ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

hg658 v2 internet kopması kafayı yedim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
felaqetcocuq Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı felaqetcocuq Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hg658 v2 internet kopması kafayı yedim
    Gönderim Zamanı: 08-Kasım-16 Saat 23:45
Merhaba arkadaslar benim sorum ttnette basladı ayın 12 veya 13 ünde netimde kopmalar yasandı 4 dakikada bir netim gitti geldi.. sorunu ttnete bildirdim.. arıza kaydı açtılar.. modem içine girdiler güncelleme yaptılar hız düşürdüler hızı çıkardılar sonuç yoktu bu böyle 15 20 gün gitti.. illallah dedim ttnete sonrasında süperonlineye geçtim dedim süperonlinede böyle bi sorun olmaz diyerekten.. aynı sorunu süperonlinede de vermeye basladı.. tekrar müşteri hizmetlerini aradım durum böyle dedim ttnetten size geçtim geçmemin sebebi internet kopmamdı ama sorun halen sizdede devam ediyor.. onlarda modeme girdi ttnetin yaptıklarının aynnısını yaptılar.. gene arıza kaydı oluştu.. türk telekom süperonline evin içine karısmadığı için dışarıya baktılar port kablolar apartman filan sorun gözükmediklerini söylediler o zaman dedim sorun evde bir elektirik teknisyeni çağırdım geldi sonra int hat değerlerini ölçtü kabloları kontrol etti bi sıkıntı yok adam sinyal alabiliyorum dedi.. sonrasında tekrar müşteri hizmetlerine döndüm durumu anlattım modem sorunlu olduğunu söylediler modem sipariş verildi modemimizide aldık ama gene sorun aynıydı.. tekrar aradığımda sorunun halen aynı olduğunu söyledim.. birincil müşterilerimizin arasında arıza kaydım var sözde çözüm bulmaya calısıyolar 1 aydır netim 4 dakikada bir kesiliyor sanki zaman ayarlı bunun yanı sıra tekrar aradığımda günlük kopma sayımı öğrenmek istedim günde 600-300-200 gibi yüksek rakamlarda kopma görüntülediğini söyledir bunun için derhal çözüm sağlıcaz diyolar oyalıyolarmı napıyolar bilmiyorum ümidimi kesmiş durumdayım... Türk telekoma gidip birebie görüşmek istedim sonuçta alt yapı türk telekom ama adamalr bana üçüncü sınıf muamelesi yaptı siz başka firmadasınız biz ilgilenmiuoruz bizim müşterimiz diğilsiniz nasıl oluyor alt yapı sizin diğilmi ? dedim.. adamın cevabı onların bize talep iletmesi lazım dedi neyse süperonlinede talep ilettiklerini söylüyor kime inancam bilmiyorum halen bekliyorum ama netimin çok güzel olduğunu sağlıklı olduğunu söylüyolar hız değerleri sabitlenemiyor dediğim gibi 4 dk da bir kopuyor sizce bunu kendim çöze bilirmiyim yada o kan emicilerimi beklemeliyim kafayı yemiş durumdayım ...

Arayüz Görüntüleri..

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama