ADSL Teknik Servis Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > VDSL
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

ADSL

ADSL Teknik Servis

zxdsl 931 wii modemde port açma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
rhikmet Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı rhikmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: zxdsl 931 wii modemde port açma
    Gönderim Zamanı: 21-Ağustos-09 Saat 15:48
zxdsl 931 wii modemde linksys wvc 200 ip kamera için port açıp ilgili local ip ye yönlendirme yapmak istiyorum.ilgili nat servisinde gereken ayarları yaptığım halde başaralı olamadım.ayrıca 32Mbps bağlantı hızım olduğu halde 1500kbps dl 750 ul hızlarında dolaşmaktayım.ul hızı hizmet hızına uygun olduğu halde dl hızı niçin bu kadar az olabilir.modem setup larında 32222 dl 1022ul conection bilgilerini görebiliyorum.yardımcı olursanız sevinirim.saygılar
rhk
Yukarı Dön
levolev Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı levolev Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: zxdsl 931 wii modemde port açma
    Gönderim Zamanı: 19-Eylül-09 Saat 09:25

ayni problem ben de de var. Aldigim gunden beri ugrasiyorum. VDSL'e gectigime gercekten pisman oldum. Hizi icin degil, hiz gercekten tatminkar ama verdikleri Cin mali uyduruk  ZTE modem yuzunden. Hadi parasini bir kenera birak, lanet olsun diyip baska bir modem alma sansi da yok. Hicbir ciddi ureticinin VDSL modemi yok. Gunlerce ZTE nin Turkiye yetkilis ile bu problemi cozmek icin ugrastik. Bilgili ve ilgili bir arkadas ama vardigimiz sonuc malesef bu modemde port yonlendirmesi yapilamiyor. Ben de IP kamera kullaniyorum. Kesinlikle olmuyor. Bagli wireless calisan baska cihazlarimda var di. Butun sistemim altust oldu.

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Adsl Kota | Firma Ekle | Digiturk | Maliye Borç Sorgulama