ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <123

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
uzulmez Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı uzulmez Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-09 Saat 17:29
S.a bn biri adsl kullanıyorum 1 mbit hızında daha bu ay üye oldum fakat fatura bugun geldi ve 76 milyon gosterio birde ilk 2 ay 21 milyon gelicek demişlerdi ne bu simdi suan ki kotam 6 gb ne biçim iş bu yardım
Yukarı Dön
sadasenbol Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı sadasenbol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 04-Ağustos-09 Saat 21:11
merhaba, faturada hizmet numaramı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Yukarı Dön
bses Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı bses Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 24-Ekim-09 Saat 00:51
4440375i ara telefon numaranı tuslayarak hizmet numaranı ögrenebilirsin
eyll
Yukarı Dön
kadir81 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı kadir81 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 17-Aralık-09 Saat 02:53
merhaba arkadaşlar ben 4 senedir ADSL kullanıcısıyım ve ekim 5 te limitsiz adsle geçtim ve ekim ayının faturası 60,75 geldi,kasım ayının faturasıda 69 tl gelince ttnet müşteri hizmetlerini aradım bunun sebebini sordum bana denilen ekim ayında limitli kullanılmaya devam edilmiş kota aşıldığı için gelmiş,kasım ayınınkiside ekim 5-kasım ayının faturası birleştirilmiş bikere burda zaten bi dengesizlik var madem ekimle kasım birleştirildi kasım ayının faturası oyüzden 50 tl gelmedi,e madem ekim ayının faturası neden öyle yüksek geldi 5 günde kotamı aşıldı,hadi hepsi öyle oldu diyelim ki değil aralık ayının faturası 58,50 geldi?bu arada netlimitsiz 8 mb hızla kullanıyorum adsli aralık ayının faturası 49 ytl gelmesi gerekirken geldi 58 ytl bu nedir bukadara kadar yani,eğer bu işte bir hata yoksa ben ttnetten kapatıcam internetimi başka firmadan açtırıcam tekrardan neti bu ne yaa bukadara kadarAngry bunun sebebi nedir acaba bileniniz varmı???
Yukarı Dön
emre35 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı emre35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 30-Nisan-10 Saat 12:25

Arkadaşlar ben nisanın 3ünde ttnete internetimin sınırsız olması için başvurdum ve 24 saat içinde sınırsız olacagı söylendi şimdi nisanın 29undayız ve fatura  kesildi kotamda 4gblık ama şuan 2gb kullandım 26.81 lira geldi şimdi mayıs ayında sınırsız olacak ve mayıs ayının sonunda 49 ve 2gb Kullandıgım icin 49tl + 2gblık kotanın ücretimi alıncak yani şuan sınırsızmı internetim indirebilirmiyim onu soruyorum ve mayıs ayının sonunda 49lira + 2gblık kotanın ucretimi alınacak ? Teşşekür ediyorum Şimdiden İyi forumlar.Confused

Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 740
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 30-Nisan-10 Saat 22:48

Merhaba;

Her ayın 1. günü gece 00:00 itibariyle tüm ADSL kullanıcılarının kotaları sıfırlanır

Sözleşmenizdeki geçerlilik ne zaman onandı ise size yapılan işlemler o tarih itibarıyla geçerlidir.Fakat yeterli ve sağlıklı bilgi için müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz sağlıklı bilgiye ulaşacağınıza inanıyorum.
İyi akşamlar.
Yukarı Dön
munib Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı munib Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 04-Mayıs-10 Saat 21:13
valla size tavsiyem varsa yakınızda fiber süperonlayn geçin kurtulun hız 10 mb gerçek hız ben geçtim hem çok hızlı hende anında sorunlara cevab veriyorlar.sabit telefon gerekmıyor.çoook memnunum darısı size.
Yukarı Dön
munib Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı munib Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 04-Mayıs-10 Saat 21:29
şunuda ekleyim yeni geldi aklıma telefon aboneliği heryerden yapılıyor.gelelim iptal ettirmek için her yerden yapmıyorlar.ben iptal için 50 km yol gittim,iptal ettirdim fakat bir hafta açık kalıyor telefon ve yeklıler arıyor sorular soruyor sizi ikna etmeye çalışıyor.beni ikna ettiler bana aylık 100 dakika sabit ücret olarak 10.800 kusur dediler.bende faturayı beklıyom dediklerini geçerse fiyat yine bana 50 km yol gözüküyor.ben bunlara inanmıyom faturayı bekliyom.konuşmalar kayıt altında diyorlar bize ses kaydı yollamıyorlar.ben ayrıca bunuda belirttim mayil adresimi verdim hala beklıyom.
Yukarı Dön
touc52 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 19
  Alıntı touc52 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 16-Haziran-10 Saat 12:12
benim kotam 5.5 gb olmuştu geçen ay ama gelen ücret 26,75 ben 4 GB kotanın üstüne çıkılmış 1.5 gb yi haziran ayına katacaklarını düşünüyorum ama site adminleri böyle bişey yok diyorlar neyse asıl soruna gelelim benim kota 5.5 olduğu halde niçin 26.75 geldi herhangi bir kampanyaya dahil değilim 6 senedir ttnet üyesiyim.
```' ' TolgaUçar ' '``
Yukarı Dön
enes947 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı enes947 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-10 Saat 11:52

Dün netlimitsiz tarifesine gçtim hızım 250k 300kb filan çıktı 10 dk sonrada 100kb indi ve daha hiç yükselmdei heryerden birşeyler indirdim indirdiğim dosyaının hızı 100kb destekliyordur diye ama torrenta bile 100kb..Hızım ölçüyorum 850kb çıkıyor...Modem airties rt-104 adsl2...

Yukarı Dön
K.UZEL Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı K.UZEL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 21-Mart-11 Saat 16:46
arkadasım Merhaba. BEn sınırsız aboneyim. ve yazmış Olduğun 49 YTL yi daha hiç görmedim.Başkalarına gelen 49 YTL fatura bana neden her ay 55 YTL den Az gelmiyor.Bu konuda bana yardımcı olurmusun?
Yukarı Dön
zorolan Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 73
  Alıntı zorolan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 21-Mart-11 Saat 17:53
TTNET ADSL faturanız için olan itirazınızı bulunduğunuz bölgedeki Türktelekom Müdürlüğüne bildirirseniz size detaylı açıklama yapacaklardır.
Yukarı Dön
SeRSeRi43 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı SeRSeRi43 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 20-Haziran-11 Saat 21:21
BENİM İNTERNETİM 2 AYDIR KAPALI ARTI HEMEN ATIYOR İNTERNET LİMİTSİZE GECECEGİM KAMPANYA VARMI ACABA
SERSERİ
Yukarı Dön
emert Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı emert Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-11 Saat 13:29
Ben NET4 yani 8 mbps hızla 4GB kotalı internet kullanıyorum.Yaz olduğu için kota aşıyoruz.25GB olmuş kotamız.Üst sınır yani 79 Tl mi gelir yoksa kotayı aştığım kadar yani 200 Tl falan mı gelir? Siteden hesaplattım 79 Tl gelir yazıyordu ama pek inanasım gelmiyor.Yardımcı olun lütfen?
I am me
Yukarı Dön
dj_mümkün Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 24
  Alıntı dj_mümkün Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 28-Ağustos-11 Saat 02:21
Orjinalini yazan: emert

Ben NET4 yani 8 mbps hızla 4GB kotalı internet kullanıyorum.Yaz olduğu için kota aşıyoruz.25GB olmuş kotamız.Üst sınır yani 79 Tl mi gelir yoksa kotayı aştığım kadar yani 200 Tl falan mı gelir? Siteden hesaplattım 79 Tl gelir yazıyordu ama pek inanasım gelmiyor.Yardımcı olun lütfen?

Evet Faturanız 79 TL gelecek.
Yukarı Dön
ayh4n Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ayh4n Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 14-Aralık-11 Saat 12:13
Orjinalini yazan: munib

şunuda ekleyim yeni geldi aklıma telefon aboneliği heryerden yapılıyor.gelelim iptal ettirmek için her yerden yapmıyorlar.ben iptal için 50 km yol gittim,iptal ettirdim fakat bir hafta açık kalıyor telefon ve yeklıler arıyor sorular soruyor sizi ikna etmeye çalışıyor.beni ikna ettiler bana aylık 100 dakika sabit ücret olarak 10.800 kusur dediler.bende faturayı beklıyom dediklerini geçerse fiyat yine bana 50 km yol gözüküyor.ben bunlara inanmıyom faturayı bekliyom.konuşmalar kayıt altında diyorlar bize ses kaydı yollamıyorlar.ben ayrıca bunuda belirttim mayil adresimi verdim hala beklıyom.

ttnet süper0nline ...hepsi bi acaip en iii dürüst internet hizmetini kim veriyor lütfen acil yardımmm
Yukarı Dön
Moderatör
Moderatör

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 18-Aralık-11 Saat 00:21
Orjinalini yazan: ayh4n

Orjinalini yazan: munib

ttnet süper0nline ...hepsi bi acaip en iii dürüst internet hizmetini kim veriyor lütfen acil yardımmm
Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklekteyiz.

İşlemlerinizi Müşteri hizmetlerini arayarak veya bayi olarak adlettiğimiz TTNET noktalarından çözüme ulaştırmanız mümkündür
iyi forumlar
Yukarı Dön
herbalife Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı herbalife Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 26-Ocak-12 Saat 12:41
6 gb. kotalı adsl kullanıyorum. Ocak 2012 faturam yeni geldi. Ocak faturamdan sonraki kota kullanım miktarım 30 gb. gözüküyor. İnterneti çok kullanmamama rağmen nasıl nasıl bu kadar yükseldi anlamadım. Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi?
Yukarı Dön
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 27-Ocak-12 Saat 01:04
Orjinalini yazan: herbalife

6 gb. kotalı adsl kullanıyorum. Ocak 2012 faturam yeni geldi. Ocak faturamdan sonraki kota kullanım miktarım 30 gb. gözüküyor. İnterneti çok kullanmamama rağmen nasıl nasıl bu kadar yükseldi anlamadım. Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi?
Öncelikle merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.katılımcılığınızı tüm konulerda beklemekteyiz.
Güncellemedeki fauranız için onlineye girerek exstre almanızı öneriyorum.detaylı bilgi içinse müşteri hizmetleridir
Yukarı Dön
onur1993 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı onur1993 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 12-Şubat-12 Saat 22:19
4 gb kotalı aylık 29 tl internet paketim. ocak 22'sinde kullanmaya başladım onun dışında ocak'ta hiç kullanmadım. ve kotayı 5 gb aşmışım. bu ay da şu an için kotayı 4 gb aştım. şimdi sorum şu :

faturalar ayın kaçında kesiliyor? faturanın en fazla 79 tl geldiğini biliyorum ama eğer ocak'taki kota aşımı şubat'a yansırsa durum ne olur,79 tl'den fazla gelebilir mi? yardımcı olursanız çok sevinirim,çok önemli çünkü.
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama