ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <123>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
goal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı goal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 07-Nisan-08 Saat 09:23
2008 Şubat 1.043.422.360
 (995,085 MB)
7.400.005.191
 (6,892 GB)
2008 Mart 855.754.169
 (816,111 MB)
5.556.285.894
 (5,175 GB)
2008 Nisan 166.235.093
 (158,534 MB)
1.592.740.679
 (1,483 GB)

işin komik yanı ben nasıl kotayı aştığımıda bilmiyorum. büyük dosyalar indirmem şubat faturam 58 ytl geldi.mart için tahminleriniz nedir ve nedenleri konusunda yorumlarınızı beklerim
Yukarı Dön
cagatay_k Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 13
  Alıntı cagatay_k Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 18-Nisan-08 Saat 15:01
Arkadaşlar merhaba, ben 4 gb sınırlı kullanıyorum. kotam 6,400 gb oldu.. ben bunu sınırsız yapmak istiyorum. şimdiki bu 4 gb ı geçen kotayı sınırıs zolarak değişdirmek istiyorum..

faturama bu geçen kota sınırsız olsa bile ek olarak mı çıkar. yani 2,300 luk fark 25 ytl olarak ek ücret olarak mı çıkar yoksa sınırsız olan 50 ytl yi mi öderiz..

cevabınızı bekliyorum... teşekkürler...
Kahramanlık genetiktir
Yukarı Dön
jeolg Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı jeolg Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 22-Nisan-08 Saat 15:35
arkadaşlar benimde çok önemli bi sorum var. ben martın 4 ünde wireles modem + 2ay 18.99 olan tarifeye(1024   4gb.) abone oldum şu an elime fatura yeni geldi.fatura bilgileri,   fatura tarihi:01.04.2008 
dönem:nisan-2008
kullanım ücretleri,
aylık ücret:21.80
kıstl aylık ücret:20.35
kullanım ücreti mart -2008
bağlantı ücreti:2.26
indirim tutarı:7.53
kdv (%18): 11
öiv(%15):9.17
damga vergisi: 0.38
ödenecek toplam tutar:81.50 ytl
Kullanım bilgileri,
kotayı aşan kullanım miktarı 4080mb

arkadaşlar şimdi bana gelmesi gereken tutar 18.99 ytl ama bana gelen faturayı görüyorsunuz.sizce bir hata olabilirmi.diyelim ki hata yok 1024 4 gb. kullanıcılarına en fazla 61 ytl fatura gelecegi yazıyor telekomun sayfasında. sizce mahkemeye versem mi ne dersiniz.
Yukarı Dön
abdullah19 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı abdullah19 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 22-Nisan-08 Saat 23:14
ben adsl aldım internete aralıkta bağlım gırev nedeniyle aralıkta kampanya vardı kurulum üçreti alınmayacaktı ama benden alıyorsunuz ben şimdi bunu ödeyimmi haksızlık var yetkililere baş vuracam 87.00ytl.fatura gelmiş hem kampanya yap hemde fatura gelsin olmaz mahkemeye verecem haksızlığa karşıyım.?
a.k
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 332
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 23-Nisan-08 Saat 13:29
Orjinalini yazan: Dawey

Bnmde Nedenını Bılmedıgım Birseyden Dolayı Kota Mıktarım 5 Gb Gıbı Artıor 9 GB Gelıor.. Bunun Onune Nası Gecebılrıım?

Yukarı Dön
omertire Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı omertire Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 08-Mayıs-08 Saat 13:51
MERHABALAR.BEN 15 NİSANDA ABONELİĞİM BAŞLADI NİSAN TOPLAM KOTAM  3.4 GB DDI.MAYIS AYIYLA BİRLİKTE YENİ BİR HEESAP BAŞLIYOR YOKSA 15 GÜNLÜĞÜN ÜSTÜNEMİ EKLENİYOR KOTA.TEŞEKKÜRLER...
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-08 Saat 17:07
her ayın 1. günü gece 00:00 itibariyle tüm ADSL kullanıcılarının kotaları sıfırlanır
Yukarı Dön
omertire Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı omertire Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-08 Saat 19:55
teşekkürler sağolun...
Yukarı Dön
ozgurrap Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı ozgurrap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-08 Saat 19:06

s.a. Bir konuda bilgi alıcaktım.Ağustos ayının 10-15 gibi   1024MB 4 gb kotalı tarifeden 1024MB sınırsız tarifeye geçtim.Telefonda konuştuğum kişi bana bu ay 29ytl gelecek ay ise kendisi işlemi gerçekleştirinceye kadar kotayı aşmışsam 29+kota aşımı ve sanırım tarife değişimi diye bir ücretten bahsetti yani eylülde 45-60YTL arası birşey ödersin.Ekimde ise sabit 49YTL ödemeye başlarsın dedi.Bende bir kuşku oluştu acaba herhangi bir yanlış anlama oldumu diye.Şimdi kota çok fazla aştım 15 GB civarı.Eğer bu fazla aşım faturaya eklenirse yandık gitti.Bu ayın faturası gelmedi yalnız netten baktım fatura 31,50ytl yazıyor.Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok iyi olur.  

Yukarı Dön
pmngief Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı pmngief Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 09-Kasım-08 Saat 18:55

biri adsl kullanucısıyım bağlattıralı 20 gün oldu ama internetten faturama bakamıyorum kotadada açılıyor ama 0 gözüküyor sorun nedir. görüş ve ömerilerinizi bekliyorum

Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderim Zamanı: 09-Kasım-08 Saat 22:47
biri kullanıyorsanız koç.net ile görüşeceksiniz..
Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 1184
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 10-Kasım-08 Saat 00:42

Biri adsl fatura sorgulama işlemleriniz www.jetfatura.com adresinden yapabilirsiniz.

ADSL Başvuru
Yukarı Dön
rojteam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı rojteam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 17-Kasım-08 Saat 21:36
Orjinalini yazan: cagatay_k

Arkadaşlar merhaba, ben 4 gb sınırlı kullanıyorum. kotam 6,400 gb oldu.. ben bunu sınırsız yapmak istiyorum. şimdiki bu 4 gb ı geçen kotayı sınırıs zolarak değişdirmek istiyorum..

faturama bu geçen kota sınırsız olsa bile ek olarak mı çıkar. yani 2,300 luk fark 25 ytl olarak ek ücret olarak mı çıkar yoksa sınırsız olan 50 ytl yi mi öderiz..

cevabınızı bekliyorum... teşekkürler...

daha once kullandıgın lımıtlı kotan ek olarak karsına cıkar
benımde basıma geldı
Yukarı Dön
kaderim28 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı kaderim28 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 27-Ocak-09 Saat 11:26
Bende interneti adığım zaman modemin yanında verilen cd yüklü.. O cidede kota bilgilerini de veren bi program var.. İnterneti bağlatalı 2 ay oldu ve 2 ayda kullandığım toplam dowland miktarı 6.1 gb civarı ama şimdi netten baktım kota bilgilerime 2 ayda toplam 8.1 harcadığım görünüyo.. Bunun nedeni ne.. Neden bendeki türktelekomun verdiği programda yanlış yazıyo yada neden harcamadığım miktarın parasını veriyorum...
Yukarı Dön
ayhanbrs Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı ayhanbrs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 05-Şubat-09 Saat 01:35
herkese slm öncelikle sitede yeni üye oldum aydınlatıcı bılgılerınızden dolayı emegı gecen herese teşekkurler ;)
simdi bi iki sorum olacak yarın  sınırsıs yaptıracam netımı kotam 1,5 gb doldu sımdı  ay sonunda ne kdr  para ödeyecegım
2,sorum ıstedıgım herseyı ındırebılecekmıyımmmmmmmmmm teşekkurler :)
Yukarı Dön
munib Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı munib Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 10-Şubat-09 Saat 18:33
herkese selam bende çok dertliyim bu adsl den nedeni şu 2007 mayıs 28 tarihinde abone olmuştum.abone olduğum telekomcu dediki mayıs zaten bitmiş fatura gelmez dedi.birde ne görem haziranın 15 beşinde bir baktımki yanılmıyorsam 31 ytl gelmişti.hemen koştum abone olduğum yere gittim.baktı oda şaşıttı hemen git postaneye dedi bana gittim hani haklıyımya güya vardım postaneye bana şunu dediler biz adsl faturasını kullanmadan peşin alıyoruz dediler bu bir saçmalık deyılmi arkadaşlar.dedimki bende siz peşin alıyorsunuz hadi ben ölürsem kullanmadığım adsl ücretini nasıl peşin alırsınız dedim.ozaman bende  kotalı kullanıyordum 70 ytl den az fatura gelmiyordu.hemen sınırsıza geçtim geçtim ve yine bir ay daha yüksek fatura ödedim şimdi ise 49 ödüyorum.mayısta sözleşmem bitecek.bittiğinde asdl bırakacağım.başka hizmetlere bakacağım.şu anda size yazarken bile zorlanarak yazıyom sebebi adsl çok zayıf gidiyor geliyor.sadece gece 02 ve gündüz14 saatleri arasında biraz canlı diğer saatler indirme dosya hızı 07 kb/s siz olsanız ne yaparsınız?bir zamanlar bir sat içinde 4 sefer gidiyordu bu sorunu çok zor açtım şimdi ise çok zayıf net birde şu kampanya olayı varya küllü yalan hiç inanmayın tv reklamda açıklamam yapılmadan adsl düştü diye reklam oluyor benim gibi saflarda inanıyoruz.

böyle güzel forumu açtınız için ayrıca teşekurler inş faydalı olursunuz
Yukarı Dön
tuffrap Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı tuffrap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 12-Şubat-09 Saat 17:46
merhaba benim internet faturası herzaman kota aştığı için çok geliyodu bende interneti fatura gelince sınırsız yaptım peki bu yeni fatura sınırsız pakete göremi gelicek yoksa eski sınırlıya göremi ?
Yukarı Dön
James Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı James Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 17-Haziran-09 Saat 12:41

SELAM ARKADAŞLAR ;

BEN 1 MBPS LİMİTLİ 4 GB PLUS KAMPANYA 3 AY İNDİRİMLİ  ABONESİYİM .. BENİM SORUNUM ŞU ;
20 MAYIS 2009 DA ABONE OLDUM,
BANA GELEN 29 HAZİRAN  SON ÖDEMELİ İLK FATURADA ÖDENECEK TUTAR 45.50 ..  İNDİRİMİ EKLERSEK 78.95 OLUYOR FATURAYA GÖRE ..

FATURADA GELEN DİĞER BİLGİLER ;

Aylık Erisim Ücreti 23.58

Önceki Aya Ait Kullanım Ücreti 9.43

Kota Asım Ücreti MAYIS-2009 8.82

Baglantı Ücreti 27.12

Indirim Tutarı(-) 7.33

KOTA BİLGİLERİM ;

Son Gelen Kayıt Zamanı 16-06-2009 22:05:50
Bağlantı Yapılan IP Adresi 88.230.71.16
Aylık Transfer Bilgileri
Yıl Ay Toplam Upload Toplam Download
2009 Nisan 0
 (0 Byte)
0
 (0 Byte)
2009 Mayıs 258.741.209
 (246,755 MB)
2.694.530.938
 (2,509 GB)
2009 Haziran 724.353.988
 (690,798 MB)
4.028.118.598
 (3,751 GB)

şeklindedir.Faturada sadece mayıs ayı ayrıntısı var.Bu sadece mayısı ödüyorum anamına mı gelir.Bide kampanyasız yine 1mpbs 4 GB abone olsaydım 79 dan az ödemezmiydim ?

Sizce bu fatura normal gelmesi gereken faturamı ? Yardımlarınız için teşekkürler..
Yukarı Dön
astura Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı astura Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 17-Haziran-09 Saat 14:53

limitli tarifeden limitsiz tarifeye geçiş yaptım fakat hala kota sorgulamada kota işlemeye devam ediyor 05.06.2009 tarihinde geçtim bu ay içinde faturamın nekadar geliceğini bilmiyorum limit aşımı görünüyor.7.457 Gb. bu ay hala limitli tarifedemiyim yoksa limitsiz tarifedemiyim...

Yukarı Dön
jaks93 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
  Alıntı jaks93 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET Adsl Faturası İlgili Soru Ve Sorunlarınız
    Gönderim Zamanı: 28-Haziran-09 Saat 00:58
boşverin cevap vermiyorlar
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama