ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > TTNET Adsl > TTNet Adsl Görüşleriniz
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ADSL

ADSL Teknik Servis

ADSL zammı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
haldun21 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı haldun21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL zammı
    Gönderim Zamanı: 31-Aralık-10 Saat 12:20
bu ne iştir 8 mb limitsiz internet bağlanntım var aylık 99 tl az önce cep telefonuma mesaj geldi 109 tl olmuş hızda bir artış varmı yok bize herhangibir getirisi varmı oda yok 3-4 senedir adsl kullanıcısıyım ödemelerimi hiç aksatmadım bugüne kadar bizden topladıkları paralarla neler yaptılar ortada gelen telefon faturası zaten bir alem 19 tl lik görüşmeye vergiler felan 40 tl ödüyoruz yazıktır günahtır vatandaşa ilk etapta tepki olsun diye hız bağlantımı düşürecem telefonumda iptal ettirecem baktım gene olmuyor gsm operatörlerinin sunduğu bir internet paketi alacam kaç para olursa olsun kimse bizi kaz gibi görmesin...
Yukarı Dön
Feridun Bey Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı Feridun Bey Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ADSL zammı
    Gönderim Zamanı: 02-Ocak-11 Saat 12:49
Aynen kardeşim ya bu ne iştir allahaşkına adamar piyasadaki en pahalı interneti sunuyor bir de üstüne üstlük hiç bir neden yokken zam yapıyorlar , ben de bağlanttımı iptal ettirmeyi en azından farklı bir internet  paketi denemeyi düşünüyorum
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,359 Saniyede Yüklendi.

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama