL kota yardım..
    Gönderim Zamanı: 02-Mayıs-10 Saat 18:57
Doping internette üye olduğu Doping ADSL Tarifesine göre Aylık 4GB Doping Kota Hakkın var.Nisan Ayında herhangi bir problem yok Doping Adsl Kotayı geçmemişsin.Mayıs ayında şimdiden 1 Gb doldurmuşsun bu durum tehlikeli kotayı aşabilirsin dikkat et.Bu kadar hızlı dolmasının sebebi virüs olabilir,internetinize kaçak bağlananlar olabilir veya dosya indirmişsinizdir.Şu anlık Doping Adsl Kotayı geçmiş görünmüyorsunuz nisan ayı normal,bu ayda biraz daha dikkatli olun 4Gb kotayı geçmeyin.Kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi için www.dopinginternet.com
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
bahri38 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı bahri38 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Doping ADSL kota yardım..
    Gönderim Zamanı: 03-Mayıs-10 Saat 13:57
Peki bu virüsleri nasıl temizlerim.Bilgisayarım NOD32 Antivirüs kullanıyorum..Mayıs ayında internetten birşey indirmedim..
Bu resimde Doping ADSL'in bilgisayarımdaki Kota ölçüm programından zahmet olmazsa açıklarmısın?
Nisan da geçmedim sanırım..Peki Mayıs??

Yukarı Dön
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 436
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Doping ADSL kota yardım..
    Gönderim Zamanı: 03-Mayıs-10 Saat 17:01
Doping Adsl Kota programına göre dowload miktarınız 160Mb daha 1 Gb bile dolmamış size verilen Doping Kota 4 GB şuanlık geçmemiş görünüyorsunuz.
ADSLOnline Başvuru,TTNET ADSL Ücretleri
Yukarı Dön
sekizdeli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı sekizdeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Doping ADSL kota yardım..
    Gönderim Zamanı: 28-Mayıs-10 Saat 23:11
Şimdi Kullandığım Kotalar!.. Mayıs AYına Dğeil Haziran'a İşliyor!. Mayıs 4GB'de Kapandı!.. Şimdi Geçtiğim Kotalar Hazirana İşliyor!.. Acaba Ücretlendirme Nasıl Olacak Çok Merak Ediyom :D Bilen Varmı? (Doping ADSL)
Seyit Burhanettin Ekinci!
Yukarı Dön
bahri38 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-10 Saat 14:49
aynen bendede hazırana ıslenıyor
Yukarı Dön
sekizdeli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı sekizdeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Doping ADSL kota yardım..
    Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-10 Saat 23:12
Ben Dopinge Maille Durumu Bildirdim Onalarda Bu GÜn Beni Arayıp Her AYın 25'inde Sıfırlandığını Bildirdiler!.
Seyit Burhanettin Ekinci!
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama