Biri Adsl Fatura ve Borç Sorgulama - Vodafone Süpernet

Vodafone Süpernet Biri Adsl Kota

 

Vodafone Süpernet Biri Adsl Fatura ve Borç bilgilerinizi aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Sisteme kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıp fatura ve borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Vodafone NET Biri Adsl Fatura Takibi
Sorularınız ve destek almak için Forum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Vodafone Süpernet Faturalandırma ile ilgili bilgiler:

Vodafone NET internet & telefon hizmetini kullanırken Türk Telekom’dan fatura gelmeye devam edecek mi?

Aldığınız internet hizmetleri ve BiRi Telefon hizmeti kullanımı karşılığı faturanız Koç.net tarafından gönderilecektir. Ancak Türk Telekom’dan kullanmış olduğunuz sabit hat ücretine ilişkin faturanız gelmeye devam edecektir.

BiRi internet hizmetine ilk abonelikte, Koç.net’ten gelecek ilk faturamın tarihi, içeriği ve detayı nedir?

"İlk" BiRi internet faturanız, 2 ayrı faturadan oluşmaktadır. Bu faturalardan birincisi aboneliğinizin başlangıç tarihinden o ayın sonuna kadar olan kullanım bedeliniz ile ilk abonelikte alınacak ücretleri içerecek; diğer fatura ise bir sonraki ayın kullanım bedelini içerecektir.
İlk hizmet faturanız aktivasyon tarihinden ay sonuna kadarki dönemi ve takip eden ayın hizmet tutarını kapsayacaktır. Bir kereye mahsus olmak üzere aktivasyon ücreti (26,81TL) ve eğer modem kurulumu talep ettiyseniz (20TL) faturanıza eklenecektir.tıklayınız.


Kampanyalarda belirtilen indirimli dönemler hangi ayları kapsar ve faturama nasıl yansıtılır?

Abonelere sunulan indirimli kullanım hakkı, abonenin aktivasyon tarihi (kurulum istemeyen aboneler için modemin teslim tarihi, kurulum isteyen aboneler için ise kurulumun yapıldığı tarih) itibariyle geçerli olacaktır. Kredi kartı ve diğer ödeme şekillerinin tercih edilmesine göre ilgili kampanya dahilinde farklı indirim süreleri sunulmaktadır. Güncel bilgi için http://www.biri.com.tr/biri-kampanyalar.aspx sayfalarını ziyaret ediniz. Ayrıca tüm abonelerin, abonelik başlangıç tarihlerinden bağımsız olarak indirimden yararlanacağı aylar, yine aktivasyon tarihi itibariyle gün bazında hesaplanarak faturalarına yanısıtılmakta ve abonelerin kampanyanın avantajlarından gün ve ay bazında eksiksiz olarak yararlanması sağlanmaktadır.

BiRi faturalarımın gönderimi nasıl yapılmaktadır?

BiRi faturanız her ay düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. Şayet ilk abonelikte BiRi faturanızın, her ay düzenli olarak e-posta adresinize gönderilmesini talep ettiyseniz, faturalarınız aynı zamanda belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize de gönderilecektir. Ayrıca BiRi fatura ve kullanım bilgilerinizi, aktivasyon işlemlerinizin Koç.net tarafından tamamlanmasını takiben e-posta ile size gönderilecek olan özel kullanıcı adı ve şifrenizle www.jetfatura.com adresine girerek istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

BiRi internet hizmetini kullanarak internete bağlandığımda, telefon faturama herhangi bir ücret yansır mı?

BiRi ile internete bağlandığınızda mevcut telefon faturanıza internet (ADSL) kullanımından kaynaklanan herhangi bir ücret yansımayacaktır. BiRi internet hizmetinin kullanım bedeli ile varsa BiRi konuş-öde telefon hizmeti kullanımlarınızdan doğan bedel, size Koç.net tarafından her ay düzenli olarak ayrıca faturalanacaktır.

BiRi Konuş-Öde telefon görüşmelerim nasıl ücretlendirilir ve faturama nasıl yansıtılır?

BiRi telefon hizmeti kapsamında yaptığınız telefon görüşmelerinin ücretleri www.biri.com.tr adresinde belirtilen güncel BiRi Telefon tarifeleri üzerinden abonenin faturasına ayrıca yansıtılacaktır.

BiRi faturamda yer alan KDV, ÖİV ve Damga Vergisi nedir?

Mevcut BiRi internet paketinizin tarife ücretine dahil olan %5 ÖİV ve %18 KDV vergisi ile BiRi telefon hizmeti kullanımızdan kaynaklanan %15 ÖİV ve %18 KDV vergisi her ay faturanız üzerinden kesilerek sizin adınıza devlete ödenmektedir. Sözleşmeden doğan damga vergisi ilk hizmet faturanızda bir kereye mahsus olmak üzere tarafınıza yansıtılacaktır.


Kota aşımında faturalandırılacak en yüksek ücret nedir?

Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin %25 fazlasını aşamaz.

BiRi faturalarımı nasıl ödeyebilirim?

Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen abonelerimiz için BiRi faturalarınızın ödemesi, ilk abonelikte belirttiğiniz ya da 0216 5561010 numaralı Faturahat’ını arayarak sisteme tanıtacağınız kredi kartınızdan her ay düzenli olarak otomatik olarak çekilecektir. Kredi kartı dışında, faturanızın arka yüzünde ve belirtilen noktalardan ya da aktivasyon işlemlerinizin tamamlanmasını takiben e-posta ile size gönderilecek olan özel kullanıcı adı ve şifrenizle www.jetfatura.com adresine giriş yaparak faturanızı ödeyebilirsiniz.

Vodafone NET Biri Adsl KampanyalarıYorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: