ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

modem kurulum ücreti

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sema kaya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı sema kaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: modem kurulum ücreti
    Gönderim Zamanı: 12-Şubat-16 Saat 00:01
faturaya 60 TL modem kurulum ücreti yansıdı. Başvuru Yaptığım bayi konuyla ilgili bilgilendirme yapmadı. Benim haberim olmadan abonelik sözleşmesine modem kurulum ücretini kabul ediyor işaretlenmiş, sözleşmenin bir nüshası bana verilmedi. Modem kurulum ücreti alınacağını söylemedi. Zaten modemin üzerinde de bu modeminizle internete anında bağlanırsınız, kurulum yapmanıza gerek yok, modeminiz tak çalıştır özelliklidir yazıyor daha ne modem kurulum ücreti alınıyo. 18/12/15 Merve Hanım,24/12/15 Özlem Hanım,25/12/15 Merve Hnm,25/12/15 Elif Hanım,20/01/16 Fatih bey,26/01/16 şule Hanım,29/01/16 cihan bey,11/02/16 nur ve sevda Hanım, vs. Müşteri temsilcileri defalarca şikayetimi dile getirdim. Hiçbir sonuç yok, bu nasıl bir Vodafone Ailesi. Nasıl bi sirket yönetiyolar, eve modemi getiriyolar kabloları bağlıyo adi modem kurulumu yapıldı oluyor. Bedavadan insanlara bir hizmet vermeden para kazanılıyo helal para mı bu.modem kurulum ücreti hk.
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,062 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama