ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Network ve Güvenlik
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

Network Sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
asus_21 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı asus_21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Network Sorunu
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-08 Saat 22:25
Arkadaslar iyi günler iyi calışmalar hiç bi yerden yardım alamadım bir arkadasımın tavsiyesiyle bu siteye girdim umarım siz yardımcı olabilirsiniz.
Sorununum şu: Ben internet cafede calışıyorum buranın bilgisayarlarına bakıyorum bizim internet bağlantısı 2048 yanlız sık sık kesilme oluyo internette bunu en iyi Yahoo! a ping attığım zaman anlıyabiliyorum sık sık istek zaman aşımına uğradı hatası veriyor bu nedenle knight online oyunu sık sık donuyor oynarken bildiğiniz üzere knight online oyunu internetten online oynanan bir oyun kimse bu sorunla daha önce karşılaştımı modemi değiştirdim olmadı switcleri değiştirdim olmadı tek bilgisayara taktığım zmaan modemi sorun yok ping gayet normal fakat ağa bağladığım zaman böyle oluyor altta sorunu resimli olarak gösterimi var Şimdiden yardımlarınız için tşk ederim iyi çalışmalar.
size resmi gösterecemde burdan  nasıl göstere bilirim birlmiyorum lütfen bana yardımcı olun
Yukarı Dön
hackman Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 12
  Alıntı hackman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Network Sorunu
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-08 Saat 22:34
modemin ayarları normalse ( pppoe llc vpı 8 vcı 35 )büyük bi ihtimal problem netwrokte ki pclerden kaynaklanıyo bi virüs buluşmış olabilir. pc leri tek tek networke dahil ederek bi bak sorunlu olan devreye girdiği zaman zaten net kesilecektir... 
Yukarı Dön
asus_21 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı asus_21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Network Sorunu
    Gönderim Zamanı: 08-Ocak-08 Saat 18:46

onuda denedim ama hiç bir sonuca varamadım  hem swiç hem modem hemde tek tek pc degiştirdim ama  sorun aynen devam ediyor lütfen yardım edin ne yapmam gerek lütfen

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama