Adsl Kota Limit Aşımı ve Adsl Fatura Hesaplama

Artık çok kolay bir şekilde tahmini kota aşımlarınızı ve gelecek fatura tutarlarınızı hesaplayabileceksiniz. Aylık kullanım miktarı bilgilerinizi girerek bu hesaplamaları kolaylıkla yapabilirsiniz.


ADSL Kota Ücreti Hesaplama


Adsl kotanızı öğrenmek için buraya tıklayınız. Kota sayfasındaki aşağıdaki resimde belirtilen yerdeki değeri hesaplama tablosuna giriniz. Kota sayfasındaki değer "MB" olarak gösterilmiş ise Hesaplama tablosunda "MB", "GB" olarak gösterilmiş ise "GB" değerini seçiniz.
Adsl Fatura ve Kota hesaplama, Limit aşımıAdsl Kota aşım ücreti, Adsl Fatura hesaplama, Adsl kota hesaplama işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.
Tarifeniz
Kullandığınız Miktar
 Ör: 6,12 şeklinde giriniz.
   


Adsl Kota Hesaplama sayfasını Sık Kullanılanlara Ekleyin


Sponsor Reklam:
Digitürk İnternet 

Adsl Kota ve Fatura problemleriniz için Adsl Forum bölümümüzden yardım alabilirsiniz. Foruma ulaşmak için tıklayınız.- Yukarıda verilen Adsl kota aşımı ücreti hesaplaması ve Adsl Fatura hesaplama işlemlerindeki değerler tahmini olup, kesin faturalarınız TTNet tarafından hesaplanmaktadır.

Aylık 6 GB kotalı tarifede maksimum fatura tutarı 116TL'dir. Yalın internet tarifelerinde çıkan fiyata 15TL eklemeniz gerekiyor.

 


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: