VODAFONE FATURA BORÇ SORGULAMA

 

VODAFONE Fatura Borcunuzu öğrenmek için Tıklayınız

Fatura sorgulaması  ve ödeme ile ilgili bilgiler için Tıklayınız

 

Neden My Vodafone?

My Vodafone'u kullanarak, Vodafone aboneliğinizi yönetmeye başlayın, hayatınız kolaylaşsın.

MY Vodafone

My Vodafone'a bir kez ücretsiz üye olduktan sonra, abonelik işlemlerinizi, kontör veya fatura işlemlerinizi, telefon ve servis ayarlarınızı kendiniz yapabilirsiniz. My Vodafone hayatınızı kolaylaştırır.

Her yerden, her zaman erişebilirsiniz.

İnternet erişimi olan her yerden 7/24 erişebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu her an My Vodafone sizin hizmetinizde.

Abonelik işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz.

Pin-Puk numaranızı öğrenme, telefon ayarları, My Vodafone şifrenizi belirleme ve değiştirme ve hattınızı kısıtlama gibi abonelik işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz.

Mevcut tarifenizi de My Vodafone'dan kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Kontör veya fatura işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ön ödemeli Vodafone hat abonesiyseniz kontör yükleme, kontör transfer ve mevcut bakiye görüntüleme gibi ihtiyaçlarınızı My Vodafone'dan kolayca karşılayabilirsiniz.

Faturalı Vodafone hat abonesiyseniz faturanızı My Vodafone'dan kolayca ödeyebileceğiniz gibi Yasal E-Fatura servisine kayıt olarak, faturanızı düzenli olarak sanal ortamdan alabileceksiniz ve fatura detaylarınızı inceleyebileceksiniz

Her gün ücretsiz 10 web SMS gönderin

Tüm Vodafone'lulara My Vodafone'dan her gün 10 adet ücretsiz web SMS gönderebilirsiniz. Sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşmanın keyfini çıkarın.

Servis tercihlerinizi ve cep telefonu ayarlarınızı kendi kendinize yapabilirsiniz.

Numara gizleme, numarayı gizli numaraya kapama, telesekreter ve yurt dışı arama gibi Vodafone servislerini dilediğiniz gibi cep telefonunuzda kullanıma açtırabilirsiniz veya kapatabilirsiniz.

Kullanmaya başlamak için cep telefonunuza ayar kurmayı gerektiren Vodafone MMS, Vodafone GPRS, Vodafone Live ve Vodafone Messenger gibi servisler için önce cep telefonu markanızı ve modelinizi seçin, sonra ayarlarını almayı istediğiniz servisi belirleyin. Kısa bir süre içinde, ayarlarınız cep telefonunuza gönderilecektir.

Bilinmeyen Numaralar, Web SMS gibi hizmetlerden rahatça faydalanabilirsiniz.

Telefon numarasını aradığınız kişinin numarasını veya sizi arayan telefon numarasının kime ait olduğunu, eğer bilinmeyen numaralar servisine kayıtlılarsa, My Vodafone üzerinden bulabilirsiniz.

Bununla beraber, My Vodafone'dan 160 karaktere kadar SMS gönderebileceğiniz gibi 160 karakterden uzun SMS gönderebileceğiniz Uzun SMS veya birden fazla kişiye aynı anda SMS gönderebileceğiniz grup SMS servislerinden de burada faydalanabilirsiniz.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Vodafone Fatura Sorgulama, Vodafone Borç Sorgulama, Vodafone Fatura ödeme, Vodafone Tarife Değişikliği, Vodafone Müşteri Hizmetleri, Vodafone Tarife BilgisiKategori: Fatura Sorgulama