ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > TTNET Adsl > TTNet Adsl Görüşleriniz
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

TTNET'e 6 ödül birden

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
baris Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 105
  Alıntı baris Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET'e 6 ödül birden
    Gönderim Zamanı: 02-Ağustos-11 Saat 11:16
TTNET, dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olan International Business Awards’da farklı kategorilerde 6 ödülün sahibi oldu

---------------

Türkiye’ye verilen 11 ödülün 6’sını alan TTNET, Tivibu, TTNET Müzik, TTNET Destek hizmetleriyle 4 ayrı ödül kazanırken, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun En Hızlı Büyüyen Firması Kategorilerinde 2 ödül birden aldı. Stevie Ödülleri olarak da bilinen organizasyona her yıl dünyanın en başarılı firmaları başvuruyor.

Stevie Ödülleri olarak da bilinen International Business Awards’a bu yıl 50 farklı ülkeden yaklaşık 3 bin kurumsal ve bireysel başvuru yapıldı. Bu yıl 8’incisi düzenlenen ve 11 ana kategoride ödüllerin dağıtıldığı organizasyon, başarılı firmaların örnek uygulamalarını ödüllendiriyor ve firmaların iletişimine önemli bir katkı sağlıyor.
International Business Awards’da Türkiye’ye toplam 11 ödül verilirken bu ödüllerin 6’sı TTNET’in oldu. 6 kategoride ödüle layık görülen TTNET, web, TV ve mobil cihazlar aracılığıyla yayın yapan Tivibu platformu İletişim Kampanyası ve Pazarlama Kampanyası kategorilerinde 2 Onur Ödülü birden aldı. TTNET’in müzik platformu TTNET Müzik ise Telekomünikasyon Sektöründe Yılın En İyi Yeni Ürünü kategorisinde Onur Ödülü’nün sahibi oldu. TTNET’in müşterilerin her türlü ihtiyacına yanıt vermek ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla verdiği TTNET Destek hizmeti Sosyal Medya Odaklı İletişim / Halkla İlişkiler Kampanyası Kategorisi’nde Onur Ödülü’ne layık bulundu. TTNET ayrıca Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun En Hızlı Büyüyen Firması kategorilerinde iki Onur Ödülü birden alarak başarısını taçlandırdı.
Ödüllerin sahibini bulacağı ve TTNET’in de katılacağı ödül töreni 11 Ekim 2011 tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dhabi’de yapılacak.
Yukarı Dön
metin_4 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı metin_4 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TTNET'e 6 ödül birden
    Gönderim Zamanı: 06-Ocak-15 Saat 12:36
selamün aleyküm sitenize dünerinde üye oldum ama aktifleşmedi kod göndemediniz neden sorucakdım ve sinan_25 ve taha_4 üye adı olarak dünerin sitenize üye oldum   [email protected] ve msn adresimdir lütfen aktifleşme kodu gönderin ve üye adımı şifremi gönderin   lütfen haca nasip olusunuz amin ve   bu gün gine yeni siteniz üye oldum metin_4 diye   ve aktifleşme kodu gönderin lütfen artık ve    msn adresim budur [email protected] ve buna aktifleşme kodu gönderin bekliyorum haca nasip olusunuz amin üye adımı ve şifremide gönderin msn adresime lütfen tşküler
3
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digitürk | Maliye Borç Sorgulama