ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Kota ve Fatura Problemleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <1 345

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sonersan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
  Alıntı sonersan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-10 Saat 03:30
merhaba öncelikle yazacaklarımdan ötürü  ufak tefek seylere sinirlenipte sinir harbiyle buraya yazılmıs safsata olarak algılamayın lütfen
cünki bende bilgisayar cıyım bende aksama kadar bir cok müsteri ile ilgili sorunlar tartısıyorum
gelelim benim sorunuma
benim calıstıgımısyerınde sızınde sayfalrda reklamlarınızı yaptıgınız adını bu sayfada vermıyeyım ama sızın altyapınızı kullanan bır baska servıs tarafından net hızmetını alıyorum vede gayet memnunum hıc bır zaman kesılme olmuyor net her zaman aynı hızda tt net kesıldıgı halde o servıs kesılmıyor zaten tebrıklerımı sayfalarına yazdım benım aklımın almadıgı sızın alt yapınızı kullanan baska bır adsl sırketı neden sızden daha ıyı dusuncem sızın musterı sayınız cok olması vede yogunluk oldugundan alt yapınızın kaldırmıyor olması neden hızmet lerınızı daha ust yapıya tasımıyosunuz bu bırıncı sıkayetım dersenızkı kesıntı olan evınızdekı hatlarda sorun vardır vırustur felan hıc solemeyın daha once dıger fırmanın netı baglıydı problem yoktu tekrar hatırlatayım ayrıca ben bılgısayarcıyım gelelim ikinci vede asıl önemli konuya
Yukarı Dön
sonersan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı sonersan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-10 Saat 03:46
asıl konuda baslıgınızda belırtmıs oldugunuz faturamızın yuksek gelmesı
öncelikle tarifem net 4 paketi temmuz ayı faturam 50.25 ytl geldi
Aylık Transfer Bilgileri
Yıl Ay Toplam Upload Toplam Download
2010 Ağustos 568.940.671
 (542,584 MB)
3.434.648.221
 (3,199 GB)
2010 Temmuz 154.157.042
 (147,016 MB)
2.440.957.721
 (2,273 GB)
2010 Haziran 0
 (0 Byte)
0
 (0 Byte)

Yukarı Dön
sonersan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-10 Saat 04:07
bu gönderdiğim sizin adsl kota sorgulama bölümünüz sık sık kontrol ediyorum dersenizki yogunluktan güncellenmiyor üzerinden 20 gün gecmis güncellenmemesi gibi sorun sanmıyorumki olsun

INTERNET KULLANIM ÜCRETLERI
Aylık Erisim Ücreti 23.58
Kısmi Aylık Erisim Ücreti - Temmuz 2010 10.22
Kota Asım Ücreti (683.95 MB) - Temmuz 2010 5.14
ADSL DIGER ÜCRETLER
Baglantı Ücreti 19.51
buda bana gönderilen fatura kota asım oldugunu bıldıren ıkinci nusha baglantı ücretim 12 aya taksit edilmis olup 2 lira faturama yansıtılmaktadır  bu durumda bile faturam 50 lira olmamaktadır
BEN Zaten temmuz 20 sinde actırdım neti 10 günlük kullanım ücretidir
sanırım agustosta da kota asımı olarak gelıcektır kullanmıycam birdaha kı aya bunuda gosterırım buradan sızlere  nette ne yaptıgımıda solıyım gazeteler forumlar bir veya iki java güncellemesi hepsi bu kadar tüm islemlerimi sirketen halletiğim icin
yine farkettiğim ama önemsemediğim bir baska konuyuda yazayım yeri geldi diye actırdığım ilk gün de kotama baktıgımda ilerlemeler vardı daha sonra temuz bitmeden bir sonraki gün baska bir pcden kotama baktıgımda agustos ayını download olarak yüklendiğini gürdüm  evimde pc kullanan kimse yok benden baska  neden böle oldugunu aklım almıyor bana cevap verebilcekmisiniz eğerki cevaplarınız virüstür hatalı kullanmısınızdır video yüklenmistir izlenmistir müzik dinlenmistir vs vs gibi olucaksa bu soruları sormadım sayın ben bunları cevap olarak kabul etmiyorum  keske limitsiz alsaydım en azından evdede kısıla kısıla nete girmezdim diyorum simdi ama bu benim hatam olmadıgını dusunuyorum bu kadar takip ve bilincli kullanıcı olmama ragmen egerki ben bu kotayı asıyorsam diğer sizden hizmet alan arkadaslar ne yapsın cok merak ediyorum maillerime en kısa zamanda ivedi cevap bekliyorum gerekli yerlerede basvuru yapacagımı yazımda belirtiyorum
Yukarı Dön
sonersan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-10 Saat 04:16
buda faturamın ilk nushası
ÖDENECEK TUTAR: 50.25 TL
: ADSL
: NET4
: 8 Mbps'e Kadar
ERISIM SEKLI
TARIFE TIPI
ERISIM HIZI
KULLANIM ÜCRETLERI TUTAR(TL)
Internet Kullanım Ücretler Toplamı 38.94
ADSL Diger Ücretler Toplamı 19.51
TTNET ÜCRETLER TOPLAMI 58.45
%18 KDV Uygulanan Toplam Tutar 58.45
%18 KDV 10.52
%5 ÖIV Uygulanan Toplam Tutar 58.45
%5 ÖIV 2.92
Damga Vergisi 0.41
DEVLETE ÖDENEN VERGILER TOPLAMI 13.85
TOPLAM FATURA TUTARI 72.30
Baglantı Taksit Ücreti ( 1/12 ) 2.00
ARA TOPLAM 74.30
Baglantı Taksitlendirme Indirimi (-) 24.00
Gelecek Aya Devir 0.05
ÖDENECEK TOPLAM 50.25
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 2012
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-10 Saat 19:24
Orjinalini yazan: sonersan

bu gönderdiğim sizin adsl kota sorgulama bölümünüz sık sık kontrol ediyorum dersenizki yogunluktan güncellenmiyor üzerinden 20 gün gecmis güncellenmemesi gibi sorun sanmıyorumki olsun

INTERNET KULLANIM ÜCRETLERI
Aylık Erisim Ücreti 23.58
Kısmi Aylık Erisim Ücreti - Temmuz 2010 10.22
Kota Asım Ücreti (683.95 MB) - Temmuz 2010 5.14
ADSL DIGER ÜCRETLER
Baglantı Ücreti 19.51
buda bana gönderilen fatura kota asım oldugunu bıldıren ıkinci nusha baglantı ücretim 12 aya taksit edilmis olup 2 lira faturama yansıtılmaktadır  bu durumda bile faturam 50 lira olmamaktadır
BEN Zaten temmuz 20 sinde actırdım neti 10 günlük kullanım ücretidir
sanırım agustosta da kota asımı olarak gelıcektır kullanmıycam birdaha kı aya bunuda gosterırım buradan sızlere  nette ne yaptıgımıda solıyım gazeteler forumlar bir veya iki java güncellemesi hepsi bu kadar tüm islemlerimi sirketen halletiğim icin
yine farkettiğim ama önemsemediğim bir baska konuyuda yazayım yeri geldi diye actırdığım ilk gün de kotama baktıgımda ilerlemeler vardı daha sonra temuz bitmeden bir sonraki gün baska bir pcden kotama baktıgımda agustos ayını download olarak yüklendiğini gürdüm  evimde pc kullanan kimse yok benden baska  neden böle oldugunu aklım almıyor bana cevap verebilcekmisiniz eğerki cevaplarınız virüstür hatalı kullanmısınızdır video yüklenmistir izlenmistir müzik dinlenmistir vs vs gibi olucaksa bu soruları sormadım sayın ben bunları cevap olarak kabul etmiyorum  keske limitsiz alsaydım en azından evdede kısıla kısıla nete girmezdim diyorum simdi ama bu benim hatam olmadıgını dusunuyorum bu kadar takip ve bilincli kullanıcı olmama ragmen egerki ben bu kotayı asıyorsam diğer sizden hizmet alan arkadaslar ne yapsın cok merak ediyorum maillerime en kısa zamanda ivedi cevap bekliyorum gerekli yerlerede basvuru yapacagımı yazımda belirtiyorum

Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz.

TTNET onlineye girerek exstre almanızı istiyorum.Detaylar burada belli olacak
iyi tatiller
Yukarı Dön
İ.avcı Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı İ.avcı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 30-Ağustos-10 Saat 11:42
Ben 2007 yılından bu tarafa 4 gb limitli tarife kullanıyorum ilk başlarda ne kadar kullanırsam neti o kadar faturam geliyodu son 2 yıldır kotayı şmadığım halde kota aşım bedeLi geliyo. 1 ay hiç nete girmedim şehir dışındaydım 26,75 gelmesi gerekirken 49 lira geLdi ve netten kota aşım limitime baktım 2,gb cıvarında  ama gelen fatura da 4 gb yazıyo 3 defa arıza kaydı bıraktım ilgilenen yok. NedeN kafalarına göre fatura gönderiyoLar resmen herkesi saf yerine koyuyoLar kapattırcam neti zaten arkdaşlar sizde kapatıN..
Yukarı Dön
Moderatör
Moderatör

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 01-Eylül-10 Saat 00:21
Orjinalini yazan: İ.avcı

Ben 2007 yılından bu tarafa 4 gb limitli tarife kullanıyorum ilk başlarda ne kadar kullanırsam neti o kadar faturam geliyodu son 2 yıldır kotayı şmadığım halde kota aşım bedeLi geliyo. 1 ay hiç nete girmedim şehir dışındaydım 26,75 gelmesi gerekirken 49 lira geLdi ve netten kota aşım limitime baktım 2,gb cıvarında  ama gelen fatura da 4 gb yazıyo 3 defa arıza kaydı bıraktım ilgilenen yok. NedeN kafalarına göre fatura gönderiyoLar resmen herkesi saf yerine koyuyoLar kapattırcam neti zaten arkdaşlar sizde kapatıN..

Merhaba,
Ortada yetersizlik bir oluşum gelişmiştir.Doğru uygulamalı bir çalışmayı aktif hale getirmek vekota sorgulamayı sayfamızın alt bölümünden yaparak bilgilenebilirisniz.
Fatura metni için onlineye girerek exstre almanız gerekiyor.
Ortadaki mesele açıklığa çıkarak bilgilenebilirsiniz.
iyi akşamlar
Yukarı Dön
aslan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı aslan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 11-Eylül-10 Saat 11:16
haberim olmadan 2 yıllık abone yapmışlar beni ayrıca kotayı sorgulayamıyoruz, açılmıor. gerekeni yapın yoksa ben gerekeni yaparım
Yukarı Dön
aslan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı aslan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 11-Eylül-10 Saat 11:19
haberim olmadan 2 yıllık abone yapmışlar beni ayrica kotayı sorgulayamıorum açılmıyor
Yukarı Dön
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 11-Eylül-10 Saat 14:59
Orjinalini yazan: aslan

haberim olmadan 2 yıllık abone yapmışlar beni ayrica kotayı sorgulayamıorum açılmıyor

Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınız tüm konularda beklemekteyiz.Clap
Ramazan bayramınız kutlu olsun.Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Haberiniz olmadan üyelik mümkün değildir.Onayınız gereklidir.presedür olarak.
Onlineye girmek için müşteri hizmetlerinden şifre alarak bilgilenebilirsiniz.
iyi bayramlar
Yukarı Dön
nnurcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı nnurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-11 Saat 16:03
merhaba.
ben 6 gb sınırlı tarifedeydim. 29 haziran tarihinde limitsiz tarifeye geçtim. 5.72 olarak bıraktık. kota aşımı yapmadığım halde fatura 32 TL yerine 57 TL geldi. ttnet'e kota aşımı yapmadığım halde sürekli fazla ücret ödemekten bıktım. lütfen cevap verin bunun nedeni nedir ?
Yukarı Dön
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-11 Saat 22:22
Orjinalini yazan: nnurcan

merhaba.
ben 6 gb sınırlı tarifedeydim. 29 haziran tarihinde limitsiz tarifeye geçtim. 5.72 olarak bıraktık. kota aşımı yapmadığım halde fatura 32 TL yerine 57 TL geldi. ttnet'e kota aşımı yapmadığım halde sürekli fazla ücret ödemekten bıktım. lütfen cevap verin bunun nedeni nedir ?

Öncelikle merhaba;
Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz.Clap

Bilgilerde yetersizlik ve belirsizlik oluştuğu görülmektedir.Daha açık detay için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi edinebilirsiniz.Forumun en alt bölümdeki linge girerekde online olarak extre alarak güncellemenizi kontrol etmenizle bilgilere ulaşacaksınız.
iyi akşamlar
Yukarı Dön
pinarguler Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı pinarguler Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 24-Ocak-12 Saat 11:10
arkadaşlar benimde faturam uzun süredir, kotalı tarife paketimin (29,90 tl.) çok üzerinde geliyor. geçen ay faturam 82,25 tl. gelince arkadaşlarım modemimi değiştirmemi tavsiye etti, bende kalktım 90,00 tl ye yeni modem aldım, kırılması çok zor olucağını düşündüğüm birde kablosuz ağ şifresi koydum. buna rağmen bu ayki faturamda 65,00 tl gelmiş. ttnet in 444 ' lü numarasınıda kaç defa aradım, tatmin edici bir yardım alamadım. (geçirdikleri telefon parası da cabası...) modemi değiştirmeden önce, internette sörf yaparken; " kablosuz ağ bağlanma sınırı olan 12 kişi sınırını aşmış olduğunuzdan bağlanamıyorsunuz, ya modemi açıp kapatın yada kablolu bağlanın" uyarısı geldiğini 444' lü numarayı aradığımda söyledim ve bana böyle bir mesajın gelmesi normal, bu hattınıza girildiği anlamına gelmiyor demesi çok ilginçti doğrusu... (aylardır modemim sürekli kapalı, akşamları modemimi kısa süreli açıyorum ve sadece haberleri okuyup, maillerimi kontrol edip kapatıyorum.) internetime kablosuz ağımdan değilde telefon ağımdan bağlanıyor olabilirlermi, yada modemim kapalı olduğunda internetimi kullanabilirlermi(bu olasılık bana da saçma geldi ama insanın aklına herşey geliyor işte.) bir fikri olan varsa lütfen yazsın.
Yukarı Dön
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 24-Ocak-12 Saat 21:57
Orjinalini yazan: pinarguler

arkadaşlar benimde faturam uzun süredir, kotalı tarife paketimin (29,90 tl.) çok üzerinde geliyor. geçen ay faturam 82,25 tl. gelince arkadaşlarım modemimi değiştirmemi tavsiye etti, bende kalktım 90,00 tl ye yeni modem aldım, kırılması çok zor olucağını düşündüğüm birde kablosuz ağ şifresi koydum. buna rağmen bu ayki faturamda 65,00 tl gelmiş. ttnet in 444 ' lü numarasınıda kaç defa aradım, tatmin edici bir yardım alamadım. (geçirdikleri telefon parası da cabası...) modemi değiştirmeden önce, internette sörf yaparken; " kablosuz ağ bağlanma sınırı olan 12 kişi sınırını aşmış olduğunuzdan bağlanamıyorsunuz, ya modemi açıp kapatın yada kablolu bağlanın" uyarısı geldiğini 444' lü numarayı aradığımda söyledim ve bana böyle bir mesajın gelmesi normal, bu hattınıza girildiği anlamına gelmiyor demesi çok ilginçti doğrusu... (aylardır modemim sürekli kapalı, akşamları modemimi kısa süreli açıyorum ve sadece haberleri okuyup, maillerimi kontrol edip kapatıyorum.) internetime kablosuz ağımdan değilde telefon ağımdan bağlanıyor olabilirlermi, yada modemim kapalı olduğunda internetimi kullanabilirlermi(bu olasılık bana da saçma geldi ama insanın aklına herşey geliyor işte.) bir fikri olan varsa lütfen yazsın.
Merhabai
Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz.Clap
Yeni modem almanıza gerek yoktu ama bir değişim olarak aldıysanız sizin tercihinizdir.
Kablosuz modemlerde şifre yapılandırması yaparak konumlanmada kullanıcı durumuna girmelisiniz.şifre oluşturmazsanız başka bir wireless sistemler olarak kablosuz ağlarda ortak kullanım olabiliryor.Burada şifre çok önemlidir.Birde internetinizde kota aşımına dikkat etmenizde önemli.faktörler çok ama olasılıkların hangisinde olduğunuzu bilemiyoruz.Onlineye girerek exetre almanızı öneriyorum.
iyi akşamlar
Yukarı Dön
mehmet asan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mehmet asan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 27-Mart-12 Saat 22:44
hatsız 1 senelik tarifeye üye oldum ve aylık 39 tl sabit ücret geleceği vadedilerek yapılan bir anlaşmada bana her ay 157 tl fatura geldi araştırdım üzerime 3 adet hesap açılmış 5-6 kere dilekçe verdim 10 ve 11 aylar düzelti denildi ama hala aynı faturalar devam etmekde en düşük faturam 95 tl bu durum nasıl açıklarısınız

10.ay
KULLANIM ÜCRETLERİ TUTAR (TL)
İnternet Kullanım Ücretler Toplamı 109,55
ADSL Diğer Ücretler Toplamı 52,02
TTNET ÜCRETLER TOPLAMI 161,57
% 18 KDV Uygulanan Toplam Tutar 161,57
% 18 KDV 29,08
% 5 ÖİV Uygulanan Toplam Tutar 161,57
% 5 ÖİV 8,08
Damga Vergisi 2,42
DEVLETE ÖDENEN VERGİLER TOPLAMI 39,58
TOPLAM FATURA TUTARI 201,15
Bağlantı Taksit Ücreti x(2) 4,00
ARA TOPLAM 205,15
Bağlantı Taksitlendirme İndirimi (-) 48,00
Gelecek Aya Devir 0,15
ÖDENECEK TOPLAM 157,00
11.ay
İnternet Kullanım Ücretler Toplamı 103,21
TTNET ÜCRETLER TOPLAMI 103,21
% 18 KDV Uygulanan Toplam Tutar 103,21
% 18 KDV 18,58
% 5 ÖİV Uygulanan Toplam Tutar 103,21
% 5 ÖİV 5,16
DEVLETE ÖDENEN VERGİLER TOPLAMI 23,74
TOPLAM FATURA TUTARI 126,95
Önceki Aydan Devir 0,15
ARA TOPLAM 131,10
Gelecek Aya Devir 0,10
ÖDENECEK TOPLAM 131,00
1.ay 2012
İnternet Kullanım Ücretler Toplamı 103,21
Gecikme Bedeli 8,95
TTNET ÜCRETLER TOPLAMI 112,16
% 18 KDV Uygulanan Toplam Tutar 112,16
% 18 KDV 20,19
% 5 ÖİV Uygulanan Toplam Tutar 112,16
% 5 ÖİV 5,61
DEVLETE ÖDENEN VERGİLER TOPLAMI 25,80
TOPLAM FATURA TUTARI 137,96
Önceki Aydan Devir 0,10
ARA TOPLAM 142,06
Mahsup (-) 6,95
Gelecek Aya Devir 0,11
ÖDENECEK TOPLAM 135,00
2.ay

İnternet Kullanım Ücretler Toplamı 70,72
Gecikme Bedeli 2,83
TTNET ÜCRETLER TOPLAMI 73,55
% 18 KDV Uygulanan Toplam Tutar 73,55
% 18 KDV 13,24
% 5 ÖİV Uygulanan Toplam Tutar 73,55
% 5 ÖİV 3,68
DEVLETE ÖDENEN VERGİLER TOPLAMI 16,92
TOPLAM FATURA TUTARI 90,47
Önceki Aydan Devir 0,11
Bağlantı Taksit Ücreti x(10) 20,00
ARA TOPLAM 110,58
Gelecek Aya Devir 0,08
ÖDENECEK TOPLAM 110,5
3.ay

İnternet Kullanım Ücretler Toplamı 70,70
Gecikme Bedeli 3,42
TTNET ÜCRETLER TOPLAMI 74,12
% 18 KDV Uygulanan Toplam Tutar 74,12
% 18 KDV 13,34
% 5 ÖİV Uygulanan Toplam Tutar 74,12
% 5 ÖİV 3,71
DEVLETE ÖDENEN VERGİLER TOPLAMI 17,05
TOPLAM FATURA TUTARI 91,17
Önceki Aydan Devir 0,08
Bağlantı Taksit Ücreti (5/12) 2,00
ARA TOPLAM 93,25
ÖDENECEK TOPLAM 93,2

Bunların oluşumu izah edermisin bence tam bir şaçmalık ttnet artık işi içe serdi müşteri kazanacam diye bilinçsizleşti bir insan aynı seyi 6 defa şikayet etmek zorunda deildir ve bu durumda olan kişiler benim gibi mahkemeye başvursunlar yakında mahkemeden alınan kararıda burda paylaşagımdır
Yukarı Dön
belya71 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı belya71 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 16-Aralık-13 Saat 01:05
Yukarı Dön
mokan05 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mokan05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FATURANIZ BEKLEDİĞİNİZ RAKAMIN ÜSTÜNDE GELİRSE...
    Gönderim Zamanı: 19-Ekim-15 Saat 12:19
merhabalar lımıtsız ınternet kullanıcısıyım ttnetın.ınternet baglatırken bana telefon+ınternet sabıt 65 lıra dedıler.turk telekomdakı gorevlı tarafından boyle soylendi.fakat ılk ay faturam 49.25 lıra ınternet 27.75 telefon faturam geldı bu nasıl ıs bırı acıklasın
türk, yardım beklenendir...
Yukarı Dön
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 08-Kasım-15 Saat 21:24
Orjinalini yazan: mokan05

merhabalar lımıtsız ınternet kullanıcısıyım ttnetın.ınternet baglatırken bana telefon+ınternet sabıt 65 lıra dedıler.turk telekomdakı gorevlı tarafından boyle soylendi.fakat ılk ay faturam 49.25 lıra ınternet 27.75 telefon faturam geldı bu nasıl ıs bırı acıklasın

merhaba
müşteri hizmetlerinden extra alarak durumunuzu güncelleyiniz.Bu arada verilen taahhüdü erişim noktasındaki görevliye bildiriniz
iyi forumlar
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama