TTNET DAIL-UP - SIK SORULAN SORULAR

TTNET DIAL-UP Paketleri Nelerdir?

TTNET DIAL-UP İnternet erişim hizmeti 4 farklı paket seçeneği sunmaktadır. TTNET DIAL-UP paketleri 1, 3, 6 ve 12 aylık seçenekleri kapsamaktadır.


TTNET DIAL-UP Paketleri Hangi Hizmetleri Kapsar?


TTNET DIAL-UP paketlerinden herhangi birisini satın aldığınızda; 200 0 145 numarasından 56 Kbps hızında İnternete kolayca erişebilir, Size tahsis edilen 1 GB kotaya sahip e-posta adresi ile e-posta alıp gönderebilir, Size ait 5 MB kotaya sahip web sayfası oluşturup yönetebilir, 7 gün 24 saat Müşteri Hizmetleri desteği alabilir, Türkiye'nin her yerinden İnternete bağlanabilir, Hızlı TTNET DIAL-UP desteği ile İnterneti 5 kata kadar daha hızlı kullanabilirsiniz.


TTNET DIAL-UP Paketleri Nerelerden Satın Alınabilir?

Arzu ettiğiniz paketi;

İnternet aracılığıyla online olarak www.TTNET.com.tr adresinden, dial up online satış sayfasını kullanarak, Tüm Türkiye çapındaki Türk Telekom Ofislerinden veya Türk Telekom bayilerinden alabileceğiniz CD paketleri ile, En yakın Türk Telekom Ofisine müracaat ederek başvuru formu doldurmak suretiyle satın alabilirsiniz. Aboneliğinizin süresi dolduğu takdirde, yine İnternet üzerinden, Türk Telekom Ofislerinden başvuru ile veya CD paketleri ile aboneliğinizi uzatabilirsiniz.


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: